66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 70036
 - 
تعداد نظرات: 2
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:5
پرشر سوئیچ آب

پرشر سوئیچ آب

توجه : مدل های ایرانی و اروپایی این محصول " پرشر سوئیچ " موجود می باشد.

این مدل پرشر سوئیچ فانتینی ، شناخته شده به پرشر سوئیچ آب که به همراه نمونه های ایرانی موجود و عرضه می گردد . .پرشر سوئیچ آب که البته مناسب یالات گازی و هوا نیز می باشد ، در بازه رنجی 1 الی 10 بار (145 ~ 15 PSI) می باشد . نمونه ایرانی الگو گرفته از مدل فانتینی و دانفوس نیز موجود می باشد . میکروسوئیچ پرشر سوئیچ آب از نوع SPDT ( سه سیم ON/OFF ) می باشد و در بازه ی الکتریکی A15 125 V یا A8 250 V می باشد . این پرشر سوئیچ با باکس پلاستیکی و کانکش برنجی تولید می گردد. توجه نمایید که ما انواع پرشر سوئیچ های متنوع در برند های ، دانفوس ، ساگونومیا ، هانیول ، اینسترومیت و ... را نیز موجود داریم که می توانید ضمن بررسی بخش محصولات پرشر سوئیچ و مشاهده محصولات، با واحد فروش پرشر سوئیچ تماس حاصل نموده و از راهنمایی های کارشناسان ما بهره ببرید .

پرشر سوئیچ فانتینی

توجه : مدل های ایرانی و اروپایی این محصول " پرشر سوئیچ " موجود می باشد.

پرشر سوئیچ برند فانتینی که نمونه های چینی و ایرانی زیادی نیز دارد اغلب جهت آب ، هوا و سیالات با دمای پایین مورد استفاده قرار می گیرد . این پرشر سوئیچ در بازه رنجی 1 الی 10 بار ( 145 ~ 15 PSI ) می باشد . میکروسوئیچ این پرشر سوئیچ SPDT در بازه ی الکتریکی A15 125 V و یا A8 250 V می باشد . پرشر سوئیچ فانتینی با باکس پلاستیکی و کانکش برنجی تولید می گردد . از دید کارشناسان  فنی مهندسی کنترل تک ، این پرشر سوئیچ ، از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و با توجه به خدمات گارانتی و پس از فروش، خرید و استفاده ی این پرشر سوئیچ الویت به مدل های چینی ، دانفوس و ساگینومیا را دارد ، اما با توجه به تولید جدید این محصول ، فعلا نمی توان در قیاس با پرشر سوئیچ های برند اروپایی و امریکایی اظهار نظر داشت. در کل باتوجه به طراحی و قیمت رقابتی این پرشر سوئیچ فانتیی جهت مصارف عمومی همچون سیستم ها تهویه ، تبرید ، اب رسانی و هوا مناسب می باشد .

ویژگی های:

پرشر سوئیچ آب

  • طراحی فشرده پرشر سوئیچ
  • قیمت مناسب و رقابتی پرشر سوئیچ
  • متناسب با مصارف عمومی

مشخصات فنی:

پرشر سوئیچ

  • تیپ پرشر سوئیچ : ------------- SPDT
  • رنج : ------------------------------------- 1~10 bar
  • متریال کاور: ----------------------------- پلاستیکی
  • متریال کانکشن: --------------------------- برنجی
  • مقاومت الکتریکی : A15 125V / A8 250V

فروش پرشر سوئیچ

فروش پرش سوئیچ ، همچون انواع پرشر سوئیچ های موجود دیگر ما ، در حیطه ی فروش محصولات پرشر سوئیچ قرار دارد . پرشر سوئیچ تجهیز ایست که جهت ایمینی و حفاظت استفاده می گردد . لذا گاهاً انتخاب نادرست منجرب به خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری می گردد .جهت انتخاب درست و اطمینان خاطر از خرید پرشر سوئیچ پیشنهاد می گردد با کارشناسان ما در واحد فروش پرشر سوئیچ در ارتباط باشید . فروش پرشر سوئیچ ، نیز همچون تمام محصولات و ادوات ابزار دقیق و تاسیسات ، در حیطه ی کاری این شرکت بوده لذا خواهشمند است جهت گرفتن قیمت انواع پرشر سوئیچ و نیز موجودی سایر برندهای پرشر سوئیچ با واحد فروش پرشر سوئیچ ارتباط برقرار نمایید .

جهت خرید و مشاهده سایر پرشر سوئیچ ها  کلیک نمایید .

****