66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486

دراگون

کمپانی چینی داراگون Dragon تولید کننده ی انواع مانومتر و ترموتر در بازه رنجی و قطر صفحات مختلف با کیفیت مطلوب و قیمت نسبتا ارزان جهت استفاده در تاسیسات و مصارف سبک عمومی می باشد . نماد تجاری دراگون لوگوی اژدها می باشد . گیج های دراگون از ارانترین گیج های بازار محسوب می گردد که جهت سایت و محل هایی که نیاز به حساسیت و دقت بالا نیاز ندارند ، مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش گیج دراگون

فروش گیج دراگون در مجموعه ما در مدل های فراوان صورت می پذیرد . فنی مهندسی کنترل تک به عنوان یکی از فروشنده های ی محصولات دراگون چینی DRAGON  آماده خدمت رسانی به شما همکاران و مشتریان می باشد . همچنین همنچون سایر محصولات خود جهت مشتریان دائمی خود تخفیف ویژه ای در نظر خواهد داشت .باید توجه داشت که قیمت بسیار پایین گیج دراگون نسبت به سایر برندها ، این برند را در طیف پر فروش ترین گیج های فشار در مصارف عمومی و پایین دست قرار داده است.جهت مشاوره ، آموزش و خرید محصولات پکنز و سایر محصولات بخار و ابزار دقیق از راههای ذیل با ما در ارتباط باشید .

*جهت مشاوره فنی رایگان و خرید مانومتر، با کنترل تک در ارتباط باشید *

تلفن : 66479486 021    سروش/ واتساپ: 09128448763    کانال تلگرام : ControlTak@      اینستاگرام : Control-Tak

نمایندگی فروش دراگون

نماینده فروش دراگون به صورت رسمی در ایران وجود ندارد ، همچون اکثر برند های چینی که در واقع نیازی به حضور نمایندگی نیست.مهم تر از نمایندگی فروش دراگون داشتن ، خرید از شرکت معتبر و با اصالت می باشد که رزومه ی ما خود گویای این امر می باشد.

محصولات دراگون DRAGON
گیج-خلاء-خشک-عمودی-صفحه-4-سانت
گیج خلاء
جزئیات ←
فشار-سنج-خشک-افقی-دراگون
فشار سنج کلمپی
جزئیات ←
پرشر-گیج-خشک-صفحه-4-دراگون
پرشر گیج صفحه 4 دراگون
جزئیات ←
مانومتر-خشک-صفحه-5
مانومتر خشک دراگون
جزئیات ←
فروش-مانومتر-روغنی-دراگون
مانومتر روغنی
جزئیات ←
گیج-فشار-صفحه-15-عمودی
گیج فشار خشک دراگون
جزئیات ←
باترفلای-ولو-دراگون
باترفلای ولو چدنی
جزئیات ←