66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
آپارات کنترل تک اینستاگرام تماس با کنترل تک

فلومتر

فلومتر ها Flow Meter تجهیزاتی هستند جهت اندازه گیری مقدار فلو تمامی سیالات همچون هوا ، گازها ، مایعات و ... در لوله ها و یا کانال ها. فلومترها تیپ ها و انواع مختلفی دارند که کارشناسان و اساتید در نوع های مختلفی بر حسب نوع اندازه گیری و نوع نمایش خروجی تقسیم بندی می شوند. در صورت تقسیم بندی بر حسب نوع خروجی می توان به نوع مکانیکی ( عقربه ای ) یا انالوگ تقسیم بندی نمود.موضوع مهم در نوع انتخاب فلومتر بر اساس پارمترهایی همچون میزان دقت ، نوع سیال ، مقدار فشار و دما و میزان حجم عبوری انتخاب نمود.قابل ذکر است که گرانترین فلومترهای ، فلومترهایی هستند که جهت حامل های انرژی مانند متعلقات نفتی و گاز هستند.

فروش فلومتر

فروش فلومتر بسیار تخصصی است که کارشناسان ما جهت سهولت در انتخاب ، همراه شما هستند.پارامترهای موثر در انتخاب فلومتر را می توان به نوع سیال،فشار و دمای کاری، سایز لوله ، نوع اندازه گیری ، حجم دبی و میزان دقت لازم فلومتر اشاره نمود.جهت مشاهده انواع فلومتر به ادامه صفحه رجوع نمایید و همچنین جهت خرید و نبز مشاوره با واحد فروش فلومتر شرکت ما در ارتباط باشید.

در ادامه جهت انتخاب و خرید فلومتر با انواع مدل های موجود آشنا شوید.

در صورت نیاز به راهنمایی جهت انتخاب فلومتر متناسب با هزینه و شرایط پروسسی خود با مشاوران کارشناسان ما ( به صورت رایگان) در ارتباط باشید

محصولات فلومتر