66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 70491
 - 
تعداد نظرات: 2
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:5
تله بخار ترمودینامیک TD 52

تله بخار ترمودینامیکی

توجه : مدل های ایرانی و اروپایی این محصول تله بخار ترمودینامیکی ، موجود می باشد.

تراپ ترمودیتامیک

تله بخار ترمودینامیکی اسپیراکس که فروش مدل های ایرانی آن نیر ، در این مجموعه موجود و عرضه می گردد، جهت خارج کردن کندانس از خطوط بخار مورد استفاده قرار می گیرند . تله بخار ترمودینامیکی TD52 از انواع تله بخارها از سایز 1/2 تا 1 اینچ دنده ای ، سوکتی و فلنجی و با فشار کاری 42bar و ماکزیمم فشار PN63 از متریال فولاد فورج A105 N با متعلقات داخلی استیل تولید می گردد . نهایت دمای کاری تله بخار ترمودینامیکی TD52 اسپیراکس و نمونه ایرانی 400C می باشد .همانطور که اشاره شد متریال بدنه تله بخار ترمودینامیکی از A105 می باشد که مورد تایید و استفاده صنایع نفت و پتروشیمی می باشد.تله بخار ترمودینامیکی TD52 همانطور که اشاره شد مهندسی معکوس شده و نمونه های ایرانی آن نیز موجود می باشد .

جهت مشاهده سایر تله بخارهای موجود به بخش محصولات تله بخار وب سایت رجوع نمایید .

تراپ ترمودینامیک 

توجه : مدل های ایرانی و اروپایی این محصول تله بخار ترمودینامیکی ، موجود می باشد.

دامنه عملکرد:

 تراپ ترمودینامیک

  تله بخار ترمودینامیک TD52 جهت خارج کردن کندانس از خطوط بخار مورد استفاده قرار می گیرند. این تله بخارهای ترمودینامیک TD52 از سایز DN15 تا DN25 و یا1/2" تا 1" به صورت دنده ای ، سوکتی و فلنجی و با فشار کاری 42bar و نهایت دمای کاری 400°C و بر اساس استانداردهای DIN یا ANSI تولید میشود . در صورت نیاز به کانکشن بزرگتر از یک اینچ می توان تله بخار ترمودینامیک TD52 ، را با کانکشن فلنجی بزرگتر از 1 اینچ اما بدنه 1" با همان ظرفیت تخلیه را ارائه نمود . همچنین متریال بدنه تله بخار ترمودینامیکی TD 52 از متریال فولاد فورج A105 می باشد که مورد تایید و استفاده صنایع نفت و پتروشیمی و گاز و نیروگاه ... است.

طرز کار :

تله بخار ترمودینامیکی TD52

  در ادامه به نوع کارکرد تله بخار ترمودینامیکی TD52 خواهیم پرداخت . درخطوط بخار و تجهیزات مربوط به آن ، کل بخار یا مقداری از آن در اثر تبادل حرارت و انتقال انرژی حرارتی در تماس با محیط پیرامون خود به کندانس تبدیل می شود. کندانس بوجود آمده ضمن ایجاد ضربه های قوچ به خطوط لوله می تواند دمای سیستم را کاهش دهد و مانع حرکت مناسب بخار در داخل  لوله ها گردد. برای جلوگیری از موارد فوق و بالا بردن راندمان سیستم و نیز جهت انتقال حداکثر انرژی حرارتی و استفاده بهینه از آن می بایست کندانس ایجاد شده بلافاصله از سیستم خارج شده و به منابع کندانس هدایت شود ؛ این عمل توسط تله بخار ترمودینامیکی TD52 نمونه های ایرانی و اصلی انگلیسی ، صورت می گیرد . تله بخار ترمودینامیکی TD52  به تراپ های دیسکی نیز مشهور می باشند . عملکرد این تراپ دیسکی ( تله بخار ترمودینامیکی TD52 ) بر اساس یک دیسک و نشیمنگاه مسطح و قوانین ترمودینامیکی می باشد . به منظور جلوگیری از خورندگی های محیطی ، سطح بیرونی این تراپ با پوشش رنگ مقاوم به حرارت مطابق با استاندارد ASTM یا IPS پوشیده می شود . کاربرد تله بخار ترمودینامیکی TD52 به علت سادگی ساختار ، حجم و وزن کم ، قابلیت نصب در جهات مختلف ، استفاده در فشار های متوسط و پایین تر از 42 bar ، ظرفیت تخلیه بالا نسبت به حجم خود ، مقاومت در برابر یخ زدگی ، خوردگی و ضربه های قوچ ، در خطوط انتقال بخار ، خشک کننده ها ، ماشین های اتوکلاو و ... بسیار زیاد است.

نصب :

تراپ ترمودینامیکی

 تراپ ترمودینامیکی TD52 می توانند هم به صورت افقی هم به صورت عمودی نصب گردند. جهت جریان در داخل تراپ می بایست مطابق فلش روی بدنه آن باشد.

 درپوش عایق تراپ ترمودینامیکی :

  در بعضی مواقع به سفارش مشتری می توان در تله بخار ترمودینامیکی TD52 پوششی از جنس استنلس استیل جهت قرار گرفتن بر روی درپوش استفاده کرد تا با ایجاد عایقی از هوا مانع از اتلاف انرژی و محافظت از تراپ در برابر عوامل خارجی مانند باد ، باران ، تغییرات درجه حرارت محیط شود.

شیر تخلیه تراپ ترمودینامیکی TD52 :

در برخی مواقع نیز می توان جهت تراپ دنده ای و سوکتی شیر تخلیه تعبیه تا از آن جهت تخلیه هوا یا گازهای زائد و کندانس داخل صافی استفاده نمود .

فروش تله بخار ترمودینامیکی

فروش تله بخار ترمودینامیکی TD52 به صورت تخصصی تواسط کارشناسان ما در دو نوع تله بخار ترمودینامیکی TD42 و تله بخار ترمودینامیکی TD52 در واحد فروش تله بخار صورت می پذیرد. قابل ذکر است همانطور که بارها اشاره کردیم تله بخار ها در انواع مختلف می باشند که متناسب با شرایط محل استفاده باید انتخاب گردند، لذا در صورت نیاز به راهنمایی و اطمینان از انتخاب و خرید تله بخار مربوطه ، با واحد فروش تله بخار ترمودینامیکی در شرکت ما تماس حاصل نمایید.

* اصطلاحات و تعاریف تله بخار ترمودینامیکی :

  • تله بخار ترمودینامیکی 
  • تله بخار تفنگی
  • تله بخار TD 52
  • تله بخار ترمودیتامیکی
  • تله بخار ترمودینامیکی فورج
  • استیم تراپ ترمودینامیکی
  • استیم تراپ دیسکی
  • تله بخار دیسکی
  • thermodynamic steam trap

فرق تله بخار ترمودینامیکی TD 52 با تله بخار ترمودینامیکی TD 42 چیست ؟

 هر دو تله بخار ( تله بخار ترمودینامیکی TD42 و TD52 ) دقیقا از یک مکانیزم پیروی کرده و همچنین از یک نوع طراحی بهرمند می باشند . تنها اختلاف تله بخار ترمودینامیکی TD 52 با تله بخار ترمودینامیکی TD 42 ، اختلاف متریالی می باشد . متریال بدنه تله بخار TD 42 از استیل ASTM A743 و متریال تله بخار TD 52 از فولاد فورج A 105 می باشد . به همین واسه تله بخار TD 52 از فشار نامی ، فشار کاری بیشتری نسبت تله بخار TD 42 می باشد.

سایر محصولات تله بخار شرکت کنترل تک کلیک نمایید