66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 928
 - 
تعداد نظرات: 1
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:NaN
تله بخار فلوتر ترموستاتیکی FT 14

تله بخار فلوتر ترموستاتیکی

تله بخار فلوتر ترموستاتیکی عیوض تکنیک

 تله فلوتر ترموستاتیکی عیوض تکنیک تیپ FT14 عیوض که مهندسی معکوس تله بخار فلوتر ترموستاتیکی اسپیراکس سارکو هستند ، جهت خارج کردن کندانس و هوا از خطوط بخار مورد استفاده قرار می گیرد.این تیپ تله بخار فلوتر ترموستاتیکی FT14 عیوض تکنیک ازسایز DN 15 تا DN 25 یا 1/2" الی1" اینچ به صورت فلنجی و دنده ای با فشار نامی PN16/25 دمای کاری 220C بر اساس استاندارد DIN یا ANSI تولید می شود.تله بخار فلوتر ترموستاتیکی FT14 بر خلاف تله بخار FT10 عیوض ، قابلیت نصب عمودی و افقی را نیز دارد .البته به صورت معمول افقی نصب هستند و در صورت نیاز به نصب عمودی، زمان سفارشگذاری باید اعلام گردد. تله بخار فلوتر ترموستاتیکی FT14 عیوض تکنیک از متریال چدن نشکن GGG40.3 تولید می گردد. جهت مشاهده و بررسی انواع تله بخار و تنوع در برند ، اتصال ، متریال و تیپ ، به بخش محصولات تله بخار وب سایت مراجعه نمایید .

کلیپ های محصول در انتهای اسلایدر عکس واقع شده

تله بخار فلوتر ترموستاتیکی  FT14

 دامنه عملکرد : 

  تله بخار فلوتر ترموستاتیکی FT14 عیوض تکنیک جهت خارج کردن کندانس و هوا از خطوط بخار مورد استفاده قرار می گیرد. این تیپ از تله بخار فلوتر ترموستاتیکی FT 14  از سایز DN 15 تا DN 25 یا  1/2" الی 1" به صورت فلنجی و دنده ای با فشار نامیPN16/25 و کلاس کاری 125/150/300 دمای کاری 220°C/250°C یا 428 ˚F482 ˚F بر اساس استانداردهای DIN یا ANSI تولید می شود. تله بخار فلوتر ترموستاتیکی FT14 عیوض قابلیت نصب عمودی نیز به صورت سفارشی دارد.

طرز کار :

  تله بخار فلوتر ترموستاتیکی FT 14 نمونه مهندسی معکوس اسپیراکس سارکو انگلستان می باشد . درخطوط بخار و تجهیزات مربوط به آن ،بخار در اثر تبادل حرارت و انتقال انرژی حرارتی در تماس با محیط پیرامون خود ، کل بخار و یا مقداری از آن به کندانس تبدیل می شود. کندانس بوجود آمده ضمن ایجاد ضربه های قوچ به خطوط لوله می تواند دمای سیستم را کاهش دهد و مانع حرکت مناسب بخار در داخل لوله ها گردد. برای جلوگیری از موارد فوق و بالا بردن راندمان سیستم و نیز جهت انتقال حداکثر انرژی حرارتی و استفاده بهینه از آن می بایست کندانس ایجاد شده بلافاصله از سیستم خارج شده و به منابع کندانس هدایت شود ؛ این عمل توسط تله بخار فلوتر ترموستاتیکی FT 14 عیوض تکنیک صورت می گیرد ، که تله بخار فلوتر ترموستاتیکی یکی انواع تله بخارهای شناوری مناسب می باشد . در داخل تله بخار فلوتری FT14 عیوض  یک شناور کروی شکل قراردارد که با تجمع کندانس در داخل آن شناور به حرکت در می آید و بوسیله اهرم متصل به ولو دریچه خروجی را براساس میزان کندانس داخل تراپ باز و بسته می کند. باز شدن دریچه تدریجی بوده و با توجه به میزان کندانس بازمی شود با توجه به دابل پلاگ بودن ولو تغییرات لحظه ای فشار تاثیری بر عمکرد آن ندارد. این تیپ از  تله بخارهای فلوتر ترموستاتیکی FT14 به ویژه در جاهایی که حجم کندانس متناوب باشد ، استفاده  می شود . تراپ FT14 عیوض تکنیک در سیستم های انتقال انرژی حرارتی از قبیل مبدلهای حرارتی و منبع کوئلی و سایر موارد مشابه بسیار مناسب و قابل استفاده می باشد. این نوع تله بخارها فلوتری ترموستاتیکی دارای ترموستاتی می باشند که به وسیله آن هوا و گازهای زائد داخل سیستم خارج می شود و باعث عملکرد صحیح تله بخار می گردد. همچنین اگر در مواقعی برای فلوتر مشکلی ایجاد شود تخلیه کندانس بوسیله ترموستات نیز صورت می گیرد.

نصب تله بخار :

فلوتر ترموستاتیکی عیوض 

تله بخارهای فلوتر ترموستاتیک عیوض تکنیک همانطور که اشاره شد به طور معمول به صورت افقی در خطوط نصب می گردند اما به صورت سفارشی تیپ افقی نیز قابل ارائه می باشد . جهت جریان در داخل تراپ فلوتر ترموستاتیکی عیوض می بایست مطابق با فلش روی بدنه آن باشد . تله بخارهای فلوتر ترموستاتیکی بایستی طوری در خطوط نصب شوند که فلوتر و اهرم آن در حالت افقی قرارگیرند ، در این حالت جهت فلش روی نیم پلیت دستگاه به سمت پائین قرار می گیرد.

نکته : قسمت کوزه ای این تراپ بعد از نصب با توجه به جهت جریان در سمت راست خط قرار می گیرد . لطفا به محدودیتهای نصب از جمله دیوار و یا هر مانع دیگر توجه فرمایید.

   تله بخار عیوض          

ظرفیت تخلیه تله بخار فلوتر ترموستاتیکی FT14 عیوض

در نمودار مقابل با توجه به اختلاف فشار ، ظرفیت تخلیه مشخص شده است که :                               

فشارخروجی - فشارورودی = ΔP

ΔP = P1 - P2  

       FT14 EYVAZ TECHNIC                   

* اصطلاحات و تعاریف تله بخار  فلوتر ترموستاتیکی :

  •  تله بخار فلوتر ترموستاتیکی 
  • استیم تراپ فلوتر ترموستاتیکی
  • تله بخار فلوتری عیوض
  • استیم تراپ فلوتری
  • تله بخار کوزه ای
  • تله بخار خمره ای
  • تله بخار فلوتر ترموستاتیکی FT 14
  • تله بخار فلوتر ترموستاتیکی عیوض
  • float and thermostatic steam trap

تفات تله بخار فلوتر ترموستاتیکی FT 14 با تله بخار  فلوتر ترموستاتیکی FT 10  :

  هر دو تله بخار دقیقا از یک مکانیزم و متریال پیروی می نمایند ،تنها اختلاف FT 14 با FT 10 در سایز و همچنین ظرفیت تخلیه آنهاست.

FT 14 در سایز های 1/2" و 3/4" و 1" همچنین و تله بخار FT 10 در سایرهای 1/4 1 " و 1/2 1 " و 2" تولید می گردد.

ضمنا ظرفیت تخلیه تراپ FT 10 با توجه به قطر اورفیس ( مجرای خروجی ) نسبت به تله بخار FT 14 بیشتر است .

محصولات عیوض تکنیک