66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 70812
 - 
تعداد نظرات: 3
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:NaN
فلو سوئیچ جانسون کنترل

فلو سوئیچ جانسون کنترل

فلو سوئیچ جانسون کنترل با کد F261KAH-V0 اصلی جانسون محصول کشور آمریکا و جانسون کنترل با کد F61KB-11C محصول جانسون چینی می باشد ، که البته هر دو مدل اصلی و چینی این فلو سوئیچ جانسون نیز موجود می باشد . متذکر می شویم فلوسوئیچ جانسون کنترل اصلی که در واقع در حال حاضر ارائه می گردد مونتاژ مکزیک بوده و نمونه ی آمریکایی در بازار ایران موجود نمی باشد . فلو سوئیچ جانسون جهت کنترل خطوط جهت خطوط آب و سایر سیالات مایع غیر قابل انفجار مورد استفاده قرار می گیرد .سایز و متریال کانکشن فلو سوئیچ جانسون 1" NPT دنده با متریال برنج ، تیغه ی نیز از SS و همچنین سوئیچ سه سیم SPDT می باشد . البته نمونه های دیگر فلو سوئیچ جهت سیالات مایع و گازی از برندهای داخلی و خارجی متنوع تری نیز موجود می باشد که با بررسی بخش محصولات فلوسوئیچ وب سایت قابل بررسی و مشاهده می باشد ، همچنان جهت اطلاعات بیشتر و با کارشناسان واحد فروش در ارتباط باشید.

کلیپ های محصول در انتهای اسلایدر عکس واقع شده

فلو سوئیچ جانسون F261KAH

در واقع جانسون اصلی توسط آمریکا قبلا با کد اختصاری فلو سوئیچ جانسون F61KB-11C تولید می گردید ، اما در سالهای اخیر به علت ارتقاع این فلو سوئیچ از نظر ظاهری و همچنین کیفی ، فلو سوئیچ را ارتقاع داده و اینک طرح جدید فلو سوئیچ اصلی جانسون با کد اختصاری فلو سوئیچ جانسون F261KAH-V01 ارائه می گردد که البته نسخه جدید این فلو سوئیچ نیز موجود می باشد .

فلو سوئیچ جانسون F61KB-11C 

همانطور که اشاره شد نسخه اصلی همکنون با کد F261KAH-V01 ارائه می گردد و کد اختصاری فلو سوئیچ جانسون F61KB-11C چینی می باشد که البته هر دو نمونه چینی و اصلی فلو سوئیچ جانسون نیز موجود می باشد .

فلو سوئیچ جانسون F61KB-11C و F261KAH-V01 جهت کنترل خطوط جهت خطوط آب و سایر سیالات مایع غیر قابل انفجار مورد استفاده قرار می گیرد .سایز و متریال کانکشن فلو سوئیچ جانسون 1" NPT دنده با متریال برنج ، تیغه ی نیز از SS و همچنین سوئیچ سه سیم SPDT می باشد . عمده مصرف فلوسوئیچ جانسون کنترل در مخازن روغن داغ، چیلر ، بویلر و دی اریتور می باشد.

ویژگی های :

فلو سوئیچ آتشنشانی جانسون

  • متریال پدال SS استیل
  • امکان برش پدال در صورت نیاز
  • جهت استفاده در خطوط آب تا دمای 120 درجه

مشخصات فنی:

 فلو سوئیچ جانسون

برند : --------------------------------- جانسون

تیپ ---------------------------------------پدالی

کد اصلی : --------------- F261KAH-V01

کد چینی : ---------------------F61KB-11C

سایز : ------------------------------------------"1

کانکشن : -----------------------دنده ای نری

متریال اتصال : ------------------------برنجی

متریال تیغه : -------------------------- استیل

ماکزیمم فشار نامی :--------------160 PSI

ماکزیمم دما : -------------------------- 121C

کاربرد : -آب ، سیالات مایع غیر انفجاری

نوع عملکرد : ------------------------- SPDT

.......

دانلود مستقیم کاتالوگ فلوسوئیچ جانسون

.......

فروش فلوسوئیچ جانسون

فروش فلو سوئیچ جانسون اصلی و چینی ، همچون سایر فلو سوئیچ ها و ادوات کنترل سطح در حیطه ی فروش این شرکت قرار دارد . فروش انواع فلوسوئیچ پارویی ، خطی ، کلمپی و ... در این مجموعه صورت می پذیرد که فروش فلوسوئیچ جانسون کنترل یکی از مدل ها و برند های موجود است . جهت بررسی و خرید سایر برند و مدل فلوسوئیچ با واحد فروش فلوسوئیچ مجموعه ما در ارتباط باشید.

قیمت فلو سوئیچ جانسون

 به جهت گرفتن قیمت فلو سوئیچ جانسون و نیز مدل های دیگر با نازلترین قیمت رقابتی بازار به صورت عمده و جزئی با ما در تماس باشید .

* جهت مشاهده و خرید سایر مدل های فلو سوئیچ  کلیک نمایید  *

* جهت مشاهده و خزید فلو سوئیچ مدل ایرانی کلیک نمایید *


  • فلوسوئیچ تیغه ای
  • فلو سوئیچ پارویی
  • فلو سوئیچ جانسون کنترل
  • فلو سوئیچ آتشنشانی
  • فلو سوئیچ چیلر