66479486 021

8448763 0912

20:00 الی 08:30

Controltak@gmail.com


شماره تماس: 021-66479486
تعداد بازدید: 70550
 - 
تعداد نظرات: 3
 - 
نویسنده:
 - 
امتیاز محصول:NaN
شیر ترموستاتیکی TCV-44

شیر ترموستاتیکی

توجه : نمونه های ایرانی ، چینی و اروپایی لول سوئیچ شناوری موجود می باشد.

شیر کنترل کننده خودکار حرارت TCV 44

 شیر ترموستاتیکی یا شیر کنترل خودکار حرارت TCV44 برند سامسون آلمان ، جهت کنترل دمای خطوط یا مخازن در سیستم های حرارتی و برودتی با استفاده از سنسور دستی شیر ترموستاتیکی و یا سنسور ساعتی شیر ترموستاتیکی حرارتی با قابلیت تنظیم دمای درسایز DN15 تا DN100 در فشار نامی 16 الی 40 بار ودمای کاری 220℃ بر اساس DIN یا ANSI تولید می شود.شیر ترموستاتیک TCV 44 در دو حالت نرمال باز و یا نرمال بسته قابل ارائه می باشد و همچنین اختلاف شیر ترموستاتیک TCV 44 با مدل شیر ترموستاتیک TCV 11 در این مورد می باشد ، که به علت تجهیز شیر ترموستاتیک TCV 44 به بیلوز ، در اختلاف فشار نسبتا بالاتری نسبت به مدل شیر ترموستاتیک TCV 11 استفاده می گردد. جهت مشاهده و سایر شیرآلات ترموستاتیک به بخش محصولات شیر ترموستاتیک وب سایت رجوع نمایید.

 شیر ترموستاتیکی

توجه : نمونه های ایرانی ، چینی و اروپایی لول سوئیچ شناوری موجود می باشد.

 شیر کنترل خودکار حرارت TCV 44یا همان شیر ترموستاتیکی TCV 44 جهت کنترل دمای خطوط یا مخازن در سیستم های حرارتی و برودتی مورد استفاده قرار می گیرد. سنسور شیر ترموستاتیکی TCV 44 در دو تیپ سنسور ساعتی شیر ترموستاتیکی و سنسور دستی شیر ترموستاتیکی با قابلیت تنظیم از دمای 10℃- تا 150℃ یا 50°F- تا 302°F می باشد. سایز شیر ترموستاتیکی تیپ 44 از DN15 تا DN100 و یا 1/2" تا 4" بوده و با فشار نامی PN16 تا PN40 یا کلاس #150 و کلاس #300 و نهایت دمای کاری 220℃ یا 428°F و بر اساس استانداردهای DINیا ANSI تولید می شود.

شیر ترموستاتیکی تیپ 44

 شیر ترموستاتیکی تیپ 44 در حالت عادی نرمال باز بوده و با افزایش دما به تدریج بسته  می شود. شیر ترموستاتیکی تیپ 44 ، به همراه سنسور مربوطه (سنسور دستی ، سنسور ساعتی و یا سنسور کانالی ) بر اساس اصل انبساط مایعات کار می کند. حسگر شیر ترموستاتیکی ، در داخل مخزن یا در مسیر سیال مورد نظر جهت کنترل دما قرار می گیرد. داخل سنسور شیر ترموستاتیکی تیپ 44 از یک نوع روغن قابل انبساط پر شده است. افزایش دمای سیال باعث انتقال دما به روغن داخل سنسور شده و در نتیجه منجر به افزایش حجم روغن می شود. این افزایش حجم باعث به حرکت در آمدن پین المان عمل کننده می گردد. این افزایش نیرو به میله و پلاگ ولو منتقل شده و از این طریق فضای خالی بین سیت و پلاگ تغییر می کند و مقدار جریان عبوری از داخل ولو قابل کنترل می شود.

ویژگی ها :

شیر ترموستاتیکی TCV 44

1. شیر ترموستاتیکی TCV 44 دارای مکانیزم ایمنی در برابر افزایش بیش از حد دما می باشد.

2. خودکار بوده و به هیچ نیروی کمکی دیگری جهت کنترل دما نیاز ندارد.

3. به نگهداری و تعمیرات زیادی نیاز ندارد.

4. دارای آب بندی کامل بوده و برای انواع سیستمهای انتقال دما بسیار مناسب است.

5. بدنه آن از جنس چدن،کربن استیل ویا استنلس استیل می باشد.

نصب :

شیر ترموستاتیکی تیپ 44

شیر ترموستاتیکی تیپ 44 فقط برای نصب در خطوط افقی مناسب می باشد. جهت جریان سیال در داخل ولو بایستی مطابق فلش روی بدنه باشد. درپوش ولو به همراه المان عمل کننده باید رو به پایین قرار گیرند. حسگر شیر ترموستاتیکی TCV44 (سنسور حرارتی) به هر شکل دلخواهی می تواند نصب شود، فقط باید دقت شود که تمامی طول آن در داخل سیال قرار گیرد. یعنی تا محل اتصال دنده باید داخل محیط سیال قرار بگیرد. محل نصب حسگر باید به گونه ای انتخاب شود که گرم شدن بیش از حد و یا تاخیر زیاد در دریافت حرارت از سیال صورت نگیرد. مسیر نصب لوله موئین شیر ترموستاتیک تیپ 44 باید به گونه ای انتخاب شود که نوسانات دمای محیطی تاثیر بر آن نداشته باشد و نیز در مسیر رفت و آمد قرار نگیرد تا از آسیب فیزیکی در امان باشد. کمترین شعاع انحناء لوله موئین 50 mm می باشد. در شکلهای زیر مدار برخی از موارد استفاده شیر ترموستاتیکی 44 ترسیم شده است.

لوازم جانبی شیر ترموستاتیکی تیپ 44

غلاف سنسور شیر ترموستاتیکی

 غلاف سنسور شیر ترموستاتیکی جهت جلوگیری از تماس مستقیم سنسور با سیال به منظور جلوگیری از خورندگی و یا محافظت از آن در فشارهای بالای 16 بار پیش بینی شده است که دارای دو نوع اتصال دنده ای و فلنجی می باشد . 

قطعه عملکرد معکوس کننده شیر ترموستاتیکی

 با اتصال این قطعه معکوس کننده به دستگاه ، عملکرد آن کاملا برعکس میشود. به این صورت که شیر در حالت عادی بسته بوده و با افزایش دما به تدریج باز میشود. در این صورت کاربرد ولو در سیستمهای برودتی خواهد بود. و دارای دو تیپ برای سایزهای DN15-50 از IOP Type 17-01 و برای سایزهای DN65-150 از IOP Type 17-02 استفاده می شود.

 سنسور کانالی شیر ترموستاتیکی

  در مواقعی که بخواهید دمای هوای عبوری از درون یک کانال را تحت کنترل داشته باشید ، می توانید از سنسور کانالی شیر ترموستاتیکی استفاده کنید. با مونتاژ این قطعه بر روی حسگر و قرار دادن آن در مسیر عبور جریان هوای داخل کانال ، دمای جریان عبوری قابل کنترل خواهد بود. در برخی موارد برای کنترل هوای داخل اتاقک نیز کاربرد دارد.

اختلاف شیر ترموستاتیکی TCV 44 با شیر ترموستاتیکی TCV 11 :

اختلاف شیر ترموستاتیکی تیپ TCV 44 با شیر ترموستاتیکی تیپ TCV 11 در فشار کاری ولو می باشد. تیپ TCV 44 با توجه به تجهیز شدن به بیلوز ، امکان عملکرد صحیح و متناسبی در خطوط با فشار کاری بالاتر می باشد

فروش شیر ترموستاتیکی

فروش شیر ترموستاتیکی نیز همچون سایر محصولات وشیرآلات صنعتی ، در حیطه ی فروش محصولات این شرکت می باشد . همانطور که اشاره شد با توجه به تنوع شیرهای ترموستاتیکی از نظر کاربرد و مشخصات ، فروش شیر ترموستاتیکی نیز امریست تخصصی ، مصرف کننده جهت اطلاع از قیمت شیر ترموستاتیکی و همچنین نیاز به اطلاعات و راهنمایی بیشتر می توانید از راههای ارتباطی با واحد فروش شیرترموستاتیکی و شیرآلات تماس برقرار نمایید و از مشاوران ما بهترین شیر ممکن با نازلترین قیمت را درخواست نمایند. فروش شیر ترموستاتیکی با بهترین قیمت را از ما بخواهید.

قیمت شیر ترموستاتیکی

قیمت شیر ترموستاتیکی بر مبنای سایز ، متریال ، فشار خط و نوع سنسور مشخص و متغیر است . بر این اساس امکان درج قیمت در وب سایت نبود . شما متناسب با نیاز ، مشخصه ی شیر مورد نظر را به ما اعلام نمایید و کارشناسان ما نازلترین قیمت شیر ترموستاتیکی مورد نیاز شما را اعلام خواهنمد نمود.