66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 70556
 - 
تعداد نظرات: 3
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:NaN
شیر وکیوم بریکر استیل

شیر وکیوم بریکر

توجه : مدل های ایرانی و اروپایی این محصول " شیر وکیوم بریکر " موجود می باشد.

خلاء شکن اسپیراکس یا همان شیر وکیوم بریکر VB ( وکیوم بریکر استیل ) که فروش مدل های ایرانی آن نیر ، در این مجموعه موجود و عرضه می گردد، جهت از بین بردن خلاء به وجود آمده در سیستم و جلوگیری از تغییر حالت فیزیکی مخازن مورد استفاده قرار می گیرد. شیر وکیوم بریکر VB استیل ، در فشار نامی PN25 و اتصال دنده ای NPT سایز 1/2" و دمای کاری 400 با متریال SS تولید می شود . با مراجعه به کاتالوگ پیوست در انتهای صفحه می توانید منحنی های لازم جهت انتخاب تعداد شیر وکیوم بریکر را جستجو نمایید . توجه نمایید که ما چندین مدل شیر وکیوم بریکر در متریال و برند متنوع تری نیز موجود داریم که جهت بررسی بیشتر می توانید به بخش محصولات شیر وکیوم بریکر و هوا گیری مراجعه نمایید.

 وکیوم بریکر

توجه : مدل های ایرانی و اروپایی این محصول " شیر وکیوم بریکر " موجود می باشد.

 وکیوم بریکر : شیر خلاء شکن استیل VB S یا همان شیر وکیوم بریکر تیپ VB ( وکیوم بریکر استیل ) جهت از بین بردن خلاء به وجود آمده در سیستم و جلوگیری از تغییر حالت فیزیکی مخازن و اصطلاحاً دفرمه شدن مخازن و همچنین عدم تداخل در جریان خطوط مورد استفاده قرار می گیرد. وکیوم بریکر VB 15 استیل ، در فشار نامی PN25 و اتصال دنده ای BSP یا NPT سایز 1/2" و دمای کاری 400°C تولید می گردد .

طرز کار :

شیر وکیوم بریکر

  در سیستم های انتقال مایعات ، در برخی مواقع در قسمتهایی ازآن ها خلاء ( وکیوم ) ایجاد می شود که این خلاء مانع حرکت مایع در داخل لوله ها می شود و میزان کارایی سیستم را کاهش می دهد و همچنین در مخازن مایعات نیز به هنگام تخلیه در درون آنها خلاء ایجاد می شود که مانع تخلیه سیال می گردد که الزام نصب شیر وکیوم بریکر VB را توجیح می کند . . علاوه بر این خلاء ایجاد شده منبع را به سمت درون تحت فشار قرار می دهد که می تواند آن را از فرم اصلی خود خارج کند. شیر وکیوم بریکر VB1501 با رفع خلاء های ایجاد شده مانع از بروز این مشکلات می گردد. شیر وکیوم بریکر VB1501  به منظور کاربری های عمومی در مسیر کندانس های بخار یا سیستم ها و مخازن مایعات طراحی شده است.

نصب :

شیر وکیوم بریکر استیل

شیر وکیوم بریکر استیل t باید از محل اتصال ("½) به صورت عمودی بر روی سیستم نصب گردد در غیراینصورت در عملکرد دچار تداخل و خطا می گردد.

* فرق خلاء شکن 1501 با خلاشکن 1502 چیست

ای دو تیپ خلاشکن ( وکیوم بریکر ) دقیقا از تمامی موارد یکی و شبیه به یکدیگر می باشند و تنها اختلاف در متریال بدنه هر یک می باشد. وکیوم بریکر 1501 از متریال SS استیل و وکیوم بریکر 1502 از متریال برنجی تشکیل گردیده است.

فروش شیر وکیوم بریکر

فروش شیر وکیوم بریکر ایرانی و خارجی بر خلاف مکانیزم ساده ، تجهیز مهمی در ایمینی مخازن محسوب می گردد.اما باید در نظر داشت مقدار خلاء ایجاد شده با ظرفیت عبوری دبی هوا در وکیوم بریکر تناسب داشته باشد.واحد فروش وکیوم بریکر با کارشناسان مجرب خود بعد دریافت اطلاعات مخازن شما ، شرایط را بررسی و متناسب با مقدار خلاء ایجاد شده در مخازن ، وکیوم بریکر مناسب را پیشنهاد خواهند داد.با واحد فروش وکیوم بریکر ما در ارتباط باشید.

* اصطلاحات و نام های شیر وکیوم بریکر در بازار و صنعت :

  • شیر خلاشکن 1501
  • شیر وکیوم بریکر
  • خلاء شکن
  • خلا شکن استیل
  • وکیوم بریکر
  • Vacuum breaker
  • سوپاپ خلاء
  • شیرخلا شکن آمریکایی