66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 18212
 - 
تعداد نظرات: 2
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:5
آبنمای شیشه ای

لول گیج آبنما

 آبنمای شیشه در واقع نوعی از لول گیج شیشه ای جهت کنترل سطح مایعات می باشد ، که اصطلاحا به لول گیج آبنما نیز در بازار معرفی می گردد . این مدل از لول گیج آبنما متشکل از یک شیشه ی لوله ای و 2 عدد شیر سماوری برنجی و یا چدنی و یا استیل در پایین و بالا می باشد.لول گیج آبنمای شیشه ای اغلب در ارتفاع کمتر از 1.5 متر و در فشار اتمسفر و دمای محیط کاربرد داد.عمده ترین مصرف این لول گیج آبنما ی شیشه ای در صنایع پتروشیمی و نیز صنایعی می باشد که نیاز به دیدن رنگ سیال دارند ، البته بواسطه ی قیمت ارزان لول گیج آبنما نسبت به لول گیج های مغناطیسی جهت سایر سیالات همچون آب و سوخت و.... نیز خریداری می گردد. توجه داشته باشید انواع لول گیج دیگر از نوع مغناطیسی و ترانسمیتر سطح نیز موجود می باشد که می توانید از بخش محصولات لول گیج بهره ببرید و یا جهت استعلام قیمت و ساخت لول مورد نظر با واحد فروش ما در تماس باشید.

کلیپ های محصول در انتهای اسلایدر عکس واقع شده

جهت خرید و مشاهده سایر تیپ های لول گیج   کلیک نمایید .

لول گیج شیشه ای

لول گیج شیشه ای در واقع نوعی از لول گیج جهت نمایس سطح سیالات مایع می باشد ، که اصطلاحا به لول گیج آبنما نیز در بازار معرفی می گردد . این مدل از لول گیج شیشه ای متشکل از یک شیشه ی لوله ای و 2 عدد شیر سماوری برنجی با سایز 1/2 اینچ دنده ای و یا 1/2 و 3/4 فلنجی چدنی و یا استیل در پایین و بالا می باشد. لول گیج شیشه ای اغلب در ارتفاع کمتر از 1.5 متر و در فشار اتمسفر و دمای محیط کاربرد داد.عمده ترین مصرف این لول گیج شیشه ای ( آبنما شیشه ای ) در صنایع پتروشیمی می باشد که نیاز به دیدن رنگ سیال می باشد ، همچنین در مخازن آب نیز با توجه به قیمت ارزان خود کارایی دارد. 

پیشنهاد می گردد ، حتی المکان لول گیج فلوترمگنتیک MLG22 را جایگزین لول گیج شیشه ای نمایید که هم از نظر قیمت ، ارزانترین مدل لول گیج فلوتر مگنتیک می باشد و هم از نظر مقاومت و کاربرد خیلی بهتر از نوع لول گیج شیشه ای می باشد.

معایب:

آبنمای شیشه ای

استفاده از آبنمای شیشه ای با توجه به محدودیت ارتفاع ، شکننده بودن شیشه ، تحمل بسیار پایین در مقابل فشار و دما و همچنین کدر شدن شیشه ی آبنما بعد از مدت کوتاهی توسط سیال ، خیلی پیشنهاد نمی گردد ، مگر در جاهایی که محدودیت های فوق جهت استفاده از آبنمای شیشه ای وجود نداشته باشد. البته در برخی از موارد هم همانطور که اشاره شد استفاده از انواع آبنمای شیشه ای ضرورت دارد، در برخی از صنایع بخصوص پتروشیمی ،اپراتور نیاز دارد علاوه بر مشاهده سطح سیال ، نوع و درصد رنگ سیال نیز مشاهده و بررسی نماید ، در این شرایط استفاده از انواع آبنمای شیشه ای ، ترانسپرنت یا رفلکسی ضرورت دارد. همچنین نباید فراموش کرد که آبنمای شیشه ای از نظر قیمتی نیز نسبت با مدل های فلوتر مگنتیک ارزانتر بوده و همین امر موجب استفاده فراوران از آبنمای شیشه ای گشته است.

شیشه یدکی آبنما

همانطور که اشاره شد ، شیشه آبما بواسطه ای نداشتن گاید حفاظ و یا دسترس بودن نفرات گذری از کنار مخازن ، بسیار شکننده و آسب پذیر است و گاها بعلت شکستگی و یا کدر شدن نیاز به تعویض شیشه یدکی دارند .خیلی از مصرف کننده اطلاع ندارند که شیشه یدکی آبنما نیز دسترس بوده و نیازی به تعویض کل تجهیز نمی باشد .با تعویض شیشه یدکی تقریبا 60% نسبت تعویض کل دستگا ،کاهش هزینه خواهند داشت .به اطلاع می رساند ، خوشبختانه شیشه ی یدکی ، آبنمای شیشه ای تا ارتفاع یک و نیم متری با قطرهای متنوع موجود می باشد و در صورت نیاز در سایز های کوچکتر برش داده می شود.

شیر سماوری آبنما

شیر سماوری آبنما نیز ممکن است به علت خوردگی سیال ، نیاز به تعویض داشته باشد.به همین جهت شیر سماوری آبنما ، همچون شیشه ی یدکی در دسترس بوده و محدودیت در ارائه قطعات یدکی آبنمای شیشه ای وجود ندارد. قابل ذکر است متناسب با محل نصب، دو تیپ شیر سماوری دنده ای با متریال برنجی و سایز 1/2 و همچنین تیپ فلنجی با متریال چدنی در سایز 1/2 و 3/4 قابل استفاده و موجود می باشد.

فروش آبنمای شیشه ای 

 فروش آبنمای شیشه ای نیز همچون انواع کنترل سطح و لول سوئیچ در حیطه ی فروش این شرکت می باشد . همانطور که می دانید فنی مهندسی کنترل تک ضمن مشاوره فنی ، فعال در امر فروش ابزاردقیق ، شیرالات و ادوات بخار ، در زمیته تولید و فروش لول گیج آبنمای شیشه ای در سایز های مختلف با زمان تحویل کوتاه تخصص داشته و در این زمینه نیز فعالیت دارد به همین جهت نگرانی بابت تهیه آبنمای شیشه ای در ابعاد مختلف و قطعات یدکی نداشته باشید. واحد فروش آبنمای شیشه ای این مجموعه بهترین انتخاب برای شماست.

لذت خواهشمند است جهت گرفتن قیمت آبنمای شیشه ای و نیز موجودی ا از طریق راههای ارتباطی ذیل ارتباط برقرار نمایید .

مدل های لول گیج فلوتر مگنتیک :

  • لول گیج مغناطیسی MLG 55   لول گیج مغناطیسی MLG 33 
  •   لول گیج مغناطیسی MLG 44   لول گیج مغناطیسی MLG 22