66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486

اینسترومیت

اینسترومیت کمپانی چینی می باشد ، اما این برند از تولیدات درجه ی یک کشور چین می باشد که در طیف صادرات چین به اروپا و آمریکا قرار دارد ، برند اینسترومیت اصلی را نباید با برندهای بی کیفیتی چینی ، مقایسه کنید . البته متاسفانه شرکت هایی به تازگی بواسطه ی کیفیت بالای اینسترومیت ، شروع به تولیدات بی کیفیت و فیک با نام تجاری اینسترومیت نموده اند. اینسترومیت اصلی را از ما بخواهید. شاید به جراعت گفت اینسترومیت از برندهای کم نظیر با کیفیت اروپایی ، در ایران است . محصولات اینسترومیت اصلی با کیفیت و ضمانت عملکرد در طیف هایی از صنعت همچون مانومترها ، ترمومترها ، اداوات و تجهیزات جانبی ، پرشر سوئیچ ، شیرهای پروانه ای اهرمی و گیربکسی و ... قابل ارائه و فروش است.

فروش محصولات اینسترومیت

فروش محصولات اینسترومیت در مجموعه کنترل تک با ضمانت اصلی و قیمت رقابتی صورت خواهد پذیرفت . توجه داشته باشید همانطور که اشاره شد نباید اینسترومیت فیک در بازار ایران را به چشم اینسترومیت اصلی دید. جهت بررسی محصولات موجود اینسترومیت ، ضمن بررسی و مشاهده ی محصولات در ادامه ی صفحه ، با کارشناسان ما در واحد فروش محصولات اینسترومیت در ارتباط باشید . اینسترومیت اصلی ، تعهد ماست.

گیج اینسترومیت

گیج اینسترومیت از مانومترهای خوش قیمت و با کیفیت بازار محسوب می شود . این گیج از محصولات درجه یک چینی با تاییده استاندارد اروپا و سرتیفیکیت می باشد که شرکت های کالیبراسیون با توجه به دقت گیج اینسترومیت بر این موضوع صحه می گذارند . انواع گیج اینسترومیت با قیمت مناسب و کیفیت اصلی را از ما بخواهید . در ادامه به معرفی و فروش چند نمونه از گیج های اینسترومیت در وب سایت پرداخته ایم . جهت استعلام موارد ثبت نشده در سایت با ما در تماس باشید .

رفیق ابراز

کنترل تک مفتخر است با شرکت رفیق ابزار ارتباط مستقیم داشته باشد و محصولات با کیفیت این شرکت بازرگانی ، اعم از برندهای اینسترومیت ، دراگون ، ویکا ... را با قیمت مناسب عرضه نماید . رفیق ابزار پارس شرکت بازرگانی وارد کننده ی انواع گیج های ، ترمومتر ها ، شیرهای پروانه ای و ادوات جانبی پرشر و تمپرچر می باشد .

دفتر مرکزی رفیق ابزار پارس در طالقانی و انبار این شرکت نیز در طالقانی تهران می باشد . محصولات با کیفیت رفیق ابزار پارس را از ما بخواهید .

محصولات اینسترومیت
پرشر-سوئیچ
پرشر سوئیچ
جزئیات ←
شیر-پروانه-ای-چدنی
شیر پروانه ای چدنی
جزئیات ←
مانومتر-تمام-استیل
مانومتر تمام استیل
جزئیات ←
مانومتر دیافراگمی
مانومتر دیافراگمی
جزئیات ←
manometer
مانومتر میلی بار
جزئیات ←
فروش شیر پروانه
شیر پروانه ای
جزئیات ←
شیر پروانه ای گیربکسی
شیر پروانه ای گیربکسی
جزئیات ←
سایفون-مانومتر
سیفون مانومتر
جزئیات ←
شیر-مانومتری
شیر مانومتر
جزئیات ←
پوش باتن
شیر پوش باتن گیج فشار
جزئیات ←