66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 70667
 - 
تعداد نظرات: 2
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:5
شیر خلاء شکن

شیر خلاء شکن

این تیپ خلاء شکن محصول ایران طرح نمونه آمریکایی برند Franklin Fueling Aystems یا FFS دو منظوره می باشد، به نحوه ای که هم خلاء شکن و هم ایر ونت می باشد که قابلیت تک کاربرد به صورت خلاء شکن و یا ایر ونت را نیز دارد. سایز این خلاء شکن 2" npt می باشد که امکان استفاده به صورت فلنجی با تبدیل را نیز دارد. متریال این خلاء شکن آلومینیوم است که در مخازن دفنی و ایستاده و همچنین لوله ها قابل استفاده می باشد.توجه داشته باشید مدل های دیگر خلاء شکن نیز موجود می باشد که جهت بررسی و مشاهده ضمن مراجعه به بخش شیرهای خلاء شکن می توانید با واحد فروش ما ارتباط برقرار نموده و از مشاوره کارشناسان ما بهره ببرید.


جهت خرید و مشاهده سایر وکیوم بریکر ها کلیک نمایید .

خلاء شکن

این تیپ وکیوم بریکر Vacuum Packer یا همان شیر خلاء شکن محصول کشور آمریکا برند Franklin Fueling Aystems یا FFS دو منظوره می باشد، به نحوه ای که هم شیر خلاء شکن و هم ایر ونت می باشد که قابلیت تک کاربرد به صورت شیر خلاءشکن و یا ایر ونت را نیز دارد . سایز این خلاشکن 2" npt می باشد که امکان استفاده به صورت فلنجی با تبدیل را نیز دارد . متریال این شیر خلاءشکن آلومینیوم است که در مخازن دفنی و ایستاده و همچنین لوله ها قابل استفاده می باشد . البته حائض اهمیت است که مطلع باشید نمونه ی کپی ایرانی این شیر خلاء شکن آمریکایی نیز تولید و امکان ارائه و فروش می باشد.

Vacuum Packer

EBW pressure vacuum vents are used on underground storage tanks with a throughput of

less than 100K gal/month and above ground storage tank vent pipes to discharge vapors

upward into the atmosphere.Vacuum Packer: The top casting is dome-shaped to quickly drain off moisture

including rain,snow, and ice. Body and cover are cast aluminum. 2" and 3" models have vent rates

of 8000 cubic feet per hour, and vent at 13.8 in WC of pressure and 0.8 in WC of Vacuum Packer

طرز کار :

خلا شکن

 در ادامه به بررسی نوع عملکرد خلا شکن خواهیم پرداخت . در سیستم های انتقال مایعات ، در برخی مواقع در قسمتهایی ازآن ها خلا ( وکیوم ) ایجاد می شود که این خلاء مانع حرکت مایع در داخل لوله ها می شود و میزان کارایی سیستم را کاهش می دهد و همچنین در مخازن مایعات نیز به هنگام تخلیه در درون آنها خلاء ایجاد می شود که مانع تخلیه سیال می گردد. علاوه بر این خلاء ایجاد شده منبع را به سمت درون تحت فشار قرار می دهد که می تواند آن را از فرم اصلی خود خارج کند. ولو خلاء شکن آمریکایی مذکور با رفع خلاء های ایجاد شده مانع از بروز این مشکلات می گردد. خلاء شکن های دیگری نیز با مشخصه ی متفاوت به این منظور موجود می باشد ، همچون خلاء شکن های برند عیوض که  به منظور کاربری های عمومی در مسیر کندانس های بخار یا سیستم ها و مخازن مایعات طراح شده است.


***

فروش شیر خلاء شکن

 فروش شیر خلاء شکن ن آمریکایی - ایرانی نیز همچون شیرهای خلاء شکن برند عیوض تکنیک و سایر برندها در حیطه ی فروش این شرکت می باشد . همانطور که می دانید فنی مهندسی کنترل تک ضمن مشاوره فنی ، فعال در امر فروش ابزاردقیق ، شیرالات و ادوات بخار ، در زمیته فروش شیر خلاشکن از برندهای داخلی و اروپایی نیز تخصص داشته و در این زمینه نیز فعالیت دارد .

لذت خواهشمند است جهت گرفتن قیمت شیر خلاشکن و نیز موجودی این تیپ خلاشکن  از طریق راههای ارتباطی با واحد فروش شیر خلاء شکن مجموعه ی ما در ارتباط باشید.

وکیوم بریکر استیل   وکیوم بریکر برنجی