66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 180262
 - 
تعداد نظرات: 2
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:5
لول گیج آیاز

لول گیج آیاز

لول گیج آیاز محصول برند AYAZ با کد اختصاری LG-20 از تولید کننده های داخلی فعال در تولید لول گیج مغناطیسی و برخی از کنترل سطح ها می باشد .لول گیج LG20 آیاز جهت کنترل سطح مایعات با دانسیته و ویسکوزیته متنوع با آپشن جکت (گرم کن ) Heated Jacked طراحی گردیده است . لول گیج آیاز از ارتفاع 20 سانتیمتر الی 10000 سانتیمتر در متریال های استنلس استیل SS304 و SS316 و همچنین شرایط اسیدی تر در متریال UPVC تولید می گردد . لول گیج آیاز AYAZ در ماکزیمم فشار PN16 , PN63 , PN40 و PN100 در رنج دمای محیط الی 300 درجه سانتیگراد ارائه می گردد. استعلام قیمت لول گیچ از ما = خرید قطعی چرا که به جهت فنی و نیز به جهت قیمت رقابتی ما بی نظیر هستیم و در این عرصه رقیب می پذیریم

اتصال لول گیج آیاز در نوع فلنجی و یا رزوه ای در استاندارد ANSI و DIN متناسب با نیاز مصرف کننده می باشدلول گیج اقتصادی آیاز دارای سنسور میکرو سوئیچ SPDT و ترانسمیتر 4 تا 20 میلی آمپر ، بنا به سفارش می باشد .لول گیج آیاز در صنایع بخار ، غذایی ، لبنیاتی ، نفت و پتروشیمی ، نیروگاه و ... کاربردی وسیع دارد . لول گیج آیاز باتوجه به قیمت رقابتی پایین نسبت به سایر تولیدات داخلی و خارجی ، بعنوان لول گیج اقتصادی شهرت دارد.توجه داشته باشید لول گیج آیاز تنها لول گیج و کنترل سطح موجود نمی باشد ، انواع لول گیج و کنترل سطح های دیگر از برند داخلی و خارجی موجود می باشد که با مراجعه به بخش محصولات لول گیج وب سایت قابل مشاهده و در صورت نیاز به راهنمایی و خرید ، با واحد فروش ما در ارتباط باشید.


لول گیج اقتصادی

لول گیج مغناطیسی آیاز تیپ فلوتر مگنتیک LG-20 جهت کنترل و نمایش سطح سیالات مایع با ویسکوزیته ای سبک تر از 400 C/ST ( سبک تر از روغن ماشین ) همچون مخازن دیگ بخار ، آب ، انواع هیدروکربن ، اسید ، سوخت و ... در دانسیته های 0.6g/cm3 الی 1.8 g/cm3 در نظر گرفته شده است . ماکزیمم فشار طراحی لول گیج اقتصادی آیاز در استاندارهای PN16 و PN40 و PN63 و PN100 بار و همچنین تحمل رنج دمایی متغیر متناسب با سفارش از دمای محیط الی 350 c درجه سانتیگراد می باشد . ارتفاع لول گیج اقتصادی LG-20 از 20cm سانتیمتر الی 1000cm سانتیمتر ( 10 متر ) قابل تولید می باشد . اندیکیتور این لول گیج بر مبنای تقاضا بر حسب واحد های اینچ ، سانتیمتر ، میلیمتر ، مترمکعب و .... قابل ارائه می باشد که البته روتین مصرف و تقاضا بر مبنای واحد سانتیمتر CM می باشد.

بدنه لول گیج اقتصادی فلوتر مگنتیک آیاز LG-20 در متریال های سفارشی اعم از تمام استیل در گریدهای SS304 و SS316 ، همچنین UPVC تولید می گردد و در در شرایط اقتصادی بهتر به خواست مصرف کننده ترکیبی از استیل SS304 و کربن استیل CS ( بدنه ی اصلی استیل ، اتصالات کربن استیل ) قابل تولید و ارائه می باشد . متریال شناور لول گیج اقتصادی LG-20 از متریال های SS304 UPVC , TI , می باشد که علاوه بر تقاضای مصرف کننده به شرایط پروسسی مخازن با توجه به فشار ، سیال ، دانسیته بستگی دارد که در صورت آشنا نبودن می توانید از کارشناسان ما ( فنی مهندسی کنترل تک ) بهره مند شوید . اتصال های لول گیج اقتصادی LG-20 نیز در نوع فلنجی از سایز ½ الی 2 اینچ در استانداردANSI و یا DIN و همچنین در نوع رزوه ای از سایز ½ الی 1 اینچ NPT می باشد.

سوئیچ مغناطیسی لول گیج

لول گیج آیاز مغناطیسی LT-20 کنترل سطح بواسطه ی نصب سوئیچ مغناطیسی لول گیج بر روی دستگاه به به تعداد دلخواه مطابق تصویر روبه رو ، می تواند در موقعیت های مختلف خروجی ON/OFF برای انواع مصرف کننده همچون آلارم سطح پایین و بالا و یا استاپ استارت پمپ جهت تخلیه و پر کردنمخازن ارسال کند. خروجی سوئیچ مغناطیسی لول گیج از نوع میکرو سوئیچ SPDT معمولی یا رید رله های دو سیم و سه سیم با باکس ضد انفجارEX  می باشد.

ترانسمیر لول گیج آیاز

از دیگر آپشن های قابل نصب بر روی لول گیج آیاز تیپ فلوتر مگنتیک LG-20 ، ترانسمیتر می باشد، ترانسمیتر لول گیج آیاز فارغ از سطح نمایش چشمی مخزن ، خروجی 4 الی 20 میلی آمپر خواهد داشت که با ارسال این جریان به PLC سایت و یا پانل همراه امکان نمایش آنالوگ سطح مخزن را نیز خواهد داشت . از محدودیت های نصب این ترانسیمتر ، دمای بالا می باشد . حداکثر دمای سیال نباید بیشتر از 120 درجه سانتیگراد باشد.

توجه داشته باشید این لول گیج سفارش ساخت می باشد و محدود به اطلاعات داخل کاتالوگ نیست ، در صورت نیاز به شرایط متفاوت تر با کارشناسان ما در واحد فروش کنترل تک در ارتباط باشید.

لول گیج دیگ بخار

مکانیزم عملکرد :

البته که لول گیج آیاز LG20 صرفا جهت دیگ بخار نمی باشد و علاوه بر دیگ بخار در تمامی مخازن مایع کاربرد دارد ، اما به علت لول گیج اقتصادی بودن و کاربرد فراوان در صنایع بخار ، بعنوان لول گیج دیگ بخار نیز شهرت بازاری دارد . مکانیزم عملکردی تمام لول گیج های فلوتر مگنتیک مشابهه هم می باشند و صرفا از جهت متریالی ، پروسسی و آپشن متفات هستند. سیال از طریق محورهای اتصال وارد لول گیج دیگ بخار آیاز شده به نحوه ای که سطح سیال داخل مخزن با سطح سیال داخل چمبر برابر می باشد . داخل لول گیج دیگ بخار ی آیاز ، شناوری ( فلوتر ) قرار دارد که خاصیت مغناطیسی ( سوپر مگنتی ) داشته و در سیال داخل لول شناور می گردد. از انجا که اندیکیتور ( خط کش ) نصب شده متشکل از فلپ های مغناطیسی می باشد ، تحت تاثیر میدان مغناطیسی ایجاد شده شناور می گردند و با بالا رفتن شناور مگنت های هم سطح نیز تغیر حالت می دهند و با پایین آمدن سیال و نهایتا شناور ، مجدد فلپ های اندیکیتور به حالت اولیه بر خواهند گشت. اینگونه به صورت چشمی سطح سیال به صورت مکانیکی قابل نمایش می باشد .

نصب لول گیج LG20 آیاز

لول گیج LG20 آیاز مشهور به لول گیج اقتصادی و لول گیج دیگ بخار LG20 آیاز به دو صورت جانبی SIDE و از بالا TOP بر رو مخازن نصب می گردند . البته نوع TOP محدودیت هایی دارد که زمان ارائه پیشنهاد فنی بررسی های لازم صورت می پذیرد . اما نوع ساید بسته به ارتفاع لول از طریق 2 یا 3 محور به مخازنی به صورت SIDE-SIDE و TOP-SIDE و SIDE-BOTTOM نصب می گردند که متریال و نوع اتصال هر یک از محور ها در انواع فلنجی و رزوه ای در سایزهای درخواستی قابل طراحی می باشد .

 لول گیج آیاز

مزایای لول گیج اقتصادی LG-20 

·         12 ماه گارانتی

  • قابلیت نصب گرم کن

·         قابلیت ساخت در اتفاع مختلف

·         قابلیت ساخت در ماکزیمم فشار و دمای

·         قابلیت ساخت در متریال های متنوع متناسب با شرایط پروسس

·         قیمت رقابتی نسبت به تولید کنندگان داخلی و خارجی به واسط فروش مستقیم

لول گیج Ayaz

لول گیج Ayaz دارا آپشن ها متنوعی می باشد که یکی از آنها تجهیز دستگاه به جکت می باشد ، لول گیج Ayaz تنها لول گیج مغناطیسی دارای آپشن گرم کن ، تولید داخل " ایران " می باشد . در مخازنی که سیال آن از درجه دمای بسیار پایین ، همچون آمونیاک برخورد دار است ، از لول گیج جکت دار یا همان لول گیج با گرم کن الکتریکی و یا بخار ، استفاده می شود . دمای پایین سیال و نهایتا اختلاف دمایی که با محیط پیرامون لول گیج Ayaz ایجاد می کند ، باعث ایجاد رطوبت و شبنم بر روی بدنه و شیشه اندیکیتور شده و در مراحل بالاتر ، باعث یخ زدگی لول می شود و این امر مانع از نمایش صحیح سیال و دید کافی اپراتور می شود ، به همین جهت از آپشن گرمکن لول استفاده می کنیم. جکت یا گرمکن لول گیج آیاز ، متشکل از لوله و یا کاوری بر روی تجهیز بوده که با ایجاد جریان بخار داخل این لوله ها و یا کاور مانع یخ زدگی و شبنم بر روی دستگاه می گردد .

در نقشه شماتیک از انواع جکت در لول گیج Ayaz رونمایی گردیده است :

لول گیج جکت دار

آبنمای مغناطیسی

همانطور که توضیح داده شد ، اصول کارکرد لول گیج مغناطیسی Ayaz جهت سیالات مایع می باشد . از این رو لول گیج مغناطسی در بازار به آبنمای مغناطیسی نیز مشهور می باشد . البته حائض اهیمت است به صرف نامگذاری آبنمای مغناطیسی ، این دستگاه صرفا جهت آب نمی باشد و جهت انواع سیالات مایع قابل طارحی و فروش می باشد.

فروش لول گیج اقتصادی آیاز

فروش لول گیج اقتصادی آیاز AYAZ نیز همچون سایر لول گیج های مغناطیسی داخلی و اروپایی در طیف فروش مجموعه ما قرار دارد . لول گیج اقتصادی آیاز مدل LG-20 همانطور که توضیح دادیم از این رو لول گیج اقتصادی نیز نامیده می شود که به جهت قیمت باتوجه به تنوع ساخت متریالی و فروش بی واسطه نسبت به سایر تولید کنندگان بهترین قیمت را ارائه می نماید . همچنین با توجه به ساخت و تولید لول متناسب با نیاز مصرف کننده ، از صرف هزینه های اضافی همچون متریال با ارزش قیمتی بالاتر جلوگیری می کنند و معرفی همچن محصولی با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب خود نشانگر توجه فنی مهندسی کنترل تک به صنایع خرد و پایین دست همچون تولیدی و کارحانجات کوچک است .. فروش لول گیج اقتصادی آیاز توسط فنی مهندسی کنترل تک به صورت تخصصی صورت می پذیرد چرا که ما از اهمیت و حساسیت لول گیج در ایمنی محیط کار واقف هستیم. . کافیست تنها اطلاعات لازم از قبیل :

1- ارتفاع  2- ماکزیمم فشار و دمای مخزن   3 – نوع و دانسیته سیال    4- تیپ نصب    5- سایز و نوع اتصال   6- کاربرد لازم

را به تیم کارشناسی ما از طریق راههای ارتباطی ارسال فرمایید تا در اسرع وقت قیمت و مدت زمان لازم جهت تحویل از سمت واحد فروش لول گیج ، را به صورت پیشنهاد فنی مالی مکتوب دریافت نمایید. فروش لول گیج تخصص ماست.