66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 15492
 - 
تعداد نظرات: 1
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:NaN
پرشر سوئیچ دیگ بخار

پرشر سوئیچ دیگ بخار

توجه : مدل های ایرانی و اروپایی این محصول " پرشر سوئیچ دیگ بخار " موجود می باشد

پرشر سوئیچ دیگ بخار هانیول که فروش مدل های ایرانی آن نیر ، در این مجموعه موجود و عرضه می گردد ، از نوع پرشر سوئیچ الکترومکانیکی جهت کنترل فشار هوا، بخار، مایعات و گازهای خنثی بوده که عملکرد بسیار قابل قبولی را دارد . از این رو از پرشر سوئیچ دیگ بخار به پرشر سوئیچ هانیول نیز یاد می گردد . پرشر سوئیچ دیگ بخار هانیول در دو رنج 10 ~ 150 Psi و 20 ~ 300 Psi متناسب با مدل یا کانکشن 1/4 دنده ای برنجی بازه دمایی 110 درجه بدون لوپ و بیش از 110 درجه با لوپ (سیفون) مناسب می باشد. البته ما انواع پرشر سوئیچ در رنج های متنوع و برندهای متنوع همچون عیوض ، دانفوس ، هانیول ، شم ، ساگونومیا و.... نیز موجود می باشد که جهت بررسی بیشتر به بخش محصولات پرشر سوئیچ وب سایت و یا با کارشناسان ما در واحد فروش پرشر سوئیچ تماس حاصل نمایید.

پرشر سوئیچ

توجه : مدل های ایرانی و اروپایی این محصول " پرشر سوئیچ دیگ بخار " موجود می باشد

این پرشر سوئیچ ، محصول ایرانی کمپانی ابزار دقیق آذرسام می باشد. این پرشر سوئیچ الکترومکانیکی جهت کنترل فشار هوا، بخار، مایعات و گازهای خنثی بوده که عملکرد بسیار شبیه پرشر سوئیچ هانیول دارد. پرشر سوئیچ دیگ بخار هانیول در دو رنج 10 ~ 150 Psi و 20 ~ 300 Psi متناسب با مدل یا کانکشن 1/4 دنده ای برنجی بازه دمایی 110 درجه بدون لوپ و بیش از 110 درجه با لوپ (سیفون) مناسب می باشد.

پرشر سوئیچ دیگ بخار Pressure Switch (پرشر کنترل فشار ) نمونه جایگزین مناسب ایرانی نیز دارد که در شرایط تحریم ، نمونه های مناسبی جهت جایگزین کردن می باشد . این دستگاه قابل استفاده در مخازن و سیستم های بخار، هوا، آب رسانی و دیگ بخار و همچنین سایر سیالات مایع و گاز نیز قابل استفاده می باشد. پرشر سوئیچ دیگ بخار با کانکشن دنده ای 1/4 اینچ دنده ای در رنج های فشار مختلف و به طور کلی 5 ~ 300 Psi و اختلاف فشار قابل تنظیم 6 ~ 50 Psi طراحی گردیده است. این مدل از پرشر سوئیچ ، قابل استفاده در دمای محیط با شرایط سخت -37 ~ 66 C درجه سانتیگراد جهت سیستم های با بازه دمایی 110 C درجه (بدون لوپ) و بیش از 110 C درجه با استفاده از لوپ به صورت نصب عمودی تعریف شده است. پرشر سوئیج نیز همچون اکثر پرشر سوئیچ های کاربردی از نوع الکترومکانیکی دیافراگمی با خروجی میکروسوئیچ SPDT حالت ON / OFF با قابلیت تغییر در تنظیم بازه رنجی فشار می باشد.

پرشر سوئیچ طرح هانیول

همانطور که اشاره شده پرشر سوئیچ های مهندسی معکوس شده، پرشر سوئیچ هانیول ژاپنن میز موجود می باشند که به پرشر سوئیچ طرح هانیول شناخته می شوند . جهت خرید با ما در تماس باشید .پرشر سوئیچ طرح هانیول به خوبی توانسته است ، در صنعت و صنایع بخار جای خود را در بازار ایران باز نمایند .پرشر سوئیچ طرح هانیول نیز در دو رنج 150 و 300 PSI قابل ارائه می باشد.

ویژگی های :

پرشر سوئیچ طرح هانیول

 • قیمت و خدمات مناسب
 • قابلیت استفاده در دمای بالا
 • خروجی SPDT حالت ON / OFF
 • ظرفیت آمپر بالا 15A

مشخصات فنی پرشر سوئیچ طرح هانیول :

 • تیپ : - دیافراگمی – الکترومکانیکی
 • اتصال : ----------------------- دنده ای
 • سایز : ------------------------------- 1/4
 • ماکزیمم دما: بیش از 110 درجه با لوپ
 • رنج فشار 5: Psi الی 300 درجه تیپ
 • ظرفیت سوئیچ: ------ 220VAc و 15A
 • تیپ سوئیچ: ---------------------- SPDT
 • حفاظت : --------------------------- IP44
 • متریال کانکشن : --------------- برنجی
 • متریال بدنه : ------------------ ST37
 • متریال دیافراگم :------------ SS304

 

فروش پرشر سوئیچ دیگ بخار

فروش پرشر سوئیچ دیگ بخار همچون سایر پرشر سوئیچ های داخلی و خارجی ، در طیف فروش پرشر سوئیچ های این شرکت قرار دارد . فنی مهندسی کنترل تک انواع مختلف از پرشر سوئیچ ها با برندهای مختلفی را جهت فروش ارائه می نماید که پرشر سوئیچ دیگ بخار طرح هانیول نیز جهت حمایت از تولید کننده داخلی با توجه به خدمات گارانتی و پس از فروش ، در حیطه فروش این شرکت قرار گرفته است. لطفا جهت مشاوره، انتخاب پرشر سوئیچ متناسب با شرایط کاری و قیمت و همچنین اعلام موجودی و قیمت پرشر سوئیچ دیگ بخار با واحد فروش پرشر سوئیچ در ارتباط باشید.

*جهت مشاهده انواع پرشر سوئیچ کلیک نمایید*