021-66479486

روتامتر

فروش روتامتر

روتامتر یا به اصطلاح فلومتر روتامتر RotaMeter تجهیزاتی هستند جهت اندازه گیری مقدار و سرعت سیالات مایع و گازی به صورت محلی و یا آنالوگ که کاربردی وسیع در صنایع و اجرای پروسس ها دارند . در واقع روتامتر ها دبی سنج هایی هستند با قیمت پایین و سیستم های ساده تر که در رنج بندی و متریالهای متنوع با اتصال های دنده ای ، فلنجی ، از برندهای ارو...

فروش روتامتر

روتامتر یا به اصطلاح فلومتر روتامتر RotaMeter تجهیزاتی هستند جهت اندازه گیری مقدار و سرعت سیالات مایع و گازی به صورت محلی و یا آنالوگ که کاربردی وسیع در صنایع و اجرای پروسس ها دارند . در واقع روتامتر ها دبی سنج هایی هستند با قیمت پایین و سیستم های ساده تر که در رنج بندی و متریالهای متنوع با اتصال های دنده ای ، فلنجی ، از برندهای اروپایی و آمریکایی قابل ارائه و فروش می باشد.

جهت اعلام موجودی ، قیمت و فروش روتامتر با ما در ارتباط باشید ، همچنین در ادامه می توانید نمونه های از روتامترهای موجود را مشاهده نمایید.

بیشتر

روتامتر 

 • 1 نقد(ها)

  روتامتر پلاستیکی    روتامتر پلاستیکی برند Bass جهت اندازه گیری سیال هوا و آب و مایعات مشابه در دو مدل PSDB Rotameter و FCIV Rotameter طراحی گردیده است. این مدل روتامتر پلاستیکی به صورت خطی نصب می گردد. جهت بررسی هر یک از روتامترهای پلاستیکی معرفی شده به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 • 1 نقد(ها)

  روتامتر کنتاکتی     فلوسوئیچ روتامتری در واقع همان روتامتر جهت اندازه گیری سیال مابعات و گازها با خروجی کنتاکت می باشد. از این رو فلوسوئیچ روتامتری را روتامتر کنتاکتی می نامند که علاوه بر نمایش سیال به صورت محلی، وظیفه ی اعلام برقرار یا عدم برقراری جریان سیال را نیز دارد. فلوسوئیچ روتامتری در انواع و سازهای مختلف قابل ارائه می باشد.

 • 1 نقد(ها)

  روتامتر آب روتامتر تجهیزی جهت اندازه گیری سرعت و جریان سیال مایع و گاز می باشد. روتامتر آب نیز که اصطلاحا روتامتر آب نامیده می شود جهت اندازه گیری سرعت دبی سیالات مایع همچون، آب، مواد بهداشتی، مواد دارویی و ... طراحی می گردند. جهت خرید روتامتر، با روتامتر آب Water Rota Meter برند Bass کشور ترکیه در ابعاد، متریال و مدل های متفاوت آشنا شوید.

 • 1 نقد(ها)

  روتامتر هوا روتامتر هوا Air Rota Meter که در واقع روتامتر گاز هم نامیده می شوند در حیطه ی محصولات فلومتر می باشد که جهت اندازه گیری انواع گازها در رنج ها و مشخصه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. روتامتر هوا و گاز برند Bass ترکیه در رنج ها و آپشن های مختلف قابل ارائه و فروش می باشند که در ادامه به معرفی انواع مدل ها پرداخته ایم:

 • 1 نقد(ها)

  فلومتر پیستونی فلومتر پیستونی مدل MSOF برند Bass محصول کشور ترکیه جهت اندازه گیری مایعات با ویسکوزیته بالا ومقیاس ویژه جهت مقادیر مختلف با شرایط سخت طراحی گردیده است. فلومتر پیستونی عقربه ای MSOF از سایز 1/4 الی 2 1/2 با اتصال فلنجی و یا دنده ای با قابلیت نصب عمودی–افقی قابل ارائه می باشد. فلومتر پیستونی عقربه ای MSOF امکان تحمل دمای 180 درجه با فشار 30...

 • 1 نقد(ها)

  فلومتر عقربه ای استیل فلومتر عقربه ای استیل برند Bass محصول کشور ترکیه در مدل Flow meter FITD در دو سری GK-FITD و SK-FITD جهت اندازه گیری دبی مایعات و گازها با خروجی نمایشگر معمولی مدل GK و یا با خروجی 4 ~ 20 mA مدل SK طراحی گردیده است. فلومتر عقربه ای استیل Bass FITD در دو نوع اتصال دنده ای فلنجی با متریال استیل SS304 / SS316 از سایز DN15 ~ DN250 قابل...

 • 1 نقد(ها)

  فلومتر عقربه ای تیوپی فلومتر عقربه ای تیوپی MFTE برند Bass محصول کشور ترکیه می باشد. فلومتر عقربه ای MFTE یا به اصطلاح فبومتر لوله فلزی جهت اندازه گیری فلو سیالات مایع ، گاز و هوا طراحی گردیده است. این فلومتر عقربه ای از نوع تیوپی با اتصال عمودی و کانکشن دنده ای و یا فلنجی از سایز 1/4 الی 1 1/2 قابل ارائه می باشد.