66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 70819
 - 
تعداد نظرات: 2
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:5
چک ولو خودکار ویفری

چک ولو خودکار ویفری

 این نوع چک ولو خودکار ویفری که به اصطلاح در بازار چک ولو قلابی یا چک ولو تابلویی هم معروف هستند ، از متریال SS استیل در سایز های مختلف تولید می گردند. تفاوت این مدل چک ولو خودکار ویفری با سایر چک ولو های دیگر در ضخامت چک ولو و نوع باز و بسته شدن دیسک می باشد. این چک ولو ویفری تابلویی ، ضخامت بسیار نازک و فاقد فنر می باشد و دیسک آن به صورت لولایی باز و بسته می شود . باید توجه داشت چک ولو ها در انواع و طیف های متنوعی تولید و متناسب با شرایط مورد استفاده ، قابل ارائه می باشند که خوشبختانه ما اکثر مدل ها را یا تولید و یا تامین نموده ایم. جهت بررسی و مشاهده انواع چک ولو های موجود به بخش محصولات شیر یکطرفه وب سایت رجوع نموده و یا با واحد فروش ما در تماس باشید.

چک ولو لولایی

  این نوع چک ولو خودکار ویفری Chek Valve که به اصطلاح در بازار چک ولو قلابی ، چک ولو تابلویی و یا چک ولو لولایی هم معروف هستند از متریال SS استیل در سایز های مختلف تولید می گردند. تفاوت این مدل چک ولو لولایی با سایر چک ولو های ویفری دیگر در ضخامت چک ولو و نوع باز و بسته شدن دیسک می باشد. این چک ولو لولایی ویفری بسیار نازک و فاقد فنر می باشد و دیسک آن به صورت لولایی باز و بسته می شود .

چک ولو لولایی ویفری جهت ماکزیمم فشار PN 16 و دمای 150C تولید می گردند و محصول ایرانی می باشند .

فروش چک ولو لولایی

فروش چک ولو لولایی از نوع تابلویی نیز همچون انواع چک ولو دیسکی ، فنری و .... که مورد نیاز صنعت می باشد ، در طیف فروش محصولات ما قرار دارد . با توجه به نیاز بازار و تماس های مکرر مشتریان و همکاران جهت تامین چک ولو لولایی ، فنی مهندسی کنترل تک براین شد اقدام به تولید این نوع چک ولو را با همکاری شرکت داخلی نمایید . خوشبختانه چک ولو لولایی در حال حاضر در سایزهای مختلف موجود می باشد .

لذت خواهشمند است جهت گرفتن قیمت شیر چک ولو ویفری تیپ لولایی  مدل ایرانی و نیز موجودی و قیمت سایر ادوات از طریق راههای ار تباطی با واحد فروش چک ولو ما ارتباط برقرار نمایید .

چک ولو های ویفری مشابه:

چک ولو بین فلنجی گسترا 

چک ولو بین فلنجی خنبره

چک ولو وبفری اکون