66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
آپارات کنترل تک اینستاگرام تماس با کنترل تک

اکچویتور

اکچویتور یا همان اکچوئیتور ها ACTUATOR تجهیزاتی هستند که معمولا به عنوان عملگر بر روی ولو ها ( شیرآلات ) بسته می شود و به وسیله ی این اکچویتور مسیر جریان را توسط ولو به صورت on/off یا کنترلی باز و بسته می کنند . اکچویتورها متناسب با نیاز مصرف کننده به تیپ های مختلفی تقسیم می شوند که عموم آن به شرح ذیل می باشد.

اکچویتور بادی 

اکچوئیتور بادی یا همان اکچوئیتور پنوماتیک به کمک نیروی باد وارد شده توسط کمپرسور نیرو را به استم منتقل و نهایت شیر را باز یا بسته می نمایند. در صورت استفاده از آی تو پی پوزیشنر سر مسیر باد ورودی و قبل اکچویتور می توان شیر را به صورت کنترلی باز و بسته نمود.

اکچوئیتور برقی

اکچوئیتور های برقی متناسب با نیاز مصرف کننده در تیپ های مختلف و ولتاژهای تعریف شده موجود می باشند که معمولا جهت استفاده به صورت on/off باز و بسته مورد استفاده قرار می گیرند.

اکچویتور های دستی 

این اکچویتورهای دستی بدون نیاز به محرک بادی و یا الکتریکی با استفاده از نیروی دست مورد استفاده قرار می گیرند که خود به تیپ های هندویلی ، گیربکسی و ... تقسیم می شوند و متناسب با نیاز انتخاب می گردند.

فروش اکچویتور 

فروش اکچویتور متناسب با عملکرد لینیر و یا روتاری بودن شیرها همچنین برحسب سایز و نیروی موردنیاز بر حسب نیوتن و نیز نوع عملکرد می باشد . اغلب مصرف کننده ها در انتخاب اکچوئتور مناسب دچار اشتباه و سردرگمی می گردند لذا با ارتباط با کارشناسان ما در واحد فروش اکچویتور ، نگرانی بابت انتخاب اکچویتور نداشته باشید .

همچنین جهت مشاهده انواع اکچوئتور به ادامه صفحه رجوع نمایید .

محصولات اکچویتور