66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 180615
 - 
تعداد نظرات: 2
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:5
لول سوئیچ پره ای

لول سوئیچ پره ای

لول سوئیچ پره ای یا موتوری RSP-01 تولید این شرکت با برند کنترل تک می باشد . لول سوئیچ پره ای RSP01 نوعی لول سوئیچ پره ای با مکانیزم موتوری یا به اصطلاح روتاری بوده که جهت کنترل سطح و سوئیچ مخازن و سیلوهای ذرات ریز جامد همچون سیمان ، آرد ، گندم ، خوراک دام و .... استفاده می گردد. سایز اتصال این مدل لول سوئیچ پره ای 1/2 1 اینچ دنده ای با متریال کاور آلمنیوم و متریال شفت و پره استیل SS304 می باشد . موتور آرمیچر لول سوئیچ پره ای 220 ولت AC می باشد با میکروسوئیچ SPDT و نیز طول شفت ( میله ) بنا به نیاز مصرف ، تولید می گردد. توجه داشته باشید که ما انواع کنترل سطح مایعات و نیز لول سوئیچ ذرات جامد و سلوها را نیز جدا از لول سوئیچ پره ای اشاره شده ، موجود داریم، اعم از لول سوئیج های مغناطیسی ، خازنی ، القایی و.... جهت مشاهده و بررسی به بخش محصولات لول سوئیچ مراجعه نمایید و نیز اطلاعات بیشتر و خرید با کارشناسان ما در واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.

کلیپ های محصول در انتهای اسلایدر عکس واقع شده

لول سوئیچ موتوری

جهت خرید و مشاهده سایر لول سوئیچ ها  کلیک نمایید .


توجه:

قبل از پرداختن به لول سوئیچ موتوری ، قابل ذکر است قبل هر توضیحاتی نظر شما را به این موضوع جلب کنم ، همانطور که در عکس ها مشاهده می فرمایید لول سوئیچ پره ای در دو طرح باکس طوسی و آبی لحاظ گردیده است، نسخه ی طوسی رنگ مدل قدیمی این لول بوده است که در طراحی جدید با توجه به تغییرات طراحی و کیفیتی به نوع باکس آبی اصلاح گردیده است.

  لول سوئیچ پره ای یا همان لول سوئیچ موتوری RSP-01 تولید این شرکت با برند کنترل تک می باشد . لول سوئیچ موتوری RSP01 با آرمیچر ( موتور ) 220 ولت AC به اصطلاح روتاری بوده که جهت کنترل سطح و سوئیچ مخازن و سیلوهای ذرات ریز جامد همچون سیمان ، آرد ، گندم ، خوراک دام و .... استفاده می گردد. سایز اتصال این مدل لول سوئیچ 1/2 1 اینچ دنده ای با متریال کاور آلمنیوم و متریال شفت و پره استیل SS304 می باشد . همچنین شفت ( میله ) این تیپ لول سوئیچ موتوری با توجه به تولید داخل ( کنترل تک ) بودن امکان تعریف و تولید در طول های متفاوت وجود دارد و از این نظر محدودیت وجود ندارد .

کاربرد :

لول سوئیچ روتاری

لول سوئیچ روتاری RSP01 کنترل تک جهت استفاده در صنایع غذایی ،صنایع سیمان ،خوراك دام شوینده به منظورتعین حداقل یا حداکثر ارتفاع مواد جامد دانه ای با چسبندگی زیاد در مخازن طراحی شده است. این لول سوئیچ روتاری ( لول سوئیچ پره ای ) به شكل عمودی از بالای مخزن یا به صورت افقی بر روی دیواره مخزن نصب میگردد.

پروانه نصب شده بر روی شفت خروجی لول سوئیچ در حالت عدم درگیری با مواد با دوری آرام شروع به چرخیدن مینماید. با بالا آمدن مواد و رسیدن آن به پروانه، پروانه و شفت متوقف شده و در نتیجه پوسته موتور گردانده شفت شروع به چرخیدن مینماید. این چرخش ابتدا باعث فعال شدن سوئیچ سیگنال و سپس باعث فعال شدن سوئیچ قطع کننده تغذیه موتور میگردد. در صورت پایین آمدن مواد و آزاد شدن پروانه، پوسته به وضعیت عادی بازگشته و پروانه شروع به چرخش مینماید. برای تنظیم حساسیت لول سوئیچ پره ای ، نسبت به جرم مواد بایدکشش فنر را تنظیم نمود.

مشخصات فنی :

لول سوئیچ RSP01

با توجه به تیپ های لول سوئیچ پره ای دما بالا و ما پایین ، لول سوئیچ های ارائه شده با دو ظرفیت تحمل دما زیر 80 درجه با کد اختصاری لول سوئیچ RSP01 و تحمل دمای بالاتر تا 120درجه ی سانتیگراد RSP02 کد گذاری گردیده اند . در ادامه به جزئیات فنی لول سوئیچ RSP01 پردادخته شده است ، با ما همراه باشید :

فشار مخزن : ---- 0.8 ~ 0.5 BAR

گلند:---------------------------- PG13.5

دما: --------------------------------- 85C

متریال کاور: ----------------------- AL

متریال پره وشفت: -------- SS304

خروجی: ----------------------- SPDT

اتصال: ----------------- 1/2 1 NPT

تغذیه: -------------------- 220V AC


لول سوئچ سیلو

لول سوئیچ سیلو اصطلاح بازاری لول سوئیچ های پره ای RSP می باشد . از انجا که عمده مصرف لول سوئیچ RSP01 در سیلوهای غلات ، آرد و براده چوب و شن و ماسه و .... می باشد به لول سوئیچ سیلو نیز شناخته می گردد . هر چند که جهت سیلو می توان از لول سوئیچ های خازنی میله ای نیز استفاده نمود ، اما با توجه به خطای بسیار پایین لول سوئچ پره ای RSP01 ، از این دستگاه در سیلوها استفاده می گردد . همین قابلیت و کیفیت موجب گردیده است از RSP بعنوان لول سوئیچ سیلو نیز نامبرده شود.


فروش لول سوئیچ پره ای

 فنی مهندسی کنترل تک متخصص در فروش انواع لول سوئیچ منجمله فروش لول سوئیچ پره ای ( لول سوئیچ موتوری RSP01 ) با نازلترین قیمت آماده ارائه خدمات می باشد . رفع نیاز کامل مصرف کننده لول سوئیچ پره ای را در دما های کاری مختلف و نیز طول شفت و الگوی پره متنوع ارائه می نماییم . لذا جهت بهترین انتخاب لول سوئیچ پره ای RSP01 ، پیشنهاد می گردد با کارشناسان ما در واحد فروش لول سوئیچ پره ای ارتباط برقرار نموده و متناسب با نیاز و اطلاعات ارائه شده ، بهترین پیشنهاد فنی و مالی را دریافت نمایید .خواهشمند است جهت گرفتن قیمت لول سوئیچ پره ای RSP  و نیز موجودی این تیپ لول سوئیچ پره ای با واحد فروش لول سوئیچ ارتباط برقرار نمایید .

توجه :

این تیپ لول همانطور که گفته شده جهت ماکزیمم دمای 85 درجه طراحی شده است ، در صورت نیاز به لول سوئیچ موتوری با رنج دمایی بالاتر جهت سیالاتی همچون شن و ماسه کارخانه غیر و آسفالت سازی و یا سیالات مایع با ویسکوزیته ی بالا همچون عسل و رب به تیپ جدید این لول سوئیچ موتوری مراجعه نمایید .