66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 70398
 - 
تعداد نظرات: 2
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:5
تله بخار ترموستاتیکی TS

تله بخار ترموستاتیکی خطی

توجه : مدل های ایرانی و اروپایی این محصول " تله بخار ترموستاتیک خطی " موجود می باشد.

استیم تراپ ترموستاتیکی یا همان تله بخار ترموستاتیکی خطی TS-21 اسپیراکس که فروش مدل های ایرانی آن نیر ، در این مجموعه موجود و عرضه می گردد ،جهت خارج کردن و جدا سازی ، کندانس از خطوط بخار مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع تله بخار ترموستاتیکی تیپ TS 21 در فشار نامی PN40 و اتصال دنده ای BSP یا NPT و یا در موارد سفارشی به صورت فلنجی از سایز 3/8"…1" و دمای کاری 250°C تولید می شود . قابل ذکر است تله بخار ترموستاتیکی خطی اسپیراکس مهندسی معکوس گردیده است و نمونه های ایرانی آن نیز توسط ما ارائه می گردد. ما در مجموعه کنترل تک انواع تله بخار در مدل های مختلف را موجود داریم ، جهت بررسی و مشاهده ضمن مراجعه به بخش محصولات تله بخار وب سایت ، می توانید جهت راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

تله بخار ترموستاتیک خطی

توجه : مدل های ایرانی و اروپایی این محصول ایر تراپ ، موجود می باشد.

  تراپ ترموستاتیکی یا همان تله بخار ترموستاتیکی خطی تیپ TS-21 جهت خارج کردن کندانس از خطوط بخار مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع تله بخار ترموستاتیکی خطی تیپ TS 20 در فشار نامی PN40 و اتصال دنده ای BSP یا NPT و یا در موارد سفارشی به صورت فلنجی از سایز 3/8"…1" و دمای کاری 250°C تولید می شود .حائز اهمیت است که تله بخار ترموستاتیک خطی نمونه های ایرانی مهندسی معکوس شده ی تله بخار ترموستاتیکی اسپیراکس سارکو انگلستان ، نیز موجود و قابل عرضه توسط ما می باشد.

طرز کار:

تله بخار ترموستاتیکی

 تله بخار ترموستاتیکی خطی تیپ TS-21 دارای صافی تخت و بدنه کوچکی می باشد و ظرفیت تخلیه کمی دارد. این تله بخار ترموستاتیکی TS با توجه به استانداردهای DIN ساخته و تست می شود و برای محیط هایی که دارای خورندگی زیاد هستند مناسب می باشد. تراپ ترموستاتیکی TS-21 براساس خاصیت ترموستاتیکی کار می کند. یک کپسول با مکانیزم ساده مسیر خروجی را براساس انقباض یا انبساط مایع داخل کپسول باز و یا بسته می کند. بازشدن مسیر آنی بوده و بستگی به وجود و یا عدم وجود کندانس در پشت تراپ دارد ، در صورت وجود کندانس مسیر خروجی تراپ باز است و کندانس تخلیه می شود؛ با تخلیه شدن کندانس و ورود بخار به داخل تراپ به جهت بالاتر بودن دمای بخار نسبت به دمای کندانس ، با انبساط کپسول مسیر خروجی مجدداً بسته و از خروج بخار جلوگیری می کند. همچنین این تله بخار ترموستاتیکی TS قابل تعمیر بوده و طراحی منحصر بفردی دارد و می تواند در موقعیت های مختلفی از لحاظ نصب قرار گیرد. این تجهیز را می توان در خطوط بخار و ژاکت ها ، یونیت هیترها ، سیستم های مربوط به اتوکاری ، اتو کلاوها ، ریلایزرهای آمونیاک و مواد شیمیایی ، داروسازی ها ، پتروشیمی ها و صنایع غذایی و ... استفاده نمود .

نصب :

تله بخار ترموستاتیکی خطی TS21

تله بخار ترموستاتیکی خطی TS21 بر روی خطوط به هر حالتی می تواند نصب شده و به راحتی کار کند. اما نکته حائز اهمیت جهت نصب تله بخار ترموستاتیکی خطی TS21 نصب صافی قبلا از تله بخار می باشد.ورود آشغال و ذرات به داخله تله بخار منجرب به تداخل عملکرد و نهایتا کاهش عمر تجهیز می شود.

فروش تله بخار ترموستاتیکی

فروش تله بخار ترموستاتیکی TS نیز همچون انواع استیم تراپ قابل ارائه توسط کنترل تک بعد از بررسی های لازم و اطمینان از انتخاب درست تله بخار موردنظر توسط کارشناسان ما در واحد فروش تله بخار ترموستاتیکی صورت خواهد پذیرفت .جهت راهنمایی بیشتر و مشاوره در خصوص تله بخار ترموستاتیکی با واحد فروش تله بخار ترموستاتیکی شرکت ما از طریق راههای ارتباطی تماس حاصل نمایید.

* اصطلاحات و نام های صنعتی و بازاری تله بخار ترموستاتیک خطی

  • تله بخار ترموستاتیک خطی
  • تله بخار ترموستاتیکی
  • استم تراپ خطی
  • تراپ خطی    
  • تله بخار ترموستاتیکی
  • Thermostatic Steam Trap
  • تله بخار ترموستاتیک خطی TS21   

جهت مشاهده و فروش سایر تله بخار ها کلیک نمایید