66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 20026
 - 
تعداد نظرات: 2
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:5
لول کنترل دیگ بخار LS12

لول کنترل دیگ بخار

 لول کنترل دیگ بخارعیوض تکنیک یاهمان لول سوئیچ  LS12 عیوض تکنیک ، جهت کنترل سطح مایعات مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع لول کنترل دیگ بخار در فشار کاری 16 bar و سایز اتصال دنده ای سایز 1"NPT ، دمای کاری 220°C تولید می شود. از لول کنترل دیگ بخار عیوض یا هما لول کنترل فانتینی در دیگهای بخار، دی اریتور، تانکهای سوخت، مخازن آب وکندانس و ... استفاده می شود . لول کنترل دیگ بخار LS12 عیوض تکنیک از نوع کلید جیوه ای با دو کلید جیوه ای تک کنتاکت و دوکنتاکت می باشد. قابل ذکر است لول کنترل دیگ بخار با مکروسوئیچ و جیوه از برندهای دیگر همچون شاه رضایی و مهرسام نیز قابل ارائه می باشد. جهت دیگ بخار و یا مخازن تحت فشار و دما ، می توانید از انواع لول گیج های موجود ، که جایگزین لول کنترل دیگ بخار با قابیت های بیشتر و نصب و سرویس راحت هستند نیز استفاده نمایید ، جهت بررسی و مشاهده به بخش محصولات لول گیج مراجعه نموده و یا با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نمایید .

کلیپ های محصول در انتهای اسلایدر عکس واقع شده

لول سوئیچ مایعات LS 12


* جهت خرید و مشاهده سایر لول سوئیچ و لول کنترل دیگ بخار   کلیک نمایید *

دامنه عملکرد:

لول کنترل LS12 دیگ بخار

لول کنترل LS12 دیگ بخار جهت کنترل کردن سطح مایعات در ارتفاعی که آن را نصب می کنیم مورد استفاده قرار می گیرد.لول کنترل LS12 دیگ بخار برند عیوض تکنیک در فشار کاری 16 bar و سایز اتصال دنده ای سایز 1"NPT دمای کاری 220°C یا 428°F اساس استانداردهای DIN یا ANSI تولید می شود. ازلول کنترل LS12 دیگ بخار در دیگهای بخار، دی اریتور، منابع تحت فشار، تانکهای سوخت، مخازن آب ، مخازن کندانس و ... استفاده می شود.

طرز کار:

لول کنترل عیوض تکنیک

 تغییر سطح مایع ، موجب حرکت شناور داخل محفظه لول کنترل عیوض تکنیک LS12 می شود و این حرکت از طریق اهرم ارتباطی و چرخش محورها به وسیله بازوی نگهدارنده به کلیدهای جیوه ای (یا میکرو سوئیچ ها ) منتقل می شود و موجب حرکت جیوه داخل کلید از یک سمت به سمت دیگر می گردد که در نهایت باعث برقراری جریان مابین الکترودهای آن می شود. بدین طریق می توان فرمانهای (ON-OFF) را به مدارهای الکتریکی ارسال و تجهیزات مختلف از جمله الکتروپمپ ها ، سلونوئیدها و غیره را کنترل کرد که در نتیجه آن سطح مایع در ارتفاع مورد نظر ثابت نگه داشته می شود. . همانطور که اشاره شد در لول کنترل عیوض تکنیک سوئیچ به صورت جیوه ای می باشد ، بعضی از مصرف کننده ها و اپراتورها ترجیح می دهند بجای لول کنترل عیوض تکنیک از لول کنترل های میکروسوئیچی برندهای دیگر همچون لول کنترل شاه رضائی و لول کنترل مهرسام استفاده نمایند.خوشبختانه این مدل لول کنترل های میکروسوئیچی هم قابل ارائه است.

نصب:

لول کنترل فانتینی

لول کنترل فانتینی LS 12  دیگ بخار یا به نقل از بازاری های تهران لول کنترل طرح فانتینی عیوض از کنار مخازن بصورت عمودی بوسیله لوله ی اتصال ("1) دنده ای یا فلنجی در ارتفاعی که قصد کنترل سطح را داریم نصب می گردد. ویژگیهای این نوع لول کنترل فانتینی ، کنترل کننده سطح مایع عبارتند از :کنترل مستمر و منظم سطح سیال در وضعیت NO-NC ، قابلیت نصب در مکان هایی با حرارت بالا ، قابلیت نصب در مکان هایی که نیاز به ضریب اطمینان بالا دارد ، لول کنترل فانتینی عیوض تکنیک قابلیت نصب در مکان های پرخطر که احتیاج به مجوز و گواهی عملکرد دارد ، عدم احتیاج به تعمیرات و سرویس پیاپی، دارای آب بندی کامل با استفاده از مکانیزم بیلوز سیل را می توان نام برد.

فروش لول کنترل عیوض تکنیک

 فنی مهندسی کنترل تک مفتخر به فروش انواع لول کنترل عیوض تکنیک جهت مشعل و پمپ ، همچنین لول کنترل میکروسوئیچی شاه رضائی طرح مک دانل آمریکا و لول کنترل عیوض تکنیک طرح فانتینی ایتالیا را  جهت استفاده در پمپ و مشعل دیگ بخار  را همچون سایر ادوات ابزار دقیق ، تاسیسات بخار و شیرآلات را دارد، اما خواهشمند است قبل از سفارشگذاری جهت خرید لول کنترل عیوض تکنیک از طریق راههای با واحد فنی و فروش لول کنترل عیوض شرکت ما ارتباط برقرار نموده و از موجودی و همچنین قیمت این لول کنترل اطمینان حاصل فرمایید .یادآور می شود در صورت نیاز ، لولکنترل میکروسوئیچی برند شاه رضایی و مهرسام نیز موجود و قابل ارائه می باشد.

لول کنتر مک دانل

لول کنترل مک دانل اصالتا محصول آمریکا می باشد اما با توجه به تحریم ها و نیز نیاز بازار نمونه های داخلی لول کنترل مک دانل نیز مهندسی معکوس و تولید گردیده است .لول کنترل مک دانل از بابت کارایی اختلافی با لول کنترل LS12 عیوض تکنیک نداشته مگر در ظاهر ، نوع تنظیم سوئیچ ها و تیپ سوئیچ ، اما از نظر اتصال هر دو را می توان جایگزین یکدیگر کرد.

جهت مشاهده لول کنترل شاه رضائی ( مک دانل )  و خرید کلیک نمایید


نام ها و تعاریف اصطلاحات بازاری و صنعتی لول کنترل دیگ بخار :

  • لول کنترل دیگ بخار
  • لول سوئیچ دیگ بخار
  • لول کنترل طرح فانتینی
  • لول سوئیچ LS 12
  • لول سوئیچ کله گاوی
  • لول کنترل کله گاوی
  • لول سوئیچ عیوض تکنیک
  • LS 12