021-66479486

کنترل ولو سامسون

محصول جدید

شیر کنترل ولو 3241 سامسون

کنترل ولو 3241 سامسون محصول کشور آلمان بوده که جهت کنترل دبی و جریان به صورت کنترلی توسط تجهیز آی توپی پوزیشنر و یا به صورت ON/OFF مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از کنترل ولو 3241 سامسون از سایز 1/2 الی 12 اینچ در متریال های چدنی ، فولادی ، استیل تولید می گردد . کنترل ولو 2411 عیوض تکنیک نیز تقریبا از روی همین کنترل ولو سامسون 3241 کپی برداری و مهندسی معکوس شده است. 

 • PN 16
 • PN 25
 • PN 40

3241 SAMSON
پنوماتیکی
کنترلی - ON/OFF
PN16 , PN25 , PN40
220 , 300
افقی ، فلنجی
مایعات ، بخار ، گازهای غیرقابل اشتعال
متناساب با متریال
1/2" الی "12 (DN 300 ~ DN15)
بستگی به انتخاب مدل آی تو پی
عیوض تکنیک
Samson
I to P , لیمیت سوئیچ ، رگولاتور باد ، شیر برقی و ...
تدریجی یا ON-OFF
4763 و 3725 و 3730
SAMSON

* جهت مشاهده سایر کنترل ولو ها و شیرآلات کلیک نمایید *

  

کنترل ولو پنوماتیکی

کنترل ولو پنوماتکی 3241 سامسون محصول کشور آلمان بوده که جهت کنترل دبی و جریان به صورت کنترلی توسط تجهیز آی توپی پوزیشنر و یا به صورت ON/OFF مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از کنترل ولو پنوماتیکی  سامسون از سایز 1/2 الی 12 اینچ در متریال های چدنی ، فولادی ، استیل تولید می گردد . کنترل ولو پنوماتیکی 2411 عیوض تکنیک نیز تقریبا از روی همین کنترل ولو 3241  سامسون کپی برداری و مهندسی معکوس شده است . این مدل از کنترل ولو سامسون در فشار نامی PN16 , 25 , 40 و دمای 220 و 300 درجه متناسب  با متریال درخواستی می باشد.

کنترل ولو سامسون در سایزهای مختلف در دو برند سامسون آلمانی و سامسون ترک که تحت لیسانس آلمان در ترکیه تولید می گردد ، موجود می باشد .

عملکرد شیر کنترلی خطی سامسون

  شیر کنترلی خطی سامسون یا به اصطلاح کنترل ولو لینیر  بوسیله نیروی هوای فشرده و اکچوئیتور دیافراگمی می تواند میزان دبی را کنترل نماید. کنترل خطی 3241 سامسون می تواند در حالت عادی باز یا بسته باشد که بوسیله تغییر وضعیت فنرهای داخل اکچوئیتور این کار امکان پذیر است. اکچوئیتور شیر پنوماتیک با تغییر میزان فشار هوای داخل  خود بصورت تدریجی ، شفت متصل به اکچوئیتور را به حرکت درآورده و فاصله بین سیت و پلاگ را تغییر   می دهد که نتیجتاً دبی سیال بدینوسیله قابل کنترل است. فشار هوای داخل  اکچوئیتورکنترل ولو را می توان  بوسیله  رگلاتور و  مبدل های  I to P  از طریق جریان 4...20mA کنترل نمود.

نصب کنترل ولو سامسون

شیر کنترل ولو 3241 سامسون فقط برای نصب در خطوط افقی مناسب می باشد. جهت جریان سیال در داخل ولو بایستی مطابق فلش روی بدنه باشد. شیر باید طوری نصب شود که اکچوئیتور آن پس از نصب به صورت عمودی رو به بالا قرار داشته باشد.

در مواردی که سیال بخار باشد ، برای محافظت شیر کنترل ولو سامسون از ورود کندانس خط به داخل آن، خط باید شیب ملایمی متمایل بر جهت جریان داشته باشد. همچنین برای جلوگیری از ایجاد کندانس در سیستم   می توان از یک تله بخار استفاده کرد.پس از نصب شیر باید توجه داشت که تحت فشار فیزیکی از جانب خط قرار نگرفته باشد. با توجه به اینکه فشار سیال در خروجی کنترل ولو  کاهش می یابد، به منظور افزایش حجم آن اغلب ضروری است که خط لوله خروجی ولو با قطر بیشتری در نظر گرفته شود. توصیه می شود در صورت نیاز در نزدیکی محل نصب کنترل ولو  یک ساپورت قرار دهید تا از ایجاد تنش و لرزش جلوگیری شود. جهت جلوگیری از ورود اجسام خارجی به داخل شیر از یک صافی در ورودی آن استفاده شود. برای راه اندازی دستگاه باید فشار هوای فشرده خروجی از کمپرسور را بوسیله رگلاتور به فشار مورد نیاز اکچوئیتور برسانید. هوای فشرده مورد نیاز اکچوئیتور را می توان از جدول مربوطه و یا پلاک مشخصات اکچوئیتور تعیین کرد. برای این کار وقتی که ولو کاملاً بسته یا باز می باشد، به سایز و اختلاف فشار بین ورودی و خروجی ولو نیز توجه داشته باشید.

توجه: در صورتی که کنترل ولو به صورت تدریجی مورد استفاده قرار گیرد ،  هوای خروجی از رگلاتور ابتدا واردI to P  شده و از خروجی آن به اکچوئیتور منتقل شود. در صورتی که نیاز به صورت حالت On/Off باشد، دیگر نیاز به I to P نیست و هوای فشرده مستقیما از رگلاتور به سلونوئید ولو وارد می شود و از خروجی سلونوئید  ولو به اکچوئیتور  می رسد.

توجه: برای تنظیمات I to P ( آی تو پی پوزیشنر ) و نصب و راه اندازی آن باید از بروشور خود  I to P استفاده نمایید. در موقع استفاده از I to P به تیپ آن توجه داشته باشید.

ویژگی های کنترل ولو سامسون 3241

 • تنوع متریالی
 • امکان نصب هندویل
 • بازه ی گستره سایز بندی
 • سهولت در تامین قطعات یدکی
 • تولید در استاندارد ANSI  و  DIN
 • استفاده به صورت کنترلی یا ON/OFF

مشخصات شیر پنوماتیک سامسون

برند :                                               SAMSON
تیپ :                                    3241 Globe Valve
سایز :                                             "1/2 الی "12
کانکشن :                                    ANSI OR DIN
متریال :                    CS / SS/ GG/ GSC25 / SS
ماکزیمم فشار نامی :  PN16 OR PN25 OR PN40
ماکزیمم دما :                                    300C/220C 
کاربرد :                       آب ، بخار ، هوا ، بنزین، اسید
نوع عملکرد :                            ON/OFF یا کنترلی

فروش کنترل ولو سامسون

کنترل تک متخصص در فروش کنترل ولو سامسون با بررسی جزئیات پروسسی و همچنین فروش کنترل ولو های جایگزین از برند فیشر ، آلمان ترک ، عیوض تکنیک ایران و سایر برند های معتبر .به جهت گرفتن قیمت کنترل ولو  سامسون آلمان و همچنین  موجودی سایر کنترل ولو ها و شیرآلات با واحد فروش کنترل ولو در ارتباط باشید .

تعاریف متعارف در صنعت و بازار :

کنترل ولو سامسون

شیر کنترل ولوسامسون

کنترل ولو  پنوماتیکی

کنترل ولو 3241 سامسون

کنترل ولو عیوض تکنیک           کنترل ولو سه راهه سامسون          کنترل ولو 3241 سامسون

دانلود کاتالوگ شیر 3241 سامسون

در صورت نیاز به پسورد WWW.CONTROLTAK.COM را تایپ نمایید ، همچنین جهت مشاوره بیشتر با مهندس قیصری 09128448763 تماس حاصل نمایید.

فـایل های ضمیمه (421.46k)
1398-06-04

کنترل ولو سامسون ۳۲۴۱

بسیار خوب

  1398-05-30

  کنترل ولو سامسون

  بی تقص و تک

   1398-05-30

   کنترل ولو سامسون

   عالی

    1398-05-20

    شهباز

    عالی

     نوشتن نقد و نظر

     کنترل ولو سامسون

     کنترل ولو سامسون

     شیر کنترل ولو 3241 سامسون

     کنترل ولو 3241 سامسون محصول کشور آلمان بوده که جهت کنترل دبی و جریان به صورت کنترلی توسط تجهیز آی توپی پوزیشنر و یا به صورت ON/OFF مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از کنترل ولو 3241 سامسون از سایز 1/2 الی 12 اینچ در متریال های چدنی ، فولادی ، استیل تولید می گردد . کنترل ولو 2411 عیوض تکنیک نیز تقریبا از روی همین کنترل ولو سامسون 3241 کپی برداری و مهندسی معکوس شده است. 

     لوازم جانبی