66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 180561
 - 
تعداد نظرات: 3
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:NaN
لول گیج مغناطیسی MG-33

لول گیج

لول گیج چیست ؟

 لول گیج مغناطیسی تیپ MG33 از برند ایواز می باشد از چندین برند داخلی ، با نام های لول گیج فلوتری ، کنترل سطح مغناطیسی ، آبنمای مغناطیسی و لول گیچ فلوتر مگنتیک جهت نشان دادن سطح و همچنین کنترل سطح مایعات در ارتفاعات قابل ساخت از فشار نامی 16 الی 200 بار در کلاس کاری ANSI یا DIN در متریال های P.P و SS304 و SS316 و UPVC تولید می گردد. ( مناسبترین قیمت لول گیج را از ما دریافت خواهید کرد ) این لول گیج قابلیت نصب سنسور سوئیچ در موقعیت های مختلف و نیز نصب ترانسمیتر با خروجی 4 تا 20 میلی آمپر بعنوان آپشن را نیز دارد. خاطر نشان می شویم ما انواع لول گیج و کنترل سطح های دیگر را نیز موجود داریم که جهت بررسی ضمن مراجعه به بخش محصولات لول گیج می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

کلیپ های محصول در انتهای اسلایدر عکس واقع شده

لول گیج مغناطیسی  MG 33

دامنه عملکرد:

مگنتیک لول گیج MG-33

لول گیج مغناطیسی Magnetic Level Gauge MG 33 جهت نشان دادن و کنترل سطح مایعات در ارتفاعات مختلف (3/0 متر تا 18 متر) از فشار نامی PN16 الی PN200 و کلاس کاری 600 / 150 و سایز اتصال فلنجی 1/2" الی 2" و اتصال دنده ای از سایز 1/2" تا 1" دمای کاری 555°C  بر اساس استانداردهای DIN یا ANSI در متریال های SS , P.P و UPVC تولید می شود . از این تجهیز در مخازن آب، سوخت، اسید، شیمیایی و دیگ های بخار و آب گرم و صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع دارویی و صنایع غذایی و ... از این تجهیز استفاده می شود.


لول گیج MG 33

  لول گیج MG 33 ایواز و نیز برند آیاز و سایر برندهای مشابه همگی بر یک مکانیزم اما تولید شرکت های متنوعی با کیفیت و قیمت متفاوت ، بر اساس قوانین فیزیکی نیروی شناوری و خاصیت جذب و دفع قطب های غیر همنام و همنام آهنربا طراحی شده است . بدنه لول گیج MG 33 ، لوله ای استوانه ای شکل می باشد که از ناحیه نازلهای مربوطه به صورت عمودی برروی مخازن نصب می گردد. مایع درونی مخزن از طریق نازل پایین به داخل لوله استوانه ای هدایت شده و توپی دارای آهنربای دائمی را شناور می سازد. با تغییر سطح مایع، توپی به حرکت درآمده و با روبروی هم قرار گرفتن آهنربای توپی و فلپها موجب چرخش و تغییر رنگ فلپها شده و در نتیجه سطح مایع درون مخازن نشان داده می شود.

به وسیله سنسورهایی که بر روی این لول گیج نصب می گردند می توان فرمانهای لازم را توسط پانل الکتریکی مربوطه و یا مستقیما به تابلوهای اصلی برق ارسال نمود و بدین طریق با Start و Stop کردن الکترو پمپ های تغذیه مخازن ، سطح مایع را در ارتفاع موردنظر کنترل نمود یا با نصب لول تــرانسمیتر برروی این دستگـــــاه می توان با ارسال جریان خروجی (4…..20mA) به سیستم های PLC یا مانیتورینگ در محل های جداگانه ای سطح سیال را مشاهده و کنترل نمود . 

نصب:

کنترل سطح مغناطیسی

   دستگاه کنترل سطح مغناطیسی تیپ MG33 در اطراف مخازن ازمحل فلنج ها یاتصال بر روی فلنج های مقابل نصب می شود، که فاصلۀ مرکز به مرکز فلنج های لول گیج باتوجه به اندازه سفارش داده شده ساخته می شود. پس از نصب و اتصال فلنج های کنترل سطح مغناطیسی به فلنج های مقابل و یا در صورتی که اتصال دنده ای باشد مهره آن را محکم کرده و بااطمینان ازآببندی کامل،فلنج کور تحتانی را باز کرده و توپی همراه دستگاه را باتوجه به علامت فلش روی آن (یا از سمتی که آهنربا داخل توپی قراردارد) به سمت بالا داخل لوله اصلی دستگاه وارد کرده و فلنج کور را پس از قراردادن در جای خود، کاملاً محکم کرده و ولوهای بین نازل لول گیج و مخزن را به آرامی باز نمایید تا سیال به داخل کنترل سطح مغناطیسی وارد شود. بعد از وارد شدن سیال داخل لوله اصلی توپی تا جایی که سیال قراردارد بالا رفته و شناور شده و در محل خود قرار میگیرد.


* نمونه هایی از موارد نصب لول گیج MG33 :

  لول گیج مغناطیسی MG-33 ( آبنمای MG-33 ) از محل فلنجهای اتصال بصورت عمودی از جانب و یا دیگر محل های مربوطه بر روی مخازن نصب می گردد. جهت سفارش ساخت، بایستی موقعیت تانک و فاصله محور اولین فلنج اتصال تا سطح زمین (A) مد نظر قرار بگیرد.در مواردی که امکان ایجاد فاصله مذکور در محل نصب وجود نداشته باشد ضروری است با سازنده هماهنگی لازم به عمل آید . درمواردی که امکان نصب دستگاه از کنار مخازن وجود نداشته باشد طرح دیگر این دستگاه جهت نصب از بالای مخازن قابل ساخت می باشد .


مزایای استفاده از لول گیج مغناطیسی MLG

1- با توجه به تاثیر گذاری از طریق ایجاد میدان مغناطیسی و عدم ارتباط مکانیکی بین قطعات داخل و خارج مایع ، نسبت به نمونه های شیشه ای آن با اطمینان بیشتری می توان نصب کرد .

2-امکان دیدن سطح مایع درون مخازن از فواصل دور.

3- دارای قابلیت تغییر زاویه دید صفحه نشان دهنده.

4- مقاوم و غیر قابل نشت.

5- قابل ساخت برای حرارت و فشار کاری بالا.

6- قابل ساخت جهت نصب از کنار و بالای مخازن.

7- دارای قابلیت ارسال فرمانهای الکتریکی (ON-OFF) یا خروجی (4…20mA) .

8- قابل تنظیم بودن موقعیت نصب سنسورها 9- امکان استفاده از سنسورهای بیشتر و افزایش ضریب اطمینان عملکرددسـتگاه را میتوان نام برد.


4- تجهیزات ( آپشن ) جانبی لول گیج

4-1. سنسورها

سنسور MS

سنسور MS ( سوئیچ ) با پانل الکتریکی کار می کند و با دادن سوئیچ خشک الکتریکی به مدار فرمان متصل می شود.طول کابل 3 متر سفارشی تا 10 متر با پوشش: آلومينيوم،ولتاژوجریان عبوری0.2A - 220V AC / DC ، محافظت درمقابل غبار و رطوبت: IP65، ماکزیمم دمای کاری 150°C می باشد.

توجه :  سوئیچ لحظه ای دو سیم می باشد و به صورت مستقیم امکان ارتباط با مصرف کننده را ندارد، ضمنا مناسب مخازن عمومی می باشد و در موقعیت های حساس و مهم پیشنهاد نمی گردد. قابل ذکر است این سنسور از تولیدات شرکت عیوض حذف کردیده و صرفا جهت طی نمودن 10 سال خدمات پس از فروش محصول ارائه می گردد. سنسور جایگزین MS15 ساده می باشد..


سنسور SPDT

سنسور سوئیچ SPDT قابلیت خود  نگهداری القایی (Change Over Tripod) توسط میدان مغناطیسی ایجاد شده رادارد . سوئیچ سه سیم در دونوع معمولی و نیز مدل ضد انفجار EX d تولید می گردد .سنسور MS15 بدون کابل بوده و دارای کیبل گلند M20 و میزان محافظت آن در گرد و غبار IP66 است. جریان فازی این نوع سوئیچ  250 VAC-3A بوده و نیاز به پانل و سایر تجهیزات اضافی ندارد. ماکزیمم دمای کاری 200°C می باشد.

همچنین قابل ذکر است سنسور های سه سیم و دو سیم در دو تیپ معمولی و ضدانفجار E xd با گواهی اتکس تولید می گردد.


لول ترانسمیتر LT

لول ترانسمیتر LT طراحی شده برای لول گیج مغناطیسی با نام LT می باشد . این نوع لول ترانسمیتر سطح سیال را به جریان خروجی (4…20mA) تبدیل نموده و جهت استفاده در سیستمهای (PLC) یا رویت درصدی سطح سیال در نمایشگر پانل کاربرد دارد. با ولتاژ تغذیه:24V- DC  قابل استفاده و دارای سیگنال خروجی 4 … 20 mA می باشد . پوشش بدنه استیل با باکس آلومینیوم داردکه می توان آن را به صورت باکس ضد انفجار نیز ارائه نمود. محافظت در مقابل غبار و رطوبت با IP65 را دارد.محدودیت ساخت آن تا 4.5 متر ، ماکزیمم دمای کاری 150°C می باشد.

توجه :  ترانسمیتر LT را در صورت نیاز تا دمای 250°C در صورت تجهیز لول گیج به عایق حرارتی ، بصورت سفارشی می توان استفاده نمود.


*نام های دیگر لول گیج مگنتیک MG-33 در بین مهندسین و بازاری ها :

  • MLG
  • لول گیج توپی
  • آبنمای دیگ بخار
  • آبنما
  • آبنمای شیشه ای
  • آبنمای مغناطیسی
  • سایدگلاس مغناطیسی
  • لول اندیکیتور 
  • کنترل سطح مغناطیسی

توجه:

سوال 1 :  فرق لول گیج های مغناطیسی چیست ؟

پاسخ : مکانزیم تمام لول گیج های فلوتر مغناطیسی با فلوتر مگنتیک یکسان می باشد و حتی در آپشن ی همچون سنسور و ترانسمیتر مشابه یکدیگر می باشد.تنها تفاوت در برند تولید کننده ، قیمت و کیفیت و شکل و شمایل ظاهری اندیکیتور ( خطکش نشانگر ) ، ترانسمیتر همراه و سوئیچ می باشد، که کنترل تک جهت تنوع محصولات خود در چندین برند داخلی و خارجی ، بسته به انتخاب مصرف کننده یا انتخاب کارشناسان کنترل تک ، فروش لازم را دارد.


فروش لول گیج

فروش لول گیج MG33 و یا سایر لول گیج های مغناطسی برخلاف دید اکثریت اصلا ساده نیست و اتفاقا تخصصی می باشد.لول گیج مغناطیسی بر حسب سیال ، ماکزیمم فشار و دما ، دانسیته سیال ، ارتفاع ، متریال ، تیپ نصب و اتصالات و ... تولید می گردد و هریک از پارامترهای فوق نقش کلیدی و موثر در تولید و قیمت گذاری دارد.فروش لول گیج امری تخصصی است چرا که با کم اهمیت گرفتن هریک از پارامترهای فوق ، بعد تولید ممکن است بر روی مخزن شما نصب نگردد و کلیه ی هزینه پرداختی ضرر گردد و لول گیج تولید شده مسیری جز ضایعات نداشته باشد.

واحد فروش لول گیج ، شرکت کنترل تک با در نظر گرفتن هریک از پارامترهای فوق و دریافت اطلاعات از خریدار، متناسب با سلیقه ی مصرف کننده لول گیج را طراحی و دستور تولید می دهد. جهت مشاوره ، قیمت و خرید لول گیج با واحد فروش لول گیج مغناطیسی در باشید. فروش لول گیج های مغناسی در برندهی متنوع با ابعاد ، متریال و دیتای مصرف کننده تخصص ماست ، با ما بهترین ها را تجربه نمایید.

جهت مشاهده و خرید سایر مدل های لول گیج  کلیک  نمایید *