66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 49370
 - 
تعداد نظرات: 2
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:5
تله بخار ترمودینامیکی

تله بخار ترمودینامیکی TD42

توجه : مدل های ایرانی و اروپایی این محصول تله بخار ترمودینامیک ، موجود می باشد.

تله بخار دیسکی

  تله بخار دیسکی اسپیراکس سارکو شناخته شده به تله بخار ترمودینامیکی TD42 که فروش مدل های ایرانی آن نیر ، در این مجموعه موجود و عرضه می گردد ، جهت خارج کردن کندانس از خطوط بخار مورد استفاده قرار می گیرند. تله بخار ترمودینامیکی TD42 از سایز DN15 تا DN25 و 1/2" تا 1" به صورت دنده ای و سوکتی با متریال SS420 تولید می شود. تله بخار ترمودینامیکی TD42 یا همان تله بخار دیسکی TD42 با فشار کاری 42bar و نهایت دمای کاری 400 تولید می گردد .قابل ذکر است تله بخار ترمودینامیکی TD42 در دوتیپ L و H که در مقدار ظرفیت تخلیه کندانس متفاوت هستند مهندسی معکوس تله بخار ترمودینامیکی TD42 اسپیراکس سارکو انگلستان می باشند. جهت سایر تله بخار های ترمودینامیک موجود به بخش محصولات تله بخار ترمودینامیک وب سایت رجوع نمایید.

کلیپ های محصول در انتهای اسلایدر عکس واقع شده

تله بخار ترمودینامیکی

توجه : مدل های ایرانی و اروپایی این محصول تله بخار ترمودینامیک ، موجود می باشد.

تله بخار ترمودینامیکی TD42 یا همان استیم تراپ دیسکی ، جهت خارج کردن کندانس از خطوط بخار مورد استفاده قرار می گیرند. تله بخار ترمودینامیکی از سایز DN15 تا DN25 و یا 1/2" تا 1" به صورت دنده ای و سوکتی ، تولید می گردد . تله بخار ترمودینامیکی یا همان تله بخار تفنگی TD42 با فشار کاری 42bar و نهایت دمای کاری 400°C در متریال SS420 تولید می شود . تله بخار TD42 انگلستان ، مهندسی معکوس گردیده و نمونه های ایرانی تله بخار ترمودینامیکی TD42 نیز در چندین برند موجود می باشد.

طرز کار :

تله بخار تفنگی

 نصب انواع تله بخار منجمله تله بخار تفنگی TD42 ، در خطوط بخار ضرورت دارد . تله بخار تفنکی یا همان تله بخار ترمودینامیکی نیز یکی از دهها نوع تله بخار می باشد که متناسب باشرایط قابل استفاده است . درخطوط بخار و تجهیزات مربوط به آن ،کل بخار یا مقداری از آن در اثر تبادل حرارت و انتقال انرژی حرارتی در تماس با محیط پیرامون خود به کندانس تبدیل می شود. کندانس بوجود آمده ضمن ایجاد ضربه های قوچ به خطوط لوله می تواند دمای سیستم را کاهش دهد و مانع حرکت مناسب بخار در داخل  لوله ها گردد. برای جلوگیری از موارد فوق و بالا بردن راندمان سیستم و نیز جهت انتقال حداکثر انرژی حرارتی و استفاده بهینه از آن می بایست کندانس ایجاد شده بلافاصله از سیستم خارج شده و به منابع کندانس هدایت شود ؛ این عمل توسط تله بخار تفنگی صورت می گیرد . 

تله بخار خشکشویی

یکی از عمده مصرف تله بخار ترمودینامیکی TD42 در صنایع بخار در صنعت خشکشویی ها می باشد . که پیشنهاد ما به عزیزان خشکشویی ، استفاده از تله بخار ترمودینامیکی با متریال استیل است . تله بخارهای ترمودینامیکی چدنی و فولادی مناسب خشکشویی ها نمی باشد . از این ر و با توجه به استفاده فراوان تله بخار ترمودینامکی ، برخی از همکاران بازاری به غلط نما این استیم تراپ را ، تله بخار خشکشویی می نامند . در حالیکه خشکشویی یکی از صدها صنایع هدف استیم تراپ تفنگی است.

نصب :

تله بخار ترمودینامیک

تله بخارهای ترمودینامیک می توانند به صورت افقی و یا عمودی نصب گردند. جهت جریان در داخل تراپ می بایست مطابق فلش حک روی بدنه آن باشد .

درپوش عایق تله بخار ترمودینامیک :

در تله بخار ترمودینامیک TD42 در بعضی مواقع می توان پوششی از جنس استنلس استیل جهت قرار گرفتن بر روی درپوش استفاده کرد تا با ایجاد عایقی از هوا مانع از اتلاف انرژی و محافظت از تراپ در برابر عوامل خارجی شود.

شیر تخلیه یا درین تله بخار ترمودینامیک TD42 : در صورت نیاز می توان جهت تراپ فوق شیر تخلیه تعبیه نمود تا از آن جهت تخلیه هوا یا گازهای زائد و کندانس استفاده نمود .

فروش تله بخار ترمودینامیکی

فروش تله بخار ترمودینامیکی نیاز به دانش و تخصص دارد. همانطور که اشاره شده تله بخار ها به دهها نوع مختلف تقسیم بندی می گردند که هریک متناسب باشرایط پروسسی و محل نصب کارایی دارند. لذا جهت انتخاب درست تله بخار ترمودینامیکی مورد نظر و اطمینان از صحت عملکرد نیاز به راهنمایی و بررسی کارشناسان ما در واحد فروش تله بخار ترمودینامیکی دارید .جهت مشاوره لازم و نیز خرید و قیمت تله بخار با واحد فروش تله بخار ترمودینامیکی ما در ارتباط باشید.

* اصطلاحات و تعاریف تله بخار دیسکی TD42 :

  • تله بخار ترمودینامیکی
  • تله بخار تفنگی
  • تله بخار TD 42
  • تله بخار ترمودینامیک
  • استیم تراپ ترمودینامیکی
  • استیم تراپ دیسکی
  • تله بخار دیسکی
  • thermodynamic steam trap

فرق تله بخار ترمودینامیکی TD 42 با تله بخار ترمودینامیکی TD 52 چیست ؟

 هر دو تله بخار دقیقا از یک مکانیزم پیروی کرده و همچنین از یک نوع طراحی بهرمند می باشند . تنها اختلاف تله بخار ترمودینامیکی TD 52 با تله بخار ترمودینامیکی TD 42 ، اختلاف متریالی می باشد . متریال بدنه تله بخار TD 42 از استیل ASTM A743 و متریال تله بخار TD 52 از فولاد فورج A 105 می باشد . به همین واسه تله بخار TD 52 از فشار نامی ، فشار کاری بیشتری نسبت تله بخار TD 42 می باشد.

مشاهده و خرید تله بخار های ترمودینامیکی