66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 70789
 - 
تعداد نظرات: 2
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:5
صفحه یدکی گیج

صفحه یدکی گیج

  پرشر گیج های ویکا و ترمومتر های ویکا ، از گیج های روتین و پر مصرف در صنعت ایران می باشد که متاسفانه تامین قطعات یدکی پرشر گیج و ترمومتر ویکا توسط مصرف کننده به راحتی صورت نمی پذیرد. خوشبختانه فنی مهندسی کنترل تک علاوه بر تامین گسترده گیج های فشار و ترمومتر ویکا و پکنز و سایر برندها ، اقدام به تامین و فروش صفحه یدکی گیج ویکا و همچنین برخی از برندهایی همچون پکنز و دراگون نموده است.صفحه یدکی گیج بر حسب قطر صفحه گیج ، نوع روغنی یا خشک بودن گیج ، رنج بندی فشار و یا دما صفحه و ... طراحی و تولید می گردد. همچنین جهت مشاهده و بررسی انواع گیج های فشار با رنج بندی ، برند و مشخصات فنی متنوع ، می توانید علاوه بر مراجعه به بخش محصولات گیج فشار با کارشناسان واحد فروش نیز به صورت مستقیم از طریق راههای ارتباطی در تماس باشید .

* جهت خرید و مشاهده پرشر گیج ویکا و سایر برندها  کلیک نمایید *

صفحه گیج ویکا

 صفحه گیج ویکا از قطعات یدکی ضروذی گیج ویکا می باشد . پرشر و ترمومتر گیج های ویکا ، از گیج های فشار و دمای روتین و پر مصرف در صنعت ایران می باشد که متاسفانه تامین قطعات یدکی پرشر گیج ویکا توسط مصرف کننده به راحتی صورت نمی پذیرد. خوشبختانه فنی مهندسی کنترل تک علاوه بر تامین گسترده گیج های فشار و دما ویکا و پکنز و سایر برندها ، اقدام به تامین و فروش صفحه یدکی گیج ویکا جهت هم مانومتر و هم ترمومتر نموده و همچنین برخی از برندهایی همچون پکنز و دراگون نموده است.صفحه یدکی گیج بر حسب قطر صفحه گیج ، نوع روغنی یا خشک بودن گیج ، رنج بندی صفحه و ... طراحی و تولید می گردد.

صفجه یدکی گیج ویکا از طریق ترکیه با زمان تحویل کوتاه صورت خواهد پذیرفت ، همچین تمامی صفحات یدکی گیج در قطرهای 4 و 6 و 10 و 16 در تمامی رنج های استاندارد امکانذیر است .

فروش صفحه ی یدکی گیج

فروش صفحه ی یدکی گیج در برندهای مختلف نیز سعی گردیده حتی امکان تامین گردد . فنی مهندسی کنترل تک مفتخر به فروش انواع صفحه یدکی گیج های فشار و دما ،  همچون سایر ادوات ابزار دقیق ، تاسیسات بخار و شیرآلات را دارد، اما خواهشمند است قبل از سفارشگذاری صفحه گیج ، از طریق راههای ارتباطی با واحد فنی و فروش لوازم یدکی گیج فشار و دما از ارتباط برقرار نموده و از موجودی و همچنین قیمت صفحات گیج  اطمینان حاصل فرمایید .

محصولات ویکا