66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 70879
 - 
تعداد نظرات: 4
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:NaN
شیر فشارشکن 23-41

شیر فشارشکن

توجه : نمونه های ایرانی ، چینی و اروپایی انواع لول شیر فشارشکن موجود می باشد.

 این  شیر فشارشکن یا همان شیر فشارشکن 23-41 سامسون که در انواع مدل ایرانی و خارجی توسط ما عرضه می گردد ، جهت ثابت نگه داشتن فشار خطوط در رنج تنظیمی 28 ~ 0.2 bar  در سایز DN15 تا DN100 یا 1/2" تا 4"با فشار نامی PN16 تا PN40 و کلاس کاری 150 تا 300 ودمای کاری 350℃ بر اساس استانداردهای DIN و یا ANSI استفاده می گردد. این تیپ شیر فشارشکن ، جهت سیالات مایعات و گازهای غیر قابل اشتعال کاربرد دارد. البته شیر فشارشکن 4123 جهت یونولیت نیز کاربرد دارد، منظور کنترل بخار مورد نیاز جهت صنایع یونولیت سازی که در ادامه بیشتر به این امر خواهیم پرداخت. انواع شیر فشارشکن در مدل ها و برند های متنوع دیگری جهت انواع سیال مایع و گازی موجود می باشد که با مراجعه به بخش محصولات شیر فشارشکن در وب سایت ، قابل مشاهده می باشد.

شیر فشارشکن آب

توجه : نمونه های ایرانی ، چینی و اروپایی انواع لول شیر فشارشکن موجود می باشد.

   شیر فشارشکن آب و مایعات و گازها یا همان شیر کنترل خودکار فشار جهت ثابت نگه داشتن فشار خطوط در رنج تنظیمی مورد استفاده قرار می گیرد. شیر فشار شکن 4123  با دامنه تنظیم فشار از 0.2~28Bar و 3~400Psi و از سایز DN15 تا DN100 یا 1/2" تا 4" با فشار نامی PN16 تا PN40 و یا کلاس کاری 150 تا 300 و نهایت دمای کاری 350℃ یا 662°F و بر اساس استانداردهای DIN و یا ANSI تولید می شود. شیر فشار شکن 4123 برای خطوط مایعات ،گازهای غیر قابل اشتعال مورد استفاده قرار می گیرد. یادآور می شود که شیر فشارشکن آب 4123 و شیر فشارشکن 3902 ، از جهت ظاهری بسیار شبیه می باشند و تفاوت این دو شیر را باید داشتن منبع کندانس در نوع شیرفشارشکن بخار 3902 و نیز دوفنر بودن شیر فشارشکن 4123 ، جستجو کرد که این تفاوت ها موجب ، تفاوت در سیالات مورد کنترل این شیرها خواهد شد.

شیر فشارشکن یونولیت

در صنایع بخار مورد استفاده جهت یونولیت سازی به علت نوسانات زیاد بخار ، شیر فشارشکن بخار مورد استفاده باید از شرایط خاصی بهره مند باشد. شیرفشارشکن بخار 4123 ، با تغییراتی در فنر شیر و همچنین مجرای برگشت بخار روی اکچوئتور ،این شیر فشارشکن را مهیای استفاده در صنایع یونولیت سازی نموده. به همین جهت شیر فشارشکن 4123 ، به شیر فشارشکن یونولیت نیز مشهور می باشد.نکته حائض اهمیت این است که شیرفشارشکن یونولیت 4123 با مدل معمولی شیرفشارشکن 4123 اختلافاتی دارند. به همین جهت در زمان سفارشگذاری در صورت استفاده در صنایع یونولیت ، حتما این مورد باید با کارشناسان ما مطرح گردد. همانطور که اشاره شد از فشارشکن 4123 به همراه منبع کندانس با طراحی ویژه جهت بخار فوم و یونولیت نیز استفاده می گردد. حائض اهمیت هست که زمان سفارشگذاری توضیحات لازم که فشارشکن مذکور جهت فوم و یونولیت می باشد به کارشناس ما ارائه گردد، همانطور که گفته شد فشارشکن یونولیت و فوم از طراحی خاصی استفاده گردیده است .

شیر فشارشکن 4123 PCV

 شیر فشار شکن 4123 فشار خروجی شیر را به صورت خودکار کنترل می کند تا فشار خط در رنج تنظیم شده به صورت ثابت باقی بماند. این شیر فشارشکن 4123 در حالت نرمال باز بوده و با افزایش فشار خروجی به تدریج بسته می شود. شیر کنترلی فشار شکن 4123 جهت استفاده در سیالهای عموعی به استثنای گازهای قابل اشتعال مناسب می باشد. جهت صحیح جریان سیال به وسیله فلش بر روی بدنه آن نشان داده شده است. جریان فشار خروجی از طریق خط کنترل ( در مواردی که سیال بخار باشد از طریق منبع کندانس و لوله رابط) به سمت اکچوئیتور منتقل شده و به سطح دیافراگم وارد می شود. این نیرو از طریق میله به پلاگ منتقل شده و با تغییر فضای بین سیت و پلاگ مقدار فشار در رنج مورد نظر ثابت باقی می ماند. شیر فشارشکن 4123 به دو قطعه آکاردئونی مجهز است که به وسیله یکی بین فشار ورردی و خروجی تعادل ایجاد می شود و دیگری نقش مکانیکال سیل را دارد . شیر فشارشکن 4123 به صورت خودکنترل بوده و به هیچ نیروی کمکی دیگری نیاز ندارد.

نصب:

شیر فشار شکن 4123

 شیر فشار شکن 4123 ، فقط برای نصب در خطوط افقی مناسب می باشد. جهت جریان بخار در داخل ولو بایستی مطابق فلش روی بدنه باشد. شیر فشارشکن 4123 ، باید طوری نصب شود که اکچوئیتور آن پس از نصب به صورت عمودی رو به پایین قرار داشته باشد. قبل از طراحی پایپینگ به مواردی چون سایز ورودی و خروجی فشارشکن از نظر مقدار مصرف به نسبت دبی فشارشکن و از نظر فاصله بین مصرف کننده و فشارشکن توجه شود.

در مواردی که سیال بخار باشد و نیز سایز آن 3 اینچ به پایین باشد ، باید از شیر فشارشکن 2-39 استفاده نمود ، به واسطه ی تجهیز به منبع کندانس از سوختن دیافراگم جلوگیری می گردد، برای محافظت شیر از ورود کندانس خط به داخل شیر، خط باید شیب ملایمی متمایل بر جهت جریان داشته باشد. همچنین برای جلوگیری از ایجاد کندانس در سیستم می توان از یک تله بخار استفاده کرد.پس از نصب شیر فشارشکن 4123 باید توجه داشت که شیر تحت فشار فیزیکی از جانب خط قرار نگرفته باشد. با توجه به اینکه فشار بخار در خروجی شیر کاهش می یابد، به منظور افزایش حجم آن اغلب ضروری است که خط لوله خروجی ولو قطورتر در نظر گرفته شود. برای تنظیم فشار در رنج مورد نظر از مهره تنظیم فشار استفاده می شود. در صورتی که سیال بخار باشد جهت حفاظت دیافراگم در برابر بخار و حرارت زیاد از منبع کندانس استفاده می شود. قبل از راه اندازی، منبع کندانس باید از آب لبریز شود. توصیه می شود در صورت نیاز در نزدیکی محل نصب فشارشکن یک ساپورت قرار دهید تا از ایجاد تنش و لرزش جلوگیری شود. جهت جلوگیری از ورود اجسام خارجی به داخل شیر از یک صافی در ورودی آن استفاده شود.

توضیحات ضروری:

 اگر سیال بخار باشد ، قطعات زیر به مجموعه شیر اضافه می شود و از شیر  فشار شکن 3902 مخصوص بخار استفاده می گردد :

منبع کندانس: برای حفاظت از دیافراگم در مقابل افزایش دما و تاثیر مستقیم بخار و عملکرد مناسب دیافراگم از منبع کندانس استفاده می شود. قبل از استفاده از شیر کنترل فشار باید منبع کندانس از آب لبریز شود.

پیچ اتصال: جهت اتصال خط کنترل به قسمت اکچوئیتور و پایه دستگاه به کار می رود.

دریچه تزریق آب: برای پر کردن آب در منبع کندانس، خط کنترل و اکچوئیتور کاربرد دارد.

فروش شیر فشارشکن

فروش شیر فشارشکن 4123 ، نیز همچون سایر محصولات این کمپانی داخلی در حیطه ی فروش کنترل تک می باشد . همانطور که در مطالب فوق مطالعه گردید ، متوجه شدید که فروش شیر فشارشکن 4123 امریست تخصصی و متناسب با شرایط کاری و پروسسی شما باید آماده و ارسال گردد. لذا با تماس با واحد فروش شیر فشارشکن 4123 شرکت ما ، متناسب با اطلاعات خطوط و محل نصب ، با کارشناسان واحد صحبت و سفارشگذاری نمایید. واحد فروش شیر فشارشکن 4123 شما را در انتخاب بهترین مورد با نازلترین قیمت ، همراهی خواهند نمود.

تعاریف و اصلاحات بازاری و صنعتی شیر فشار شکن :

 • شیر فشار شکن آب
 • شیر فشارشکن هوا
 • شیر کنترل فشار ورودی
 • پرشر ولو
 • پرششر کنرل ولو
 •  فشار شکن 4123 
 • فشار شکن
 • PRESSURE VALVE
 • CONTROPRESSURE VALVE 
 • شیر فشار شکن گاز
 • فشارشکن 4123
 • شیر فشارشکن