66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
آپارات کنترل تک اینستاگرام تماس با کنترل تک

شیر یکطرفه

شیر یکطرفه شیرآلات صنعتی می باشند که جهت سیالات مایع و گازی جهت عدم برگشت به سمت عقب استفاده می شود. مدل شیر یکطرفه مورد نیاز مصرف کننده متناسب به پارامترهایی همچون نوع سیال ، فشار و دمای سیال ، سایز لوله ، میزان استاندارد لیکیج و ... مشخص می گردد . از انواع شیر یکطرفه می توان به شیر یکطرفه فنری ، دیسکی ، ویفری ، خودکار ، لولایی و... اشاره نمود. شیر یکطرفه فارسی کلمه لاتین چک ولو می باشد و هر دو از نام های مرسوم یک تجهیز می باشد.

چک ولو

  شیر یکطرفه یا همان چک ولو ، شیرهایی هستند که به گونه ای طراحی گردیده اند که مانع از برگشت جریان و یا بعبارتی مانع از حرکس عکس جریان در لول ها می شوند . به معنای ساده تر فقط عبور جریان از یک سمت را اجازه می دهند . شیر یکطرفه ها توسط خود جریان عبوری عمل می نمایند به این نحوه که جریان موافق باعث باز شدن مسیر ، و جریان مخالف یا برگشت باعث بسته شدن چک ولو یا همان شیر یکطرفه می شود .

به طور کلی انواع چک ولو را به آیتم های ذیل می توان تعریف کرد :

چک ولو دریچه ای ( swing)  چک ولو لولایی ( دیسکی )  

چک ولو پیستونی   چک ولو پروانه ای  چک ولو متوقف کننده ( stop)

فروش شیر یکطرفه

فروش چک ولو یا همان فروش شیر یکطرفه توسط کارشناسان مجرب ما صورت خواهد پذیرفت.فروش شیر یکطرفه متناسب با نوع سیال ، حداقل و حداکثر فشار ، دما و مسیر نصب ، طراحی و انتخاب می گردد.به راحتی با واحد فروش شیر یکطرفه ما ارتباط بگیرید و با راهنمایی کارشناسان بهترین نوع ممکن شیر یکطرفه را متناسب با شرایط کاری خود خریداری نمایید. فروش شیر یکطرفه در انواع مدل و متریال از برندهای معتبر با نازلترین قیمت از تخصص ماست.

جهت مشاهده انواع شیر یکطرفه به ادامه صفحه رجوع نمایید

فیلتر براساس برند
محصولات شیر یکطرفه