66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 70991
 - 
تعداد نظرات: 3
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:NaN
شیر فشار شکن دنده ای PRV

شیر فشارشکن دنده ای

توجه : نمونه های ایرانی ، چینی و اروپایی شیر PRV و انواع شیر فشارشکن موجود می باشد.

 شیر فشار شکن دنده ای PRV 40 ، جهت تقلیل فشار خطوط مایعات ، بخار و گازهای غیر قابل اشتعال مورد استفاده قرار می گیرد . شیر فشار شکنPRV در کانکشن 1" و 3/4" و 1/2" دنده ایNPT با متریال بدنه GGG-40 و فشار نامی PN25 مورد استفاده قرار می گیرد. بدانید که شیر فشارشکن دنده ای PRV40 مهندسی معکوس از شیر فشار شکن های اسپیراکس  spirax sarco   می باشد.شیر فشارشکن دنده ای ، جهت مصارف در تاسیسات بخار ، صنایع برودتی حرارتی ، ساختمان های مسکونی ، پکیج ها و .... مورد استفاده قرار می گیرد.البته انواع شیر فشارشکن در برندها و تیپ های متنوع دیگری نیز موجود می باشد که با مراجعه به بخش محصولات شیر فشارشکن وب سایت قابل بررسی و مشاهده می باشد .


شیر فشارشکن دنده ای PRV

توجه : نمونه های ایرانی ، چینی و اروپایی لول سوئیچ شناوری موجود می باشد.

 شیر فشار شکن دنده ای PRV 40 ، جهت تقلیل فشار خطوط مایعات ، بخار و گازهای غیر قابل اشتعال مورد استفاده قرار می گیرد . شیر فشار شکن دنده ای PRV در کانکشن 1" و 3/4" و 1/2" دنده ایNPT با متریال بدنه GGG-40 و فشار نامی PN25 مورد استفاده قرار می گیرد. حائض اهمیت است که شیر فشارشکن دنده ای PRV40 مهندسی معکوس از فشار شکن های اسپیراکس سارکو  spirax sarco    می باشد.

شیر فشار شکن PRV

 شیر فشار شکن دنده ای PRV 40 ، با تنظيم مقدار نيروي فنر و اعمال آن به سطح بلوز و پلاگ از يك طرف و وارد شدن فشار بخار خروجي بر سطح بلوز وپلاگ از طرف ديگر ، ميزان دبي خروجي در حد مشخصي تثبيت مي شود كه درنتيجتاه كنترل ميزان فشار خروجي بدين وسيله امكان پذير مي گردد.  

اطلاعات فني شیر فشار شکن PRV40

 ظرفيت استاندارد ولو بر اساس ( KVS m3/h): ظرفیت کامل ولو جهت انتخاب مطمئن سایز در جدول ذیل نشان داده شده است.

فشارشکن دنده ای عیوض تکنیک

  ميزان فشار خروجی قابل دستیابی با توجه به رنگ درپوشهای روی ولوم تنظيم فشار شكن به صورت زير مي باشد :

طوسی   0.14 - 1.7 bar   

سبز       1.4 - 4.0 bar  

نارنجی  3.5 - 8.6 bar    

نقشه مونتاژی و متریال قطعات فشارشکن دنده ای PRV

      PRV40 EYVAZ TECHNIC

نصب:

شیر فشارشکن PRV 40

 شیر فشارشکن PRV40 ، باید در خط لوله های افقی نصب شود و جهت جریان عبوری از ولو باید هم جهت با علامت فلش روی آن باشد.

شیر فشارشکن پکیج

از شیر فشارشکن PRV 40 به شیر فشارشکن پکیج نیز یاد می گردد.پکیج های عمومی و حتی صنعتی متناسب با کاربرد و مکانیزم فنی ، تحمل فشار ورودی معینی را دارند که در صورت وجود فشار زیاد در ورودی ، نه تنها به پکیچ بلکه به لوله های ساختمان نیز آسیب جدی وارد می گردد. لذا از شیر فشارشکن پکیج قبل ورودی پکیچ و یا حتی ورودی واحد جهت کنترل فشار استفاده می گردد.از این رو فشارشکن PRV به شیر فشارشکن پکیج نیر شهرت داشته و در این زمینه هم کاربردی موثر دارد.

فروش شیر فشارشکن دنده ای

فروش شیر فشارشکن دنده ای PRV ، هم همچون سایر محصولات و شیرآلات صنعتی و نیز سایر مدل های شیر فشارشکن در حیطه ی فروش این شرکت قرار گرفته است .تماس با واحد فروش شیر فشارشکن PRV و صحبت با مشاوران ، شما را در انتخاب بهترین شیر فشارشکن متناسب با نیاز کمک خواهد کرد.با توجه به تخصصی بودن تجهیزات کنترل فشار ، انتخاب نوع و مدل مناسب شیر فشارشکن نیاز به دانش فنی داشته که کارشناسان ما در واحد فروش شیر فشارشکن این دانش را در اختیار شما قرار خواهد داد.

* اصطلاحات و نام های متعارف شیر فشار شکن PRV در بازار و صنعت :

  • شیر فشار شکن دنده ای
  • شیر فشارشکن PRV
  • شیر فشار شکن PRV طرح اسپیراکس
  • فشارشکن PRV
  • PRV40
  • شیر پی ار وی

شیرهای فشار شکن مشابه:

فشارشکن دنده ای PRV ایرانی         فشار شکن دنده ای سیم 1430       فشارشکن دنده ای استیل خنبره 2272