66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
آپارات کنترل تک اینستاگرام تماس با کنترل تک

ترمومتر

ترمومتر تجهیزی است جهت اندازه گیری دما که به فارسی به گیج دما نیز شهرت دارد . ترمومتر ( گیج دما ) در صنایع کاربردی فراوان دارد و به جرات می توان گفت صنایع و یا تاسیساتی وجود ندارد که با انرژی سرگار داشته باشد اما در خطوط خود از ترمومتر جهت اندازه گیری دمای خطوط و مخازن بهره نبرده باشد . ترمومترها بر حسب مشخصه هایی تقسیم بندی می شوند ، به طور مثال جهت اندازه گیزی چه رنج دمایی و بر حسب چه واحدی ،یا اینکه قطر صفحه و نمایش ترمومتر ( گیج دما ) بر حسب شرایط نصب چه اندازه باشد . همچنین متناسب با سیال و محیط مورد استفاده از چه متریال ساخته شده باشد و یا با توجه به موقعیت نصب اتصال عمودی باشد یا افقی و موارد فراوان دیگر...

گیج دما

همانطور که اشاره شد گیج دما ( ترمومتر ) بر حسب پارامترهای زیاد جهت خرید و نصب انتخاب می شوند، اما یکی دیگر از موارد مهم دقت اندازه گیری رنج دما می باشد که متناسب با کلاس دقت باید برند گیج دما را انتخاب نمود. گیج دما ( ترمومتر ) معمولا در بازار ایران در برندهایی همچون ویکا آلمان ، برهما آلمان ، اینسترومیت ایتالیا ، پکنز ترکیه ، دراگون ، دلتا چین و .... ارائه می گردد که خوشبختانه فروش ما طیف وسیعی از گیج دما ( ترمومتر ) ها را در بر دارد.

فروش ترمومتر

همانطور که اشاره شد فروش ترمومتر در انواع مختلف در مجموعه ما موجود و ارائه می گردد. فروش ترمومتر با توجه به حساسیت مصرف امریست تخصصی که نیاز به بررسی توسط افراد کارشناس را دارد. کارشناسان ما در واحد فروش ترمومتر شما را در امر انتخاب گیج دما ( ترمومتر ) راهنمایی می نمایند. جهت بررسی و خرید ترمومتر صرفا گیج های موجود در وب سایت را مورد نظر نداشته باشید ، در صورت نیاز به گیج دما ( ترمومتر ) جدا از محصولات سایت ، با ما درتماس باشید.

محصولات ترمومتر