021-66479486

لرزه گیر

فروش لرزه گیر

لرزه گیر ها Rubber Expansion ابزار هستند که از ارتعاش و لرزه هایی که در خطوط و مخازن ایجاد می شود جلوگیری می نمایند .  انواع لرزه گیر به صورت ساده طراحی شده اند تا هزینه های آن بسیار ارزانترتر از تجهیزات که در گذشته ساخته می شدند باشد .استفاده از لرزه گیر سبب می شود که ضربات مختلف سیالات بر روی لوله ها کاهش یافته و اتصالاتی که بر ر...

فروش لرزه گیر

لرزه گیر ها Rubber Expansion ابزار هستند که از ارتعاش و لرزه هایی که در خطوط و مخازن ایجاد می شود جلوگیری می نمایند .  انواع لرزه گیر به صورت ساده طراحی شده اند تا هزینه های آن بسیار ارزانترتر از تجهیزات که در گذشته ساخته می شدند باشد .استفاده از لرزه گیر سبب می شود که ضربات مختلف سیالات بر روی لوله ها کاهش یافته و اتصالاتی که بر روی آن نصب شده اند در وضعیت استاندارد خود قرار بگیرد. در واقع لرزه گیرها  ضرباتی که مشهور به ضربات قوچ هستند را به سادگی حذف و یا به حداقل می رسانند.

بیشتر

لرزه گیر 

  • 1 نقد(ها)

    فروش لرزه گیر  این لرزه گیر لاستیکی محصول کمپانی خنبره کشور اسپانیا با کد Genebre 2831 می باشد .لرزه گیر لاستیکی خنبره با اتصال فلنجی از جنس فولادی CS از سایز "1/4 1 الی "20 اینچ تولید می گردد . ماکزیمم فشار این لرزه گیر PN10 با رنج دمایی 105 ~ 10- می باشد . این لرزه گیر لاستیکی  با توجه به  اتصال انبساطی خود ارتعاش ها را جذب می کند و صدا را کاهش می دهد.