66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
آپارات کنترل تک اینستاگرام تماس با کنترل تک

پرشرسوئیچ

پرشر سوئیچ یا همان سوئیچ فشار در واقع یک سوئیچ است که فرمان الکتریکی را در مواقعی که فشار سیال به مقدار تعریف شده بر روی پرشر سوئیچ برسد را صادر می ندمایید.

پرشر سوئیچ ممکن است طوری طراحی شده باشد که در زمان افت فشار و یا افزایش فشارعمل نماید .پرشر سوئیچ به صورت گسترده ای در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد . پرشر سوئیچ ها متناسب با ماکزیمم فشار ، ست رنج ، دمای سیال و مخزن در انواع مختلف تولید می گردند که البته متناسب با نیاز مصرف کننده از لحاظ استاندارد و سایز اتصال و همچنین نوع عملکردی و متریالی نیز متنوع می باشد .

فروش پرشرسوئیچ

پرشر سوئیچ در حیطه ی تجهیزات ایمنی در نظر گرفته می شود به همین جهت فروش پرشر سوئیچ و کیفیت ارائه شده بسیار حائز اهمیت می باشد.فروش پرشر سوئیچ با کیفیت بالا از این رو مهم می باشد که در برخی از موارد با بالارفتن فشار مخازن اگر پرشر سوئیچ درست عمل ننماید و فرمان کنتاکت به موقع به مصرف کننده جهت پایین امدن فشار ندهد ممکن است خسارات جبران ناپذیری به وجود بیاید .پرشر سوئیچ عیوض تکنیک از تولیدات با کیفیت داخلی می باشد و پرشر سوئیچ هانیول ، دانفوس ، ساگینومیا ، دانگز و ... از برند های خوب خارجی است که البته مدل های تقلبی چینی این برندها در بازار فراوان یافت می شود.فروش پرشر سوئیچ باکیفیت و اصالت تعهد ماست.

جهت مشاهده و خرید پرشر سوئیچ به ادامه صفحه رجوع نمایید.

فیلتر براساس برند
محصولات پرشر سوئیچ