66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


ارسال استعلام قیمت
شماره تماس: 021-66479486

شیر یکطرفه دریچه ای

سیم ولو چندین نوع شیر یکطرفه برنجی تولید دارد که همه ی مدل ها در این مجموعه موجود و قابل فروش است ، اما در این بخش مشخصا به بررسی و فروش شیر یکطرفه دریچه ای برنجی سیم یا به عبارتی چک ولو دریچه ای سیم ایتالیا با کد اختصاری CIM 80 پرداخته ایم .شیر یکطرفه دریچه ای برنجی سیم از سایز "1/2 الی 4" با کانکشن دنده ای توسط cim valve ایتالیا تولید می گردد. متریال این چک ولو دریچه ای ( شیر یکطرفه دریچه ای) از برنج می باشد و همچنین فشار نامی این شیر یکطرفه سیم PN 16 است.ماکزیمم دمای کاری شیر یکطرفه دریچه ای برنجی سیم با توجه به فشار کاری نهایتا 150 درجه می باشد. قابل ذکر است همانطور که اشاره شد انواع شیرهای برنجی و یکطرفه از برند سیم ایتالیا ، کیتز ایران ، اکون ، خنبره اسپانیا و ... در این مجموعه موجود و قابل فروش است ، در صورت نیاز به راهنمایی و استعلام قیمت و موجودی ، با کارشناسان ما در واحد فروش شیرآلات از طریق راههای ارتباطی در تماس باشید .

شیر خودکار سیم

 شیر خودکار سیم ایتالیا یا همان شیر یکطرفه به جهت جلوگیری از برگشت جریان به سستم به طور خودکار مورد استفاده قرار می گیرد.

شیر یکطرفه دریچه ای سیم ( شیر خودکار سیم ایتالیا ) یا به عبارتی چک ولو دریچه ای سیم ایتالیا با کد CIM 80 از سایز "1/2 الی 4" با کانکشن دنده ای توسط cim valve ایتالیا تولید می گردد. متریال این چک ولو دریچه ای ( شیر خودکار سیم ایتالیا ) از برنج می باشد و همچنین فشار نامی این شیر یکطرفه سیم PN 16 است.ماکزیمم دمای کار چک ولو دریچه ای سیم با توجه به فشار کاری نهایتا 150 درجه می باشد.  شیر خودکار سیم ایتالیا جهت سیستم های گرمایشی ، آبرسانی ، تهویه مطبوع و صنایع بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد .

مشخصات فنی :

شیر یکطرفه برنجی سیم

برند شیر یکطرفه برنجی سیم : ---- سیم ایتالیا CIM VALVE

تیپ شیر یکطرفه برنجی سیم : --------- دریچه ای ( SWING)

کد شیر یکطرفه برنجی سیم : ------------------------------ CIM 80

سایز : --------------------------------------------------------- "1/2 الی "4

کانکشن : ------------------------------------------------ دنده ای مادگی

متریال : ------------------------------------------------------------ برنجی 

ماکزیمم فشار نامی : ----------------------------------------- PN 16

ماکزیمم فشار کاری: ------------------------------------------- 15BAR

ماکزیمم دما : -------------------- 150C باتوجه به منحنی سایز

کاربرد : ---- گرمایش، آب آشامیدنی، تهویه مطبوع، بهداشتی

نوع عملکرد شیر یکطرفه برنجی سیم : --------------- ON/OFF

اکچوئیتور : ------------------------------------------------------ خودکار

مشخصات ابعادی شیر برنجی خودکار دریچه ای سیم CIM

شیر یکطرفه دریچه ای سیمچک ولو دریچه ای سیم

دانلود مستقیم کاتالوگ شیر یکطرفه دریچه سیم CIM80

***

فروش شیر یکطرفه دریچه ای

 فروش شیر یکطرفه دریچه ای سیم نیز همچون سایر شیرآلات سیم و دیگر برندها در این مجموعه با نازلترین قیمت صورت می پذیرد . فنی مهندسی کنترل تک متخصص در زمینه فروش ابزاردقیق ، تاسیسات و شیرآلات  معتبر اروپایی ، ایرانی و چینی ، ضمن مشاوره فنی تخصصی با کارشناسان مجرب خود به مشتری ، قیمت و فروش شیر یکطرفه دریچه ای سیم CIM80 را نیز مناسب ترین قیمت بازار تعیین نموده و همچنین تخفیف ویژه ای جهت همکاران و مشتریان ثابت خود در نظر گرفته است.

خواهشمند است جهت گرفتن قیمت شیر یکطرفه سیم ایتالیا و همچنین موجودی و قیمت سایر شیرالات سیم CIM از طریق راههای ارتباطی ، ارتباط برقرار نمایید .

* جهت مشاهده و خرید سایر محصولات سیم کلیک نمایید  *