66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486

نمایدگی فروش پکنز

شرکت پکنز PAKKENS یک کمپانی ترکیه ای می باشد که در زمینه ی تولیدات محصولات ابزاردقیق فعالیت دارد . در واقع موسسین کمپانی پکنز PAKKENS کارگرانی می باشند که در شرکت های اروپایی همچون ویکا سالیان سال مشغول به کار بوده اند و دانش فنی محصولات کشور های صنعتی اروپا را نیز به ترکیه انتقال داده و کارافرینی نموده اند . از این رو محصولات پکنز PKKENS از کیفیت قابل قبولی برخودار بوده است و همین امر با توحه به قیمت رقابتی پکنز ، بازار خود را در کشورهای خاورمیانه همچون ایران عزیز ما را پیدا نموده وبسیار محصول پر فروشی می باشد. اغلب محصولات رایج کمپانی پکنز PAKKENS را گیج ها ( مانومتر و ترموتر ) تشکیل می دهند و تخصص اصلی کمپانی در تولید گیج ها می باشد ، البته این به آن معنا نیست که در تولید باقی محصولات ضعیف عمل نموده است .

شرکت های زیادی مدعی نمایندگی پکنز و فروش محصولات پکنز را در سایت های خود نموده اند و با تبلیغات گسترده در گوگل ، حتی موفق به رنکیک بالای سایت خود در گوگل گشته اند . اما در واقع این چنین نیست و اکثرا محصولات چینی که از لحاظ ظاهری مطابق پکنز ترکیه می باشد را به فروش می رسانند. همانطور که گفته شد محصولات پکنز بازار خوبی در ایران دارند و همین امر موجب گشته پکنز چینی بیشتر از پکنز ترکیه در بازار موجود باشد . فروش محصولات پکنز چینی شاید از نظر ما خیلی مشکساز نباشد اما به شرط آنکه به نام پکنز چینی فروخته شوند نه به نام و فیمت پکنز اصلی ، که متاسفانه اکثرا دست به این کار غیر اخلاقی زده و مشتریان نیز با توجه به شباهت بالای دو محصول قربانی زبان بازی این چنین شرکت ها می شوند. تنها راه اطمینان از اصلی بودن یا چینی بودن جنس ، اعتماد به فروشنده می باشد.

فروش محصولات پکنز

فروش محصولات پکنز با نازلترین قیمت .فنی مهندسی کنترل تک به عنوان فروشنده ی محصولات پکنز اصلی و پکنز چینی با سابقه ی طولانی خود در بازار و کسب اطمینان و اعتماد بازاریان و همچنین کارشناسان مجرب خود به شما مشتریان و همکاران این اطمینان را می دهد ، تام محصولات قابل ارائه خود ، من جمله محصولات پکنز را با شناسنامه ی واقعی خود یعنی اصلی بودن و یا چینی بودن ، با قیمت واقعی محصول ارائه نماید. جهت مشاوره ، اموزش و خرید محصولات پکنز و سایر محصولات بخار و ابزار دقیق از راههای ذیل با ما در ارتباط باشید .

*جهت مشاوره فنی رایگان و خرید با کنترل تک در ارتباط باشید *

تلفن : 66479486 021   سروش/تلگرام/واتساپ: 09354479110   09128448763 کانال تلگرام : ControlTak@     اینستاگرام : Control-Tak

مدیریت : مهندس قیصری 09128448763

محصولات پکنز PAKKENZ
مانومتر-پکنز-pakkens
مانومتر پکنز
جزئیات ←