66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
آپارات کنترل تک اینستاگرام تماس با کنترل تک

فلنج

فلنج ها Flange یکی از اتصال دهنده های لوله ها ، شیر آلات و دستگاهها به یکدیگر می باشد ، فلنج ها Flange به صورت قطعه دیسکی شکل می باشند که همیشه به صورت جفت به کمک پیچ مهره دو قطعه را بهم وصل می کنند و به آسانی باز می شوند و برای فشار های کم و بالا مناسب می باشند . فلنج ها بر اساس استاندارهای مشخصی که اغلب یا استاندارد ANSI یا DIN می باشد و متناسب با کاربرد استفاده ، در متریال ، فشار و ابعاد مختلفی تولید می گردند. انواع فلنج بر حسب استاندارد نوع اتصال را می توان به شرح ذیل اشاره نمود :

-   فلنج کور ( Blind flange ) - فلنج گردان جوشی (Welding neck flange ) -   فلنج روکار ( Slip on flange ) -   فلنج لبه دار ( Lap joint flange ) -   فلنج با جوش لحظه ای (Socket weld flange ) -   فلنج رزوه ای ( Screw flange ) -   فلنج مهار کننده ( Anchor flange ) -   فلنج اوریفیسی ( Orifice flange )

فروش فلنج

فروش فلنج و اتصالات نیز در طیف محصولات این شرکت می باشد . همانطور که اشاره شد فلنج های تنوع زیادی در ساخت ، سایز ، متریال ، استاندارد و ... را دارند و واحد فروش فلنج با کارشناسان خود شما را در انتخاب مناسب فلنج مورد نظر راهنمایی خواهند کرد . با واحد فروش فلنج در ارتباط باشید .

در ادامه انواع فلنج و کلمپ را جهت خرید مشاهده نمایید

محصولات فلنج و اتصالات