کاتالوگ

فیلترهای فعال:
  ضد انفجار Explosion Proof
  سیگنال ورودی Input Signal
  سیگنال خروجی Output Signal
  فیلدباس Fieldbus
  اسمارت SMART
  هارت HART
  سازنده داخلی

  021-66479486

  آی تو پی پوزیشنر

  سیستم کنترلی controller ای تو پی

  آی توپی پوزیشنر  ( I TO P Positioner )

  فروش آی توپی

  هدف از آی توپی پوزیشنر i to p positioner تبدیل یک سیگنال الکتریکی به یک سیگنال نیوماتیکی متناظر با آن می باشد . عموماً آی تو پی پوزیشنر به معنی یک ورودی  20 ~ mA 4 میلی آمپر و یک خروجی psi 3 ~ 15 است . هر چند می توان رنج های دیگر از از آی تو پی پوزیشنر را نیز جایگزین کرد .

  به زبان ساده تر باید...

  سیستم کنترلی controller ای تو پی

  آی توپی پوزیشنر  ( I TO P Positioner )

  فروش آی توپی

  هدف از آی توپی پوزیشنر i to p positioner تبدیل یک سیگنال الکتریکی به یک سیگنال نیوماتیکی متناظر با آن می باشد . عموماً آی تو پی پوزیشنر به معنی یک ورودی  20 ~ mA 4 میلی آمپر و یک خروجی psi 3 ~ 15 است . هر چند می توان رنج های دیگر از از آی تو پی پوزیشنر را نیز جایگزین کرد .

  به زبان ساده تر باید گفت آی تو پی پوزیشنر i to p positioner بر روی کنترل ولوهای پنوماتیکی  بر سر مسیر ورودی باد به اکچوئیتور نصب  و جهت کنترل مقدار باد منتقل شده بر روی اکچوئیتور و نهایتاً میزان کنترل دبی خروچی کنترل ولو مورد استفاده قرار می گیرد.

  مثال : فرض نمایید یک کنترل ولو پنوماتیکی جهت بسته شدن یه طور کامل نیاز به 3BAR فشار باد ابزاردقیق داشته باشد، اگر در مسیر باد ورودی به اکچوئیتور به صورت سری آی توپی پوزیشنرمدل 4 تا 20 میلی آمپر نصب گردد و توسط PLC یا سایر کنترلرهای موجود فقط 12 میلی بار جریان به آی تو پی پوزیشنر وارد گردد: در اینصورت پوزیشنر فقط 1.5BAR از 3BAR فشار باد ورودی را به اکچوئیتور منتقل می کند ، همین امر باعث می شود کنترل ولو به میزان 50% بسته گردد،همین امر نیز موجب کنترل دبی خروجی می گردد.

  از شرکت های معتبر تولید کننده ی آی تو پی پوزیشنر i to p positioner می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  آی تو پی فیشر             I TO P FISHER

  آی تو پی زیمنس          I TO P SIMENS

  آی تو پی سامسون      I TO P SAMSON

  آی تو پی ای بی بی              I TO P ABB

  آی تو پی وای تی سی           I TO P YTC

  اصطلاحات معمول آی توپی پوزیشنر :

  آی توپی پوزیشنر     آی تو پی پوزیشنر         فروش آی توپی          قیمت آی توپی پوزیشنر     قیمت i to p

  بیشتر

  آی تو پی پوزیشنر 

  • 2 نقد(ها)

   پانل CP22 عیوض پانل CP 22 عیوض تکنیک در واقع کنترلی جهت خودنگهدار کردن ریدرله های دوسیم هستند که تنها امکان فرستادن یک پالس را دارند و خود نگهدار نیز نمی باشند. پانل CP 22 عیوض امکان دریافت با ورودی 4 رید رله را دار و همچنین متناسب با آن 4 رله خروجی (2 عدد رله استاپ و 2 عدد رله استارت) می باشد. خروجی سنسورهای MS 11 ، لول سوئیچ LS06 و لول سوئیچ LS08 را می...

  • 2 نقد(ها)

   آی توپی YT-1000 وای تی سی   در بین محصولات تولیدی شرکت وای تی سی YTC کره می توان به آی تو پی پوزیشنر   I TO P Positioner YT-1000  اشاره نمود . ای تو پی YT-1000 ساده و ارزان قیمت و در حین حال ارزشمند می باشد . آی توپی 1000 وای تی سی در دو نوع خطی LINEAER  مدل YT-1000L و روتاری ROTARY مدل YT-1000R توسط شرکت وای تی سی کره تولید می گردد .

  • 1 نقد(ها)

   آی توپی پوزیشنر  شرکت سامسون آلمان تولید کننده به نام آی تو پی پوزیشنر ، I to P هوشمند دیگری از سری  I to P 3730 samson خود را به عرصه نمایش درآورده است . این آی تو پی پوزیشنر که 3-3730 I to P نامگذاری شده است ، پروتکل I TO P HART را نیز پشتیبانی می کند .

  • 1 نقد(ها)

   فروش آی توپی پوزیشنر 1-3730 سامسون  I TO P Positioner 3730-1 SAMSON آی تو پی پوزیشنر 1-3730 سامسون محصول کشور آلمان جهت کنترل ولو پنوماتیکی در برنامه های کاربردی وصنعتی طراحی گردیده است . عملکرد پوزیشنر 1-3730 سامسون به صورت خطی و یا  روتاری می باشد که به صورت دقیق با استاندارد عملکرد تشخیص موقعیت می باشد .

  • 1 نقد(ها)

   i to p ytc 3300 فروش آی تو پی 3300 YTC آی تو پی وای تی سی 3300 YTC  محصول شرکت ROTORK YTC کره ی جنوبی می باشد. آی تو پی پوزیشنر YTC3300 با قابلیت SMART و HART در طیف آی تو پی پوزیشنر های هوشمند به شمار می آید که با دقت خاصی کنترل ولو نیوماتیکی را کنترل می کند.  آی تو پی پوزیشنر I TO P positioner YTC3300  در دو عملکرد خطی LINIER و روتاری ROTARY مورد...

  • 2 نقد(ها)

   آی تو پی پوزیشنر 3725 نصب و فروش آی توپی پوزیشنر 3725 سامسون  به گفته ی کمپانی سامسون ، تولید کننده ی I TO P 3725 SAMSON  ، این آی تو پی پوزیشنر برای کاربری و برنامه های سبک صنعتی جهت کنترل ولو های پنوماتیکی طراحی شده است .آی تو پی 3725 سامسون تجهیز ایده آلی برای این نوع از بازارها با عملکرد سبک و خودکار تنظیم ، با ویژگی های اساسی آی تو پی پوزیشنر می باشد.

  • 3 نقد(ها)

   آی توپی پوزیشنر 4763 سامسون  I TO P Positioner 4763 SAMSON آی توپی پوزیشنر 4763 محصول کشور آلمان برند سامسون می باشد . این آی توپی پوزیشنر سامسون کاربری صنعتی دارد .آی توپی پوزیشنر 4763 به صورت خطی Linear می باشد که قاعدتاً جهت کنترل ولو های پتوماتیکی لینیر Linear یا همان خطی می باشد.