021-66479486

لول سوئیچ خازنی کابلی

محصول جدید

لول سوئیچ خازنی

لول سوئیچ خازنی تیپ CL3-CH از نوع کابلی خازنی می باشد. این لول سوئیچ خازنی با کابل سفارشی از 1 متر الی 20 متر تولید می گردد. لول سوئیچ خازنی CL3-CH جهت سوئیچ سطح جامداتی همچون سیلو، غلات، شن و ماسه، خوراک دام و ... در انوع مخازن فارغ از جنس مخزن ، مورد استفاده قرار می گیرد.

 • PN 10

خازنی
on/off
خازنی کابلی
PN 10
100 C
TOP
جامدات/گندم ، شن وماسه ، خوراک ...
پوسته آلمنیوم/کابل PVC
NPT رزوه
1/2 1 "
کنترل تک
CONTROL TAK

لول سوئیچ خازنی کابلی

این لول سوئیچ خازنی کابلی capacitive level switch یا به اصطلاح لول سوئیچ خازنی بکسلی  متشکل  است از یک سنسور و یک کایل با ارتفاع درخواستی ( سفارشی ) که به منظور کنترل و سوئیچ سطح سیالات جامد همچون شن و ماسه، گندم، آرد، پودر جامد، خوراک دام و هر سیال جامد دیگر که فاقد رطوبت باشد .

مکانیزم عملکرد این لول سوئیچ خازنی بدین صورت می باشد که یه صورت TOP در بالای مخزن بسته نصب می گردد. سنسور و کابل متصل به آن داخل مخزن قرار می گیرد. از آنجا که سنسور (پراپ) دستگاه در هوا بادی الکتریک 1 قرار دارد، نوسان ساز داخلی آن خاموش می باشد و به محض تماس با مواد و سیال جامد، نوسان ساز سنسور فعال گردیده و مورد جذب رله و نهایتا سوئیچ فعال می گردد. از این مزیت این لول سوئیچ خازنی می توانیم عدم تداخل در عملکرد لول سوئیچ در انواع متریال مخزن اشاره داشته باشیم و می توان در هر مخزنی با هر متریالی اعم از  پلاستیکی، فلزی و سیمانی مورد استفاده قرار گیرد.

کابل لول سوئیچ خازنی بر حسب سفارش از 1 متر الی 20 متر تولید می گردد. همچنین کانکشن لول  1/2 1 اینچ دنده ای NPT بوده و نیز می توان در سیالات تا دمای 100C درجه نیز استفاده نمود.

ویژگی های لول سوئیچ خازنی

 • سازگاری با انواع مخازن
 • قابل استفاده در ارتفاع بالا
 • عمر و کیفیت قابل قبول

مشخصات فنی:

لول سوئیچ خازنی بکسلی

برند: ................................................... کنترل تک

کشور: ........................................................ ایران

مدل: ................ لول سوئیچ خازنی بکسلی CL3-CH

حداکثر طول کابل: ....................................20m متر

حداکثر دمای مخزن: ............................. 100C درجه

اتصال: .......................................................دنده ای

سایز: ................................................. 1 1/2NDT

سوئیچ: ......................................................SPDT

تأخیر در سوئیچ: ......................................  1 S ثانیه

تغذیه :.................. 220 VAc / 110 VAc / 30 VAc

 

is a level switch for detecting high level and low level of solid materials in silos or tanks.  the device is installed on the top of the silo with a steel prob connected to a cable. When  the probe is in air with dielectric constant=1, the internal oscillator is in off state. As soon  as solids with dielectric constant>1 reach the probe, the internal oscillator runs and these  oscillations cause the internal relay be energized. For accurate switchig, sensitivity of the  device must be adjusted appropriately. tanks body material does not affect sensor

 .functioning, as a result CLS-CL is applicable in metal, concrete and plastic tanks

 

***

دانلود مستقیم کاتالوگ لول سوئیچ خازنی CL3-CH

***

فروش لول سوئیچ خازنی

فنی مهندسی کنترل تک مختصص در صنعت ابزار دقیق آگاه از نیاز بازار و صنعت به لول سوئیچ جهت سیالات جامد، اقدام به تولید و تأمین انواع لول سوئیچ جهت سیالات جامد نیز نموده است. جهت اعلام موجودی و قیمت لول سوئیچ خازنی بکسلی  با واحد فروش لول سوئیچ خازنی  در ارتباط باشید.

جهت سیالات مایع در صورت نیاز به لول سوئیچ تیپ کابلی LS 10  اینجا و در صورت مشاهده انواع لول سوئیچ اینجا کلیک نمایید.

محصول مشابه:

لول سوئیچ پره ای

لول سوئیچ موتوری

نویسنده: سعید قیصری

کاتالوگ لول سوئیچ خازنی CL3-CH

در صورت نیاز به پسورد ، www.controltak.com را تایپ نموده و همچنین جهت راهنمایی بیشتر با مهندس قیصری 09128448763 تماس حاصل نمایید

فـایل های ضمیمه (326.25k)
1398-09-20

لول خازنی

با توجه به تجمل دمایی 100 درجه و طول کابل سفارشی ، عالیه

  نوشتن نقد و نظر

  لول سوئیچ خازنی کابلی

  لول سوئیچ خازنی کابلی

  لول سوئیچ خازنی

  لول سوئیچ خازنی تیپ CL3-CH از نوع کابلی خازنی می باشد. این لول سوئیچ خازنی با کابل سفارشی از 1 متر الی 20 متر تولید می گردد. لول سوئیچ خازنی CL3-CH جهت سوئیچ سطح جامداتی همچون سیلو، غلات، شن و ماسه، خوراک دام و ... در انوع مخازن فارغ از جنس مخزن ، مورد استفاده قرار می گیرد.

  لوازم جانبی