66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
آپارات کنترل تک اینستاگرام تماس با کنترل تک

شیر اطمینان

تفاوت رلیف ولو و سفتی ولو

به طور ساده باید گفت هر دو شیر ( شیر اطمینان و شیر رلیف ولو ) برای کنترل و محدود کردن فشار از یک حد معینی جهت خطوط و یا مخازن مورد استفاده قرار می گیرد .

به طور معمول شیر اطمینان ( سیفتی ولو ) جهت سیالات مایع به علت تراکم ناپذیری و شیر رلیف ولو ( شیر ایمینی ) جهت سیالات گازی به علت تراکم پذیری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو تفاوت های بارز شیر سیفتی ولو ( شیر اطمینان ) و رلیف ولو ( شیر ایمینی ) در نوع عملکرد آنها می باشد. شیر رلیف ولو به طور دائم مسیر جریان را باز و بسته می کند و به این طرق فشار را ثابت نگه می دارد . اما سیفتی ولو ( شیر اطمینان ) جریان را ناگهانی از خط خارج کرده و دوباره بسته می شود. در هر صورت شیر اطمینان و رلیف ولو هر دو جز تجهیزات ضروری مخازن و لوله های تحت فشار هستند.عدم توجه به این موضوع باعث انفجار و تحمیل خسارت های مالی و جانی جبران ناپذیری می گردد. از برند های معتبر شیر اطمینان می توان به گوتزه آلمان و لسر اشاره داشت.

فروش شیر اطمینان

همانطور که اشاره شد بواسطه ی اهمیت بالای ضرورت نصب شیر اطمینان جهت حفظ ایمینی تجهیزات و کل سایت، فروش شیر اطمینان از اهمیت بالایی برخوردار است.چرا که تصمیم غلط در انتخاب نوع شیر اطمینا ، برند شیر اطمینان و همچنین کیفیت و مشخصات فنی این شیر باعث خسارات سنگین می گردد.به همین سبب مجموعه کنترل تک فروش شیر اطمینان رو به صورت تخصصی و با ارائه مشاوره فنی از بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ارائه خواهد نمود.فروش شیر اطمینان از تخصص های مجموعه کنترل تک می باشد.

جهت خرید و مشاهده انواع شیر اطمینان به ادامه ی صفحه رجوع نمایید


فیلتر براساس برند
محصولات شیر اطمینان و شیر رلیف ولو