021-66479486

لول گیج شناوری MLG-44

محصول جدید

لول گیج دیگ بخار

لول گیج  فلوتر مغناطیسی دیگ بخار عیوض تکنیک

این تیپ از لول گیج مغناطیسی جهت استفاده در دیگ بخار طراحی شده. لول گیج MLG 44 متناسب با ابعاد واندازه های موجود در بویلرها می باشد که با توجه به قیمت پایین این لول گیج ،مورد توجه شرکت های معتبری دیگ ساز همچون ماشین سازی اراک ،مخزن فولاد رافع ، آببند ،پاکفن ،گرماگستر و . قرار گرفته و به عنوان لول گیج اصلی نصب می گردد.

 • PN 16
 • PN 40

PN16 , PN40
300
Atm الی 30Bar
300
SIDE - SIDE
مایع
SS304
فلنجی
"1/2 الی "1
عیوض تکنیک
MS-15

 لول گیج فلوتر مگنتیک  MLG Type 44

دامنه عملکرد لول گیج دیگ بخار

  این تیپ از لول گیج مغناطیسی جهت استفاده در بویلرها طراحی شده . لول گیج MLG 44 متناسب با ابعاد و اندازه های موجود در بویلرها می باشد و با فلنجهای کربن استیل با سایزهای اتصال 1/2",3/4" در کلاس #150 ,300 # و  همچنین 150#"1 و DN15 , DN20 , DN25  با دمای کار   300°C  یا572°F I در اندازه های استاندارد دیگ های بخار ، تولید می شود . 

طرز کار آبنمای دیگ بخار ( لول گیج )

  این دستگاه بر اساس قوانین فیزیکی نیرویشناوری و خاصیت جذب و دفع قطبهای غیر همنام و همنام آهنربا طراحی شده است . بدنه لول گیج ، لوله ای استوانه ای شکل می باشد که از ناحیه نازلهای مربوطه به صورت عمودی برروی مخازن نصب می گردد. مایع درونی مخزن از طریق نازل پایین به داخل لوله استوانه ای هدایت شده و توپی دارای آهنربای دائمی را شناور  می سازد. با تغییر سطح مایع، توپی به حرکت درآمده و با روبروی هم قرار گرفتن آهنربای توپی و فلپها موجب چرخش و  تغییر رنگ فلپها شده و در نتیجه سطح مایع درون مخازن نشان داده می شود.

لازم به ذکر است این تیپ لول گیج ( MLG 44 ) به جهت کربن استیل ( آهن ) بود متریال فلنج های اتصال و همچنین رقابت با سایر سازنده ها از قیمت پایین تری برخوردار است. پایین بود قیمت صرفا نشانه ی پایین بودن کیفیت محصول نیست بلکه نشانه ی تدبیر سازنده در به دست گرفتن بازار لول گیج بوده است که البته در این امر به خوبی موفق بوده است و نصب لول گیج دیگ بخار MLG44 بر روی دیگ های بخار سازندگانی همچون ماشین سازی اراک ، آببند ، پاکفن ، مخزن فولاد رافع و ... حاکی از صداقت گفته ی ماست.

نصب لول گیج دیگ بخار

 دستگاه کنترل کننده سطح تیپ MLG44 از محل فلنج های اتصال بر فلنج های مقابل بر روی بویلرنصب می شود. پس از نصب و اتصال فلنج های دستگاه به فلنج های مقابل و با اطمینان از آب بندی کامل، فلنج کور تحتانی را باز کرده و توپی همراه دستگاه را با توجه به علامت فلش روی آن (یا از سمتی که آهنربا داخل توپی قراردارد) به سمت بالا داخل لوله اصلی دستگاه وارد کرده و فلنج کور را پس از قراردادن در جای  خود ، کاملاً محکم کرده و ولوهای بین نازل لول گیج و بویلر را به آرامی باز نمایید تا سیال  به داخل دستگاه وارد شود. بعد از وارد شدن سیال داخل لوله اصلی توپی تا جایی که سیال قراردارد بالا رفته و شناور شده و در محل خود قرار می گیرد. اگر از شرایط سختی و یا PH  آب بویلر اطمینان ندارید لطفا از توپی تیتانیوم جهت بویلر استفاده نمایید.

4- تجهیزات لول گیج دیگ بخار:

  سوئیچ MS15 به همراه این تیپ از لول گیج نیز ارائه می گردد . این  سوئیچ قابلیت خود نگهداری القایی (Change over Tripod) توسط میدان مغناطیسی ایجاد شده را دارد. این سوئیچ بدون کابل بوده و دارای کیبل گلند M20 و میزان محافظت آن در گردو غبار IP66 است. جریان فازی این نوع سوئیچ   250 VAC-3A  بوده و نیاز به پانل و سایر تجهیزات اضافی ندارد. ماکزیمم دمای کاری 200 ˚C می باشد .

  سوئیچ لول گیج

توجه : سنسور MS15 تنها سنسور قابل ارائه جهت این لول کنترل دیگ بخار می باشد.

سوال  : اختلاف  لول گیج MLG-33 و MLG-55 با لول گیج MLG-44 چیست ؟

پاسخ : در سوال فوق به تفاوت ها و شباهت های لول گیج MLG-55 و لول گیج MLG-33 اشاره شد، اما در خصوص فرق این دو مدل با MLG-44 باید گفت:

سازنده با تغیر  متریالی کانکشن ها و دیگر اتصالات از SS  به CS آهن سعی بر شکستن و پایین آوردن قیمت و رقابت در بازار نموده است.

همچنین با ایجاد محدودیت هایی نیز همچون حداکثر ساخت در ارتفاع 1m  و ماکزیمم فشار PN40 و دمای 300C و نیز عدم امکان نصب ترانسمیتر و سوئیچ های EX سعی در حفظ فروش تیپ های MLG-55 و MLG-33 نموده است.

به نظر کارشناسان ما MLG 44  مناسب ترین لول گیج  جهت بویلر ( دیگ ) با فشارهای ماکسیمم 40 BAR می باشد.

فروش لول گیج دیگ بخار

جهت اطلاع از قیمت لول گیج فلوتر مغناطیسی  و همچنین نیاز به اطلاعات و راهنمایی بیش می توانید از راههای ارتباطی ذیل ارتباط  برقرار نمایید .

* جهت مشاهده و خرید سایر مدل های لول گیج فلوتر مگنتیک   کلیک نمایید  *

1398-05-30

هmlg44

Khoob

  نوشتن نقد و نظر

  لول گیج شناوری MLG-44

  لول گیج شناوری MLG-44

  لول گیج دیگ بخار

  لول گیج  فلوتر مغناطیسی دیگ بخار عیوض تکنیک

  این تیپ از لول گیج مغناطیسی جهت استفاده در دیگ بخار طراحی شده. لول گیج MLG 44 متناسب با ابعاد واندازه های موجود در بویلرها می باشد که با توجه به قیمت پایین این لول گیج ،مورد توجه شرکت های معتبری دیگ ساز همچون ماشین سازی اراک ،مخزن فولاد رافع ، آببند ،پاکفن ،گرماگستر و . قرار گرفته و به عنوان لول گیج اصلی نصب می گردد.

  لوازم جانبی