66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 798
 - 
تعداد نظرات: 1
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:NaN
تله بخار سطلی معکوس

تله بخار سطلی معکوس جی ان

تله بخار سطلی معکوس جی ان JN با کد اختصاری MTK که از مدل های استم تراپ اینورتد باکت steam trap inverted bucket می باشد ، تولید داخلی ( ایران ) می باشد. تله بخار سطلی جی ان از سایز 1/2" الی 2" در کانکشن دنده ای NPT تولید می گردد.این تله بخار سطلی معکوس جی ان به صورت افقی نصب می گردد و جهت فشار کاری حداکثر 10 بار و فشار نامی PN16 در ماکزیمم دمای 200C مورد استفاده قرار می گیرد. متریال بدنه تله بخار سطلی معکوس جی ان JN از چدن و متعلقات داخلی از استیل SS طراحی گردیده است . حائض اهمیت است که ما انواع تله بخار های دیگر همچون فلوتری ، ترمودینامیکی ، ترموستاتیکی ، فلوتر ترموستاتیکی و .... نیز موجود داریم ، جهت بررسی به بخش محصولات تله بخار و نیز جهت استعلام و مشاوره بیشتر ، با کارشناسان ما از در واحد فروش در تماس باشید .

استم تراپ اینورتد باکت جی ان

استم تراپ سطلی معکوس برند جی ان JN یا همان تله بخار اینورتد باکت جی ان steam trap inverted bucket تولید داخلی ( ایران ) می باشد. استم تراپ اینورتد باکت جی ان از سایز 1/2" الی 2" در کانکشن دنده ای NPT تولید می گردد . این استم تراپ سطلی به صورت افقی نصب می گردد و جهت فشار کاری حداکثر 10 بار و فشار نامی PN16 در ماکزیمم دمای 200C مورد استفاده قرار می گیرد. استم تراپ جی ان در واقع از استم تراپ برند MTK الگو برداشته شده است ، به همین جهت استم تراپ جی ان را استم تراپ طرح MTK نیز می نامند .

عملکرد:

استم تراپ سطلی 

در واقع عملکرد این تیپ از استم تراپ سطلی برند جی ان J.N به این نحو می باشد که پس از آنکه بخار آب از سمت راست تراپ وارد شد ، بلافاصله با فلوتر تراپ برخورد می کند و استم تراپ سطلی مملو از بخار گردیده و در همان محفظه تراپ باقی می ماند . پس از جمع آوری کنداس ، فلوتر شناور شده و مسیر خروجی کندانس باز و کندانس خارج می گردد. حجم تخلیه ی کندانس در استیم تراپ سطلی به صورت دفعی می باشد ، یعنی بر خلاف نوع فلوتر ترموستاتیکی که تخلیه کندانس به صورت تدریجی می باشد در نوع استم تراپ سطلی به صورت ناگهانی می باشد .

ویژگی های :

تله بخار سطلی جی ان

 • حجم کم تله بخار سطلی جی ان
 • وزن سبک تله بخار سطلی جی ان
 • قیمت مناسب
 • سهولت در نصب تله بخار سطلی جی ان

مشخصات فنی:

استم تراپ MTK

 • مدل استم تراپ : -------------------------- JN
 • تیپ استم تراپ MTK : -------------- سطلی
 • فشار کاری : ------------------------------ 10 بار
 • دمای کاری : ------------------------------ 200C 
 • متریال بدنه استم تراپ MTK: ----- چدنی
 • سایز :1/2 --------------------- الی 2" دنده ای
 • تیپ نصب استم تراپ MTK : -------- افقی

فروش تله بخار سطلی

هر چند که تقاضای تله بخار سطلی به اندازه تله بخار های فلوتر ترموستاتیک وو یا ترمودینامیک نیست ، اما با این حال فروش تله بخار سطلی نیز همچون دهها مدل از تله بخارهای دیگر در طیف فروش ما قرار داده شده است . فروش تله بخار های سطلی جی ان MTK نیز با توجه به کاربرد وسیع و همچنین سهولت در نصب و استفاده در حیطه ی فروش محصولات این شرکت قرار گرفته است . در این بخش حتی المکان به بررسی تله بخار سطلی MTK پرداخته ایم ، لذا خواهشمند است جهت گرفتن قیمت تله بخار سطلی جی ان J.N و راهنمایی بیشتر و نیز موجودی سایر تله بخار ها  با واحد فروش تله بخار مجموعه ی ما ، تماس حاصل نمایید .