66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
آپارات کنترل تک اینستاگرام تماس با کنترل تک

سایت گلاس

 Sight Glass

سایت گلاس SIGHT GLASS به طور کلی به تجهیزاتی گفته می شود که کاور شیشه ای که برایشان در نظر گرفته شده است ،که اپراتور بتواند سیال عبوری را ببینید. سایت گلاس ها در تیپ ها و اندازه های مختلفی و همچنین با توجه به مشخصات دیتای سیال ، از متریال های متغیری تشکیل شده است. از سایت گلاس های حال حاضر می توان به سایت گلاس های دید دو طرفه بخار ، سایت گلاس های پنجره ای جهت مخازن ، سایت گلاس های لوله ای ، سایت گلاس آبنما و ده ها مورد دیگر اشاره داشت .

شیشه سایت گلاس

باتوجه به مکانیزم و متریال سایت گلاس امکان خرابی تجهیز وجود ندارد و تنها قطعه مصرفی و قابل تعویض گسگت آببندی و شیشه سایت گلاس می باشد.خوشبختانه ما با تامین شیشه های سکوریت سایت گلاس ، در ابعاد مختلف ( قطر و ضخامت متنوع ) ، شیشه یدکی را نیز به فروش می رسانیم .این امر موجب صرفه جویی اقتصادی و عدم تعویض کامل سایت گلاس می گردد.

ساخت سایت گلاس

خوشبختانه فنی مهندسی کنترل تک ضمن تامین ساید گلاس های وارداتی و اروپایی همچون خنبره اسپانیا ، با مشارکت شرکت همکار خود ، اقدام به تولید انواع سایت گلاس در ابعاد ، متریال و تیپ های مختلف بدون محدودیت فنی فعالیت داشته و به صورت سفارشی نیز اقدام به انواع تولید سایت گلاس می نماید.با ما تماس بگیرید و سایت گلاس سفارشی خود را به ما بسپارید.در اسرع وقت ممکن با نازلترین قیمت سفارش تحویل می گردد.

فروش سایت گلاس

فروش سایت گلاس در انواع مختلف نصب بر روی خطوط و تیپ ویندو نصب بر روی مخازن در مجموعه کنترل تک صورت می پذیرد . فروش سایت گلاس با توجه به تولید داخلی و عرضه مستقیم با نازلترین قیمت ممکن ارائه می گردد . علاوه بر فروش سایت گلاس ، قطعات یدکی همچون شیشه سکوریت ، واشر و ... را نیز در مجموعه کنترل تک انجام می شود . فروش سایت گلاس تخصص ماست.

جهت مشاهده و خرید انواع سایت گلاس و شیشه یدکی به ادامه صفحه رجوع نمایید

محصولات سایت گلاس