66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486

بخار اصفهان

شرکت بخار اصفهان esfahan steam با نام رسمی تاسیسات بخار اصفهان کمپانی تولید کننده شیرآلات صنعتی بخصوص در زمینه ی بخار می باشد ، که فعالیت خود را از سال 1364 در شهر اصفهان آغاز نموده است . این شرکت با داشتن استانداردهای روز و مجوزهای لازم در تولید شیرهای فشارشکن ، شیرهای پنوماتیک دو راهه و سه راهه ، انواع تله بخار ، شیرهای اطمینان و ... فعال می باشد.

این تولید کننده " بخار اصفهان " محصولات تولیدی خود را در اکثر وندورهای صنایع ایرانی ، منجمله صنایع بخار ، نفت و پتروشیمی ، آب و فاضلاب ، نیروگاه ها .... به ثبت رسانده است و این ممکن نمی شود ، مگر با اثابت کیفیت بالای محصولات تاسیسات بخار اصفهان که گارانتی محصولات ، خدمات پس از فروش و تداوم تولید ، خود گواه این موضوع می باشد.

تاسیسات بخار اصفهان

محصولات شرکت تاسیسات بخار اصفهان از سال 2003 دارای استاندرد IS9001:2008 می باشد که خود برگ ذرین دیگری در افتخارات این کمپانی بوده و اطمینان و اعتماد بیشتری را جلب می نماید . محصولات تاسسات بخار اصفهان دارای کیفیت قابل قبول و بالایی می باشند که با گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش ده ساله ارائه می گردد.

فروش بخار اصفهان

همانطور که اشاره شد این کمپانی در شهر اصفهان می باشد ، اما مجموعه ی " فنی مهندسی کنترل تک " فروش بخار اصفهان را در تهران و ارسال به تمام نقاط کشور و نیز به خارج کشور با به همراه داشتن کارشناسان مجرب ، ساپورت می نماید . فروش محصولات بخار اصفهان با کیفیت بالا و نازلترین قیمت در زمینه ی شیر فشارشکن ، شیر پنوماتیک ، شیر اطمینان ، تله بخارها و دهها محصول دیگر را از ما مطالبه کنید. جهت راهنمایی و اطلاعات فنی محصولات بخار اصفهان ضمن مراجعه به ادامه ی صفحه و مشاهده محصولات ، می توانید به طور مستقم با کارشناسان ما در بخش فروش بخار اصفهان در ارتباط باشید.

bokhar esfahan

bokhar esfahan company, with the official name of bokhar esfahan facilities, is a manufacturer of industrial valves, especially in the field of steam, which started its activity in Isfahan city in 1364. This bokhar esfahan is active in the production of pressure relief valves, two-way and three-way pneumatic valves, all types of steam traps, safety valves, etc.

نماینده بخار اصفهان

فنی مهندسی کنترل تک نماینده بخار اصفهان نمی باشد ، اما با همان قیمت نماینده بخار اصفهان و بلکه قیمت کمتر این محصولات را ارائه می نماید ، ضمن اینکه با کارشناسان فنی خود راهنمایی های لازم در خصوص انتخاب محصول مناسب نیز را صورت می دهد.

دانلود کامل کاتالوگ تاسیسات بخار اصفهان

سوالات متداول

نام رسمی کمپانی تاسیسات بخار اصفهان می باشد که البته این برند با همان نام بخار اصفهان شناخته می شود .
فروش محصولات بخار اصفهان در این مجموعه با نازلترین قیمت و بهترین خدمات به همراه گارانتی یکساله توسط کارشناسان مجرب صورت می پذیرد و امکان ارسال به سراسر کشور را فراهم نموده است.
محصولات تاسیسات بخار اصفهان
شیر-سه-راهه-بخار-اصفهان
شیر پنوماتیک سه راهه
جزئیات ←
قیمت-شیر-فشار-شک-اصفهان
شیر فشارشکن بخار اصفهان
جزئیات ←
کنترل-ولو-بخار-اصفهان
شیر پنوماتیک بخار اصفهان
جزئیات ←
تله-بخار-سطلی-اصفهان
تله بخار سطلی اصفهان
جزئیات ←
شیر-فشارشکن-آب
شیر فشارشکن آب
جزئیات ←
شیر-اطمینان-بخار-اصفهان
شیر اطمینان بخار اصفهان
جزئیات ←
ایر-تراپ
ایر تراپ بخار اصفهان
جزئیات ←
تله-بخار
تله بخار
جزئیات ←
کنترل-ولو-اصفهان
کنترل ولو اصفهان
جزئیات ←
تله-بخار-ترمودینامیک
تله بخار ترمودینامیک
جزئیات ←
شیر-اطمینان-دو-قلو
شیر اطمینان دوقلو
جزئیات ←
تله-بخار-فری-فلوت-اصفهان
تله بخار بال فلوت اصفهان
جزئیات ←
سیفتی-ولو-بخار-صفهان
سیفتی ولو اصفهان
جزئیات ←
تله-بخار-ترمودینامیک-فشار-قوی
تله بخار ترمودینامیک TD120
جزئیات ←
تله-بخار-بی-متال
تله بخار بی متال
جزئیات ←