کاتالوگ

فیلترهای فعال:
  شاخه‌ها
  ماکزیم فشار Design Pressure
  نحوه اتصال Connection
  متریال
  سازنده داخلی
  سازنده خارجی

  021-66479486

  تله بخار

  تله بخار Steam Trap

  تله بخار

  انواع تله بخار ( Steam Trap )

  برندهای موجود :

  تله بخارعیوض تکنیک ، تله بخار بخار اصفهان ، تله بخار اسپیراکس ، تله بخار تی ال وی و ...

   تله بخار تجهیزی کاربردی در تمامی صنایع ای که از خطوط بخار بهره می برند ، قلمداد می شود .

  قابل ذکراست همانطور که بیان شد شبکه ی بخار حاوی سیال های ( بخار – آب – هوا – گاز ) می باشد که بطور کلی باید گفت :...

  تله بخار Steam Trap

  تله بخار

  انواع تله بخار ( Steam Trap )

  برندهای موجود :

  تله بخارعیوض تکنیک ، تله بخار بخار اصفهان ، تله بخار اسپیراکس ، تله بخار تی ال وی و ...

   تله بخار تجهیزی کاربردی در تمامی صنایع ای که از خطوط بخار بهره می برند ، قلمداد می شود .

  قابل ذکراست همانطور که بیان شد شبکه ی بخار حاوی سیال های ( بخار – آب – هوا – گاز ) می باشد که بطور کلی باید گفت :

  1) وظیفه جداسازی آب ( کندانس ) از خطوط بخار را تجهیز تله بخار ( Steam Trap) به عهده دارد.

  2)  وظیفه ی جداسازی آب ( کندانس )  از هوا و گاز های فشرده بر عهده ی تجهیز تله هوا با همان ایرتراپ  ( Air Trap - AT ) می باشد .

  3) جهت جداسازی هوا و گاز ها از خطوط سیالات مایع را نیز تجهیز هواگیرر شناوری یا همان ایرونت( Air Vent – AV ) بر عهده دارد . 

  از پرکاربردترین انواع تله بخار می توان به انواع ذیل اشاره داشت :

  • تله بخار سطل معکوس ( اینور باکت )                                Inverted Bucket steam trap
  • تله بخار شناوری – حرارتی ( فلومتر ترموستاتیکی ) Float steam trap with thermostatic
  • تله بخار ترمودینامیکی                                                   Thermodynamic steam trap
  • تله بخار حرارتی ( ترموستاتیکی خطی )                       Linear thermostatic steam trap
  • تله هوای شناوری ( ایر تراپ )                                                   Flouter air trap – AT
  • هواگیری شناوری ( ایر ونت )                                                   Floater air vent – AV
  • خلا شکن ( وکیوم بریکر )                                                               Vacuum breaker

  ** در این سایت ( فروشگاه ابزار دقیق کنترل تٌک) می توانید ضمن  بهره مندی از

  مشاوره های فنی ( آنلاین ، آفلاین و تلفنی ) کارشناسان ما ، اقدام به خریداری

  محصولات ارائه شده و در صورت عدم موجودی تجهیزمورد نظردر وب سایت،

  با ما جهت سفارشگذاری اقلام جدید تماس حاصل نمایید.

  بیشتر

  تله بخار  

  • تراپ فلوتری

   تله بخار فلوتر ترموستاتیک

   فروش انواع تله بخار شناوری

   این تله بخار را فلوتر ترموستاتیک می نامند چون در صورت جمع شدن کندانس در داخل کوزه تله بخار فلوتر آن شناور می گردد و مجرای خروجی جهت تخلیه ی کندانس باز می گردد ، همچنین در صورت ورود هوا یا بخار با دمای زیر  درجه به داخل تله بخار ، ترموستات آن که در صورت معمول بسته است باز می گردد و از مجرای آن هوا و بخار بی کیفیت خارج می گردد.

   سطلی معکوس

   نوعی دیگر از تله بخار های فلوتری تیپ اینورتت باکت یا همان استم تراپ سطلی معکوس می باشد که فاقد ترموستاتیک بوده و کندانس را برخلاف تراپ فلوتر ترموستایک نه به صورت تدریجی ، بلکه به صورت یکجا دفع می کند.

   نمونه تله بخار های فلوتری ما :

   تله بخار فلوتری عیوض تکنیک

   تله بحار فلوتری بخار اصفهان

   تله بخار فلوتری اسپیراکس سارکو

   تله بخار سطلی معکوس JN

  • تراپ ترمودینامیکی

   استیم تراپ ترمودینامیکی

   انواع تله بخار دیسکی یا تله بخار ترمودینامیکی

   تله بخار ترمودینامیکی معروف به تله بخار تفنگی جهت خروج کندانس معمولا در فشارهای بالا و سایت های سرباز جهت یخ نزدن و از بین نرفتن تله بخار در سرما ، مورد استفاده قرار می گیرد . سیکل خروج کندانس به صورت پریودی بوده و هنگام خروج کندانس مقداری نیز همزمان پرت بخار خواهد داشت . با توجه به مصرفی بودن دیسک این نوع استم تراپ ، دیسک یدکی بعضی از برندها همچون کمپانی غیوض تکنیک نیز موجود می باشد .

   بخشی از برندهای موجود تله بخار ترمو دینامیکی :

   تله بخار ترمودینامیکی عیوض تکنیک

   تله بخار ترمودینامیک بخار اصفهان

   تله بخار ترمودینامیک اسپیراکس

   تله بخار ترمودینامیک تی ال وی TLV

   و ....

  • تراپ ترموستاتیکی

   استیم تراپ ترموستاتیکی

   انواع تله بخار ترموستاتیک

   تله بخار ترموستاتیکی جهت خروج کندانس معمولا در فشار های پایین مورد استفاده قرار می گیرد. تله بخار ترموستاتیک خطی جهت خطوطی که از کندانس کمی برخوز دار می باشد مورد استفاده قرار می گیرد که به صورت سیکل پریودی کندانس را خارج می نماید.

   برخی از برند های معروف تله بخار ترموستاتیک :

   تله بخار ترموستاتیک خطی عیوض تکنیک

   تله بخار ترموستاتیک اسپیراکس سارکو

   تله بخار ترموستاتیک آیواز

   و ....

   *جهت مشاوره فنی رایگان و خرید با کنترل تک در ارتباط باشید *

   تلفن : 66479486 021     همراه/تلگرام/واتساپ: 09190345384       کانال تلگرام : ControlTak@       اینستاگرام : Control-Tak

  • ایر تراپ

   ایر تراپ

   فروش انواع ایر تراپ AIR TRAP

   ایر تراپ تجهیزی است جهت خارج نمودن کندانس از خطوط هوا و سایر گاز ها.ایر تراپ یا همان به اصطلاح تله ی هوای فلوتری تیپ های متنوعی از بابت مقدار فشار و ظرفیت تخلیه دارند.

   نمونه برندهای ایر تراپ :

   ایر تراپ عیوض تکنیک EYVAZ

   ایر تراپ تی ال وی TLV

   ایر تراپ اسپیراکس سارکو SPIRAX

  • لرزه گیر

   فروش لرزه گیر

   لرزه گیر ها Rubber Expansion ابزار هستند که از ارتعاش و لرزه هایی که در خطوط و مخازن ایجاد می شود جلوگیری می نمایند .  انواع لرزه گیر به صورت ساده طراحی شده اند تا هزینه های آن بسیار ارزانترتر از تجهیزات که در گذشته ساخته می شدند باشد .استفاده از لرزه گیر سبب می شود که ضربات مختلف سیالات بر روی لوله ها کاهش یافته و اتصالاتی که بر روی آن نصب شده اند در وضعیت استاندارد خود قرار بگیرد. در واقع لرزه گیرها  ضرباتی که مشهور به ضربات قوچ هستند را به سادگی حذف و یا به حداقل می رسانند.

  • 1 نقد(ها)

   تله بخار سطلی معکوس جی ان تله بخار سطلی معکوس برند جی ان JN یا همان استم تراپ اینورتد باکت steam trap inverted bucket تولید داخلی ( ایران ) می باشد. تله بخار سطلی جی ان از سایز 1/2" الی 2" در کانکشن دنده ای NPT تولید می گردد.این تله بخار سطلی به صورت افقی نصب می گردد و جهت فشار کاری حداکثر 10 بار و فشار نامی PN16 در ماکزیمم دمای 200C مورد استفاده قرار می...

  • 1 نقد(ها)

   فروش لرزه گیر  این لرزه گیر لاستیکی محصول کمپانی خنبره کشور اسپانیا با کد Genebre 2831 می باشد .لرزه گیر لاستیکی خنبره با اتصال فلنجی از جنس فولادی CS از سایز "1/4 1 الی "20 اینچ تولید می گردد . ماکزیمم فشار این لرزه گیر PN10 با رنج دمایی 105 ~ 10- می باشد . این لرزه گیر لاستیکی  با توجه به  اتصال انبساطی خود ارتعاش ها را جذب می کند و صدا را کاهش می دهد.

  • 2 نقد(ها)

   تله بخار کوزه ای  تله  بخار کوزه ای فلوتر ترموستاتیکی جهت خارج کردن کندانس از خطوط بخار  توسط دو مجرای خروجی که یکی به وسیله ی فلوتر با شناور شدن بر روی کندانس و دیگری به وسیله ی ترموستات که در موارد وجود هوا و یا بخار با دمای پایین ، کندانس را تخلیه می کند . تله بخار کوزه ای فلوتر ترموستاتیکی یا همان تله بخار کوزه ای در سایز 15 تا 50 و فشار PN40 و یا...

  • 1 نقد(ها)

   تله بخار فلوتر ترموستاتیکی تله بخار فلوتر ترموستاتیکی عیوض تکنیک چیست  تله فلوتر ترموستاتیکی عیوض جهت خارج کردن کندانس از خطوط بخار مورد استفاده قرار می گیرد.این تیپ تله بخار فلوتر ترموستاتیکی FT14 ازسایز DN 15 تا DN 25 یا  1/2" الی1" به صورت فلنجی و دنده ای با  فشار نامی PN16/25 دمای کاری 220C  بر اساس استاندارد DIN  یا ANSI تولید می شود

  • 1 نقد(ها)

   تله بخار فلوتر ترموستاتیکی کوزه ای تراپ فلوتر ترموستاتیکی کوزه ای عیوض جهت خارج کردن کندانس از خطوط بخار مورد  استفاده قرار  می گیرد.  این نوع تراپ بخار فلوتر ترموستاتیکی کوزه ای FT 10 از سایز DN32  تا  DN50 یا  1/2 1 " الی 2" به صورت فلنجی و دنده ای با  فشار نامی PN16/25 دمای کاری 220 C  بر اساس استانداردهای  DIN  یا ANSI تولید می شود .

  • 1 نقد(ها)

   تله بخار ترمودینامیکی تراپ ترمودیتامیک عیوض تکنیک تراپ بخار ترمودینامیک  عیوض تکنیک جهت خارج کردن کندانس از خطوط بخار مورد استفاده قرار می گیرند . تله بخار ترمودینامیکی  از انواع تله بخارها از سایز 15 تا 25  دنده  ، سوکتی و فلنجی و با  فشار کاری 42bar و نهایت دمای کاری  400C تولید می گردد.متریال بدنه تله بخار ترمودینامیکی از A105 می باشد

  • 1 نقد(ها)

   تله بخار دیسکی تله بخار ترمودینامیکی    TD 42 تله بخار دیسکی عیوض تکنیک   تله بخار دیسکی عیوض تکنیک جهت خارج کردن کندانس از خطوط بخار مورد استفاده قرار می گیرند. تله بخار ترمودینامیکی TD 42 از سایز DN15 تا DN25 و 1/2" تا 1" به صورت دنده ای و سوکتی ، تولید می شود. تله بخار ترمودینامیکی یا همان تله بخار تفنگی TD42 با فشار کاری 42bar و نهایت دمای کاری  400...

  • 2 نقد(ها)

   تله بخار تله بخار ترموستاتیکی خطی TS Type 21    تراپ ترموستاتیکی یا همان تله بخار ترموستاتیکی خطی تیپ TS-21 جهت خارج کردن کندانس از خطوط بخار مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع تله بخار ترموستاتیکی تیپ TS 20  در فشار نامی PN40 و اتصال دنده ای BSP  یا NPT  و یا در موارد سفارشی به صورت فلنجی از سایز 3/8"…1" و دمای کاری 250°C تولید می شود .

  • 2 نقد(ها)

   ایر تراپ ایر تراپ عیوض تکنیک   تله هوای فلوتری یا همان ایرتراپ عیوض جهت خارج کردن کندانس از خطوطی که در آن هوا و یا سایر گاز ها جریان دارند،مورد استفاده قرار می گیرد.  ایرتراپ AT1201 از سایز DN15 تا DN25 به صورت فلنجی و دنده ای با  فشار  PN16 و کلاس 125 تولید می گردد .ایر تراپ یا AT  با دمای کاری 220  بر اساس ANSI یا DIN تولید می شود