66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
آپارات کنترل تک اینستاگرام تماس با کنترل تک

لول ترانسمیتر

لول ترانسمیتر های کاربری به سه تیپ لول ترانسمیتر فلوتری،راداری و آلتراسونیک تقسیم می شوند.البته مدل ها دیگری نیز وجود داردند .به طور معمول لول ترانسمیتر فلوتری Level Transmitter جهت کنترل سطح مایعات در مخازن با ارتفاع محدود مورد استفاده قرار می گیرد . مکانزیم عملکرد لول ترانسمیتر فلوتری بر حسب قوانین فیزیک می باشد . این نوع لول ترانسمیتر را لول ترانسمیتر فلوتر مگنتیک نیز می نامند .خروجی لول ترانسمیتر ها به طور معمول دارای خروجی 20mA تا 4 و یا 10V تا 0 می باشند که توسط کنترلر ها و یا PLC هدایت می گردد.

لول ترانسمیتر آلتراسونیک و لول ترانسمیتر راداری نیز در شرایط پروسسی خود جهت انواع سیالات مورد استفاده قرار می گیرد که در خیلی از موارد محدودیت های لول ترانسمیتر فلوتری را علی الخصوص از لحاظ ارتفاع مخزن و همچنین نوع سیال ندارد که صدالبته قیمت این نوع از لول ترانسمیتر ها نسب به لول ترانسمیتر فلوتر مگنیک بالاتر می باشد.

از برندهای موردتایید و فروش ما می توان به برندهای ذبیل اشاره نمود :

لول ترانسمیتر عیوض تکنیک ، لول ترانسمیتر آیاز Ayaz ، لول ترانسمیتر اندرس ، لول ترانسمیتر زیمنس

فروش لول ترانسمیتر

فروش لول ترانسمیتر در دو دو نوع آماده تحویل و سفارشی صورت می گیرد .لول ترانسمیتر خازنی و لول ترانسمیترهای فلوتری متناسب با ارتفاع ، دما ، فشار ، دانسیته سیال و کانکشن برحسب دیتاشیت در بازه زمانی کوتاه با نازل ترین قیمت ، تولید و فروش خواهند شد ، همچنین لول ترانسمیترهای راداری و آلتراسونیک بر حسب پروسس سیال و ارتفاع مخازن ، آماده تحویل می باشند. فروش انواع لول ترانسمیتر با نازلترین قیمت لول ترانسمیتر تخصص ماست .

جهت مشاهده و خرید انواع لول ترانسمیتر به ادامه صفحه رجوع نمایید

محصولات لول ترانسمیتر