66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
آپارات کنترل تک اینستاگرام تماس با کنترل تک

لول گیج

به طور خلاصه می توان گفت لول گیج Level Gauge تجهیزیست جهت نمایش سطح سیالات مایعات در مخازن در ارتفاعات ، فشار ، دما و دانسیته های متنوع به صورت چشمی و یا در صورت امکان نصب ترانسمیتر و سوئیچ ،همزمان به صورت چشمی و با خروجی آنالوگ و سوئیچ در موقعیت های مختلف بر حسب شرایط و کاربرد مورد نیاز.

لول گیج های متعارف در صنعت را می توان به اقسام ذیل شمارش کرد:

لول گیج فلوتر مگنتیک ، لول گیج دیسپلیسر ، لول گیج ترانسپرنت ، لول گیج رفلکسی

همچنین از برندهای معتبر در تولید لول گیج می توان شرکت ذیل را معرفی کرد:

لول گیج عیوض تکنیک

لول گیج دیباگران فرایند ، لول گیج اشتعال اراک و لول گیج آیاز ایران اشاره نمود .

قابل ذکر است علاوه بر تجهیزات لول گیج ، قطعات یدکی همچون فلوتر لول کیج ( شناور ) ، اندیکیتور و آپشن های مورد نیاز همچون سنسور سوئیچ های معمولی و ضد انفجار قابل ارائه می باشد.

فروش لول گیج

فروش لول گیج بواسطه شرایط پروسسی متنوع امریست تخصصی . لول گیج ها برخلاف ظاهر ساده ، از پیچیدگی طراحی متناسب با فشار ، دما ، ارتفاع و دانسیته و ... برخوردار می باشد و معمولا با توجه به سفارش ساخت بودن تجهیز از برندهای داخلی همچون آیاز Ayaz استفاده می گردد و متناسب با شرایط تولید می گردند.لذا فروش لول گیج امریست تخصصی که نباید به سادگی از کنارش گذشت.شما می توانید با تماس با واحد فروش لول گیج از مشاوره لازم و کافی کارشناسان ما بهره برده و نهایت سفارشگذاری نمایید. فروش لول گیج تخصص ماست ، نازلترین قیمت لول گیج در بازار را از ما خواهید دید به همراه تخفیف ویژه جهت همکاران.

جهت مشاهده و خرید لول گیج و نیز سنسورهای مکمل به ادامه صفحه رجوع نمایید

محصولات لول گیج