66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
آپارات کنترل تک اینستاگرام تماس با کنترل تک

لول سوئیچ

Level Switch

لول سوئیچ Level Switch جهت کنترل سطح مایعات ، گازها و جامدات مورد استفاده قرار می گیرد . به طور خلاصه می توان گفت لول سوئیچ با توجه به تیپ و موقعیت نصب ، جهت کنترل در سطح معینی بکار برده می شود. لول سوئیچ تیپ و مدل های متنوع فراوانی دارند که می توان به نوع های ذیل اشاره نمود :

لول سوئیچ فلوتری یا شناوری ، لول سوئیچ آلتراسونیک

لول سوئیچ دیاپازونی ، لول سوئیچ راداری ، لول سوئیچ خازنی ، لول سوئیچ القایی ، لول سوئیچ مبریی ، لول سوئیچ لرزشی ، لول سوئیچ کابلی ، لول سوئیچ پره ای

همچنین از برندهای لول سوئیچ ، می توان شرکت های :

از نمونه های داخلی به لول سوئیچ عیوض تکنیک ، لول سوئیچ آیاز ، لول سوئیچ مهرسام و نیز از لول سوئیچ اروپایی به لول سوئیچ زیمنس و لول سوئیچ اندرس را نام برد.

فروش لول سوئیچ

انتخاب لول سوئیچ کار ساده ای نیست . فروش لول سوئیچ توسط این شرکت در بازه و تنوع زیادی قرار دارد که در ادامه می توانید محصولات را ببنید.اما حسن خرید از کنترل تک می توانید این باشد که ما لول سوئیچ خاص مورد نظر شما را مطابق با درخواست و دیتا شیت از برندهای همچون عیوض ، آیاز و مهر سام و ... تولید خواهیم کرد.کنترل تک شرکت فنی مهندسی بوده و خواسته های شما در زمینه لول سوئیج را محقق خواهد کرد. فروش لول سوئیچ در تخصص ماست با نازلترین قیمت بازار و ارائه تخفیف همکاری.

جهت مشاهده و خرید انواع لول سوئیچ به ادامه صفحه مراجعه نمایید


فیلتر براساس برند
محصولات لول سوئیچ