66479486 021

8448763 0912

19:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 15571
 - 
تعداد نظرات: 3
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:NaN
فلو سوئیچ تیغه ای FS1602

فلو سوئیچ تیغه ای

توجه : مدل های ایرانی و اروپایی این محصول " فلو سوئیچ تیغه ای " موجود می باشد.

فلو سوئیچ مایعات

فلو سوئیچ تیغه ای جانسون که فروش مدل های ایرانی آن نیر ، در این مجموعه موجود و عرضه می گردد ، جهت سوئیچ دادن در خطوط مایعات مورد استفاده قرار می گیرد. این فلو سوئیچ در فشار نامی PN16 و اتصال دنده ای و دمای کاری 150°C یا 302° F تولید می شود. از فلو سوئیچ تیغه ای جانسون در خطوط لوله سیستمهای حرارتی و برودتی، خطوط لوله سیستمهای آبرسانی ، برودتی، آتشنشانی و ... استفاده می شود . کاور فلوسوئیج تیغه ای FS1602 فلزی می باشد و منع استفاده در شرایط نور مستقیم خورشید بر خلاف تیپ فلو سوئیچ FS1601 را ندارد. البته ما انواع فلو سوئیچ تیغه ای ، خطی ، کلمپی و ... در برندهای متنوع دیگر را نیز موجود داریم ، که جهت بررسی و مشاهده ضمن رجوع به بخش محصولات فلوسوئیچ وب سایت ، می توانید با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نمایید.

کلیپ های محصول در انتهای اسلایدر عکس واقع شده

فلو سوئیچ آب

توجه : مدل های ایرانی و اروپایی این محصول " فلو سوئیچ تیغه ای " موجود می باشد.

  فلو سوئیچ آب جانسون جهت سوئیچ دادن در خطوط مایعات مورد استفاده قرار می گیرد. این فلو سوئیچ آب صرفا جهت سیال آب نبوده و قابل استفاده در انواع سیالات مایع می باشد . اما به جهت مصارف زیاد این فلو سوئیچ در خطوط آب رسانی ، به فلو سوئیچ آب و چیلر جانسون شهرت دارد . فلو سوئیچ آب در فشار نامی PN16 و اتصال دنده ای و دمای کاری 150°C یا 302° F تولید می شود. از فلو سوئیچ ، در خطوط لوله سیستمهای چیلر ، حرارتی و برودتی، خطوط لوله سیستمهای آبرسانی ، برودتی، آتشنشانی و ... استفاده می شود.

طرز کار :

فلو سوئیچ جانسون

  اساس کار فلو سویچ جانسون الکترومکانیکی می باشد. این فلوسویچ ، براساس نیروی فشار مایعات به هنگام جریان کار می کند . فشار وارده بر سطح تیغه های فلو سوئیچ ، در داخل خطوط لوله به واسطه جریان مایع ، اهرم متصل به تیغه را به حرکت در آورده و این حرکت از طریق اهرم ارتباطی به میکروسوئیچ داخل دستگاه منتقل می شود و آن را از حالت باز به حالت بسته تغییر می دهد. بدین طریق می توان فرمان های ON-OFF را به مدارهای الکتریکی ارسال و تجهیزات مختلف الکتریکی از جمله پمپ ها و الکتروموتورها و غیره را کنترل نمود. 

نصب:

فلو سوئیچ FS1602

فلوسوئیچ FS1602 دارای اتصال "1 دنده ای می باشد که از طریق یک بوشن سایز "1 از قسمت بالای خطوط لوله ( ترجیحاً به صورت عمودی ) نصب می شود. توجه گردد با توجه به مکانیزم عملکرد فلوسوئیچ FS1602 ، در صورت نصب به صورت افقی یا زاویه دار ، دچار خطا شده و حساسیت لازم خود را از دست می دهد.

فلو سوئیچ چیلر

یکی دیگر از کاربرد فراوان فلوسوئیچ در صنایع حرارتی و پرودتی به خصوص چیلرها می باشد.از این رو فلوسوئیچ با تحمل دمای 150 درجه را فلو سوئیچ چیلر نیز می نامند . عمده مصرف فلوسوئیچ چیلر یا از برند فلو سوئیچ جانسون کنترل می باشد و یا همین فلو سوئیچ جانسون.

فروش فلو سوئیچ

فروش فلوسوئیچ ها در طیف های مختلفی صورت می پذیرد.در انواع تیغه ای ، کلمپی ، خطی و .... که هریک نیز متناسب باشرایط از مدل های مختلف دیگری تشکیل شده اند.جهت عدم سردرگمی و انتخاب و خرید بهترین فلوسوئیچ FS1602 ممکن متناسب با نیاز خود ،بهترین کار تماس با کارشناسان ما در واحد فروش فلوسوئیچ می باشد .کارشناسان ما در واحد فروش فلوسوئیچ با دانش فنی خود شما را در این امر یاری نموده و بهترین فلوسوئیچ ممکن با نازلترین قیمت را به همراه اطلاعات فنی ارائه خواهند نمود.