66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 70963
 - 
تعداد نظرات: 2
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:5
شیر کنترل فشار ورودی

شیر کنترل فشار ورودی

توجه : نمونه های ایرانی ، چینی و اروپایی شیرهای کنترل فشار ، موجود می باشد.

 شیر کنترل فشار ورودی 4123 ، جهت خنثی کردن فشار اضافی یک سیستم ، در رنج تنظیمی فشار از bar 0.2~28 و از سایز DN15 تا DN100 یا 1/2" تا 4" با فشار نامی PN16 تا PN40 و کلاس کاری Class150 تا Class 300 و نهایت دمای کاری 350℃ یا جهت خطوط مایعات ، گازهای غیر قابل اشتعال و بخار مورد استفاده قرار می گیرد.از شیر کنترل فشار 4123 بعنوان شیر Excess Valve نیز یاد می شود. ما در مجموعه کنترل تک شیرآلات کنترل فشار و شیر اطمینان هایی با تنوع متریال ، عملکرد و برند بیشتری نیز موجود داریم که با مراجعه به بخش محصولات شیر اطمینان وب سایت ، برخی از آنها قابل مشاهد و بررسی می باشد.

کلیپ های محصول در انتهای اسلایدر عکس واقع شده


شیر کنترل فشار

توجه : نمونه های ایرانی ، چینی و اروپایی شیرهای کنترل فشار ، موجود می باشد.

 از شیر کنترل فشار خودکار ورودی، جهت خنثی کردن فشار اضافی یک سیستم ، در رنج تنظیمی مورد نظر استفاده می شود. شیر کنترل فشار 4123 ، با دامنه تنظیم فشار از bar 0.2~28 و psi 3~ 400 و از سایز DN15 تا DN100 یا 1/2" تا 4" با فشار نامی PN16 تا PN40 و یا کلاس کاری Class150 تا Class 300 و نهایت دمای کاری 350℃ یا 662°F و بر اساس استانداردهای DIN و یا ANSI تولید می شود. شیر کنترل فشار 4123 ، برای خطوط مایعات ، گازهای غیر قابل اشتعال و بخار مورد استفاده قرار می گیرد.

طرز کار :

شیر کنترل فشار 4173

    شیر کنترل فشار 4173 فشار ورودی شیر را به صورت خودکار کنترل می کند تا فشار خط در رنج تنظیم شده به صورت ثابت باقی بماند. این شیر کنترل فشار 4123 ، در حالت نرمال بسته بوده و با افزایش فشار ورودی به تدریج باز می شود. شیر کنترل فشار جهت استفاده در سیالهای عموعی به استثنای گازهای قابل اشتعال مناسب می باشد. جهت صحیح جریان سیال به وسیله فلش بر روی بدنه آن نشان داده شده است . جریان فشار ورودی از طریق خط کنترل ( و در مواردی که سیال بخار باشد از طریق منبع کندانس و لوله رابط) به سمت اکچوئیتور  هدایت و به سطح دیافراگم وارد می شود. سپس این نیرو از طریق میله به پلاگ انتقال یافته و با جدا شدن پلاگ از سیت مسیر خروجی شیر کنترل فشار 4173 را باز می کند . به این طریق از افزایش فشار خط جلوگیری کرده و مقدار فشار در رنج مورد نظر ثابت باقی می ماند. شیر کنترل فشار 4123 به یک قطعه آکاردئونی مجهز است که به وسیله آن بین فشار ورردی و خروجی تعادل ایجاد می شود . شیر کنترل فشار 4173 به صورت خودکنترل بوده و به هیچ نیروی کمکی دیگری نیاز ندارد.

نصب :

شیر کنترل فشار ورودی 4123

 شیر کنترل فشار 4123 فقط برای نصب در خطوط افقی مناسب می باشد. به هنگام نصب جهت جریان بخار در داخل شیر بایستی مطابق فلش روی بدنه باشد. شیر کنترل فشار 4123 باید طوری نصب شود که اکچوئیتور آن پس از نصب به صورت عمودی رو به پایین قرار داشته باشد. قبل از طراحی پایپینگ به مواردی چون سایز شیر کنترل فشار و دبی مورد نیاز و دامنه تنظیم عملکرد آن توجه شود.

در مواردی که سیال بخار باشد ، برای محافظت شیر از ورود کندانس خط به داخل آن، خط باید شیب ملایمی متمایل بر جهت جریان خط داشته باشد. همچنین برای جلوگیری از ایجاد کندانس در سیستم می توان از یک تله بخار استفاده کرد.پس از نصب شیر کنترل فشار باید توجه داشت که تحت فشار فیزیکی از جانب خط قرار نگرفته باشد. برای تنظیم فشار در رنج مورد نظر از مهره تنظیم فشار استفاده می شود. در صورتی که سیال بخار باشد جهت حفاظت دیافراگم در برابر بخار و حرارت زیاد از منبع کندانس استفاده می شود. قبل از راه اندازی، منبع کندانس باید از آب لبریز شود. توصیه می شود در صورت نیاز در نزدیکی محل نصب شیر کنترل فشار 4123 یک ساپورت قرار دهید تا از ایجاد تنش و لرزش جلوگیری شود. جهت جلوگیری از ورود اجسام خارجی به داخل شیر از یک صافی در ورودی آن استفاده شود.

توضیحات:

 اگر سیال بخار باشد ، قطعات زیر به مجموعه شیر اضافه می شود:

منبع کندانس: برای حفاظت از دیافراگم در مقابل افزایش دما و تاثیر مستقیم بخار و عملکرد مناسب دیافراگم از منبع کندانس استفاده می شود. قبل از استفاده از شیر کنترل فشار باید منبع کندانس از آب لبریز شود.

پیچ اتصال: جهت اتصال خط کنترل به قسمت اکچوئیتور و پایه دستگاه به کار می رود.

دریچه تزریق آب: برای پر کردن آب در منبع کندانس، خط کنترل و اکچوئیتور کاربرد دارد.

فروش شیر کنترل فشار

فروش شیر کنترل فشار تیپ 4123 متناسب باشرایط پروسسی همچون فشار ، دما ، سیال ، سایز ، حجم دبی ، موقعیت و شرایط نصب و ... صورت می پذیرد. لذا جهت انتخاب درست با درمیان گذاشتن اطلاعات مذکور با کارشناسان مجرب ما در واحد فروش شیر کنترل فشار در برندهای متنوع ، از خرید خود اطمینان حاصل نمایید.جهت موجودی ، قیمت و زمان تحویل 4123 با واحد فروش شیر کنترل فشار شرکت ما در ارتباط باشید.

تعاریف و اصلاحات بازاری و صنعتی شیر فشار شکن :

  • شیر کنترل کننده فشار
  • شیر خود کنترل فشار ورودی
  • شیر کنترل فشار ورودی
  • کنترل پرشر ولو      
  • فشار شکن 4173
  • PRESSURE VALVE
  • CONTROL PRESSURE VALVE