021-66479486

لیست محصولات این تولید کننده کیز ایران

کیز ایران

کیز ایران

فروش محصولات کیز ایران  با تخفیف ویژه همکار ، پاسخ سریع استعلام  به همراه کاتالوگ فنی و لیست قیمت کیز ایران  و مشاوره تخصصی کارشناس فروش محصول کیز

      09128448763       02166479486

   شرکت کیز ایران KIZZ IRAN یکی از اولین کارخانه های تولید کننده شیرهای برنجی در ایران می باشد که از سال 1363 با کسب استاندارهای جهانی فعالیت خود را آغاز نموده است.

   مهندس احمد غفاری مدیرعامل کارآفرین ایرانی با تاسیس کارخانه ی کیز ایران موفق به تولید شیرهای برنجی فورج با کیفیت جهانی در منطقه صنعتی بومهن گشته است . کارخانه ی شیرآلات برنجی کیز ایران ، یکی از تولید کننده های بنام شیر برنجی متکی به خود می باشد که متشکل از واحدهای برش کاری ، تراش ، مونتاژ و واحد کنترل کیفی می باشد .کیز ایران  از میل گردهای خام از نوع  تو پر برنجی جهت تولیدات خود بهره می برد.

  تماما مواد اولیه شیرآلات کیز ایران KIZZ IRAN  از برنج فورج می باشد که از مزیت های این تولید کننده می باشد . شیرآلات برنجی کیز ایران در صنایع مختلف همچون تاسیسات ، ساختمان ، کشاورزی ، آتشنشانی ، آب و فاضلاب و .... کاربرد فراوانی دارد که با توجه به کیفیت بالا و مزیت رقابتی با اروپا و همچنین قیمت مناسبت ، بازار شیرآلات برنجی ایران را در دست دارد و هر تولید کننده ی توان رقابت با کیز ایران را ندارد.

  شیرآلات برنجی کیز ایران KIZZ IRAN  گواهی استاندارد ، تاییده های کیفی اروپایی و گواهی شرکت و تولید کننده منتخب را با خود حمل می کند .

  شیرآلات برنجی فورج کیز ایران در انواع شیرهای آتشنشانی ، کشویی ، سوزنی ، صافی ، یکطرفه فنری و دریچه ای ، سوپاپی ، صافی گاز ، بیسوار و ... در سایزهای متنوع و کاربردی تولید می گردند که در ادامه به هریک به صورت تخصصی به همراه عکس ، کاتالوگ ، قیمت و فروش خواهیم پرداخت.

فروش شیر کیز ایران

    فنی مهندسی کنترل تک افتخار تامین و فروش شیر کیز ایران را به صورت عمده و تک فروشی ، را داراست.فروش شیر برنجی کیز ایران KIZZ IRAN  همچون شیرآلات برنجی سیم CIM ایتالیا که از برندهای شیر برنجی مورد تایید و تضمین ماست از افتخارات ما می باشد که جهت بررسی بیشتر و خرید ، همچنین قیمت می توانید با واحد فروش کنترل تک تماس حاصل نمایید. ضمنا یادآور می شود این شیرآلات نیز همچون سایر محصولات ما ، قابلیت ارسال به تمام شهرهای ایران را دارد.

*جهت مشاوره فنی رایگان و خرید با کنترل تک در ارتباط باشید *

تلفن : 66479486 021     سروش/تلگرام/واتساپ: 09354479110       کانال تلگرام : ControlTak@       اینستاگرام : Control-Tak

مدیریت :  09128448763

نمایندگی کیز ایران

نمایندگی کیز ایران KIZZ IRAN  و فروش محصولات برنجی کیز ایران در تخصص ماست.کنترل تک به عنوان نماینده کیز ایران ،آماده ارسال تمامی شیرآلات کیز را به سراسر ایران دارد.نمایندگی فروش کیز ایران افتخار ماست.

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.