66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
آپارات کنترل تک اینستاگرام تماس با کنترل تک

بال ولو

بال ولو و یا همان شیر توپی که از آن به نام های شیر گازی و بال ولو Ball Valve نیز یاد می گردد ، فراوان ترین شیر در صنعت است که از مزایای آن می توان به ارزان قیمت بودن ،سرعت عمل در قطع و وصل جریان اشاره نمود . شیر توپی  یا همان بال ولو همانطور که از نامش پیداست از دو قسمت اصلی بدنه و قطعه ی توپی شکلی که به عنوان پلاگ وظیفه ای باعث باز کردن یا بستن مجرای جریان را دارد تشکیل شده است . همانطور که گفته شد از بال ولو در صنعت بسیار استفاده می گردد و دلیل اصلی آن نیز سریع العمل بودن ان است که با چرخش 90 درجه اهرم ( دسته ) مسیر به طور کامل باز یا بسته می شود .

شیر توپی

شیر توپی در انواع مختلف و سایزبندی متنوع ارائه می گردد . شیر توپی ها بر اساس متریال ، چند تیکه بودن ، اتصال ، قابلیت نصب اکچوئیتور و ... تقسیم بندی می شوند. شیر توپی با با بال ولو یکسان می باشند ، در واقع شیر توپی فارسی کلمه لاتین بال ولو می باشد. اما از هر دو نام شیر توپی و بال ولو و حتی شیر گازی در بازار و صنعت استفاده می شود.

فروش بال ولو

فروش بال ولو یا شیر توپی با توجه به مصرف عمده در همه ی صنایع ، بخصوص صنایع بخار و ساختمانی بسیار حائز اهمیت می باشد .جهت بررسی محصولات بال ولو ( شیر توپی ) می توانید در از این بخش به ادامه صفحه رجوع نمایید و همچنین جهت گرفتن موجود ، قیمت و سفارشگذاری بال ولو با واحد فروش بال ولو و کارشناسان این حوزه نیز از طریق راه های ارتباطی تماس حاصل نمایید. فروش انواع بال ولو با نازلترین قیمت در مجموعه ی کنترل تک به صورت خاص صورت می پذیرد.

جهت مشاهده و خرید شیر توپی به ادامه صفحه رجوع گردد

فیلتر براساس برند
محصولات شیر توپی