66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
آپارات کنترل تک اینستاگرام تماس با کنترل تک

تله بخار فلوتر ترموستاتیک

از این بابت این مدل تراپ را تله بخار را فلوتر ترموستاتیک می نامند چون در صورت جمع شدن کندانس در داخل کوزه تله بخار ، فلوتر آن شناور می گردد و مجرای خروجی جهت تخلیه ی کندانس باز می گردد ، همچنین در صورت ورود هوا در لوله ها و داخل تله بخار ، ترموستات آن که در صورت معمول بسته است باز می گردد و از مجرای آن هوا و بخار بی کیفیت خارج می گردد. به طور کل باید گفت تله بخار فلوتر ترموستاتیک وظیفه جداسازی کندانس و همچنین هواگیری لاین بخار را بر عهده دارد.

تله بخار سطلی معکوس

نوعی دیگر از تله بخار های فلوتری ، تیپ اینورتت باکت یا همان تله بخار سطلی معکوس می باشد که فاقد ترموستاتیک بوده و کندانس را برخلاف تراپ فلوتر ترموستایک نه به صورت تدریجی ، بلکه به صورت یکجا دفع می کند. می توان نتیجه گرفت در جایی که حجم کنداس زیاد باشد و نیازی به هواگیری نباشد از تله بخار سطلی استفاده می گردد.

فروش تله بخار فلوتری

همانطور که بارها اشاره شد ، فروش تله بخار امریست تخصصی که متناسب با فشار،دما،حجم کندانس،سایز لاین ، نصب عمودی یا افقی و ... صورت می پذیرد ، چرا که هریک از پارامترهای فوق در عملکرد صحیح تله بخار موثر است . با ارتباط با واحد فروش تله بخار فلوتری کنترل تک و هم صحبتی با کارشناسان این واحد ، بهترین نوع تله بخار فلوتری با نازلترین قیمت را خریداری نمایید.

نمونه تله بخار های فلوتری ما :

تله بخار فلوتری تله بخار فلوتری بخار اصفهان

تله بخار فلوتری اسپیراکس سارکو تله بخار سطلی معکوس JN

جهت مشاهده انواع تله بخار فلوتری به ادامه صفحه رجوع گردد

فیلتر براساس برند
محصولات تراپ فلوتری