021-66479486

لول گیج مغناطیسی MLG-22

محصول جدید

لول گیج

 لول گیج مغناطیسی (Magnetic Level Gauge  (MLG Type 22

  لول گیج مغناطیسی تیپ MLG 22 جهت نشان دادن و کنترل سطح مایعات در ارتفاع 3/0 متر تا 2 متر در فشار کاری PN10 یا کلاس #150 و اتصال دنده ای سایز 3/4" و  1/2" دمای کاری 150°C یا  بر اساس استانداردهای DIN  یاANSI تولید می شود. از این تجهیز در مخازن آب، سوخت، ، شیمیایی ،  دی اریتور، کندانس ، صنایع دارویی و  غذایی و... استفاده می شود .

 • PN 10

PN10
150
7
150
ُSide
مایع
SS304
دنده ای
"1/2 یا "3/4
عیوض تکنیک
سنسور MS11

 لول گیج مغناطیسی (Magnetic Level Gauge  (MLG Type 22  

دامنه عملکرد لول گیج MLG22

  لول  گیج مغناطیسی تیپ  Magnetic Level Gauge ) MLG 22)  جهت نشان دادن و کنترل سطح مایعات در ارتفاع مختلف (3/0 متر تا 2 متر) مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در فشار کاری  10 bar یا کلاس کاری #150  و سایز اتصال دنده ای سایز 3/4" و1/2" دمای کاری 150°C یا 302° F بر اساس استانداردهای DIN  یاANSI   تولید می شود. از این تجهیز در مخازن آب، سوخت، اسید، شیمیایی ،  دی اریتور، کندانس ، صنایع دارویی و  صنایع غذایی   و... استفاده می شود.

طرز کار کنترل سطح MLG22

لول گیج MLG 22  بر اساس قوانین فیزیکی نیروی فشار مایعات و خاصیت جذب و دفع قطبهای غیر همنام و همنام آهنربا طراحی شده است . بدنه لول گیج ، لوله ای استوانه ای شکل می باشد که از ناحیه نازلهای مربوطه به صورت عمودی بر جوانب مخازن نصب می گردد. مایع درونی مخزن از طریق نازل پایین به داخل لوله استوانه ای هدایت شده و توپی دارای آهنربای دائمی را شناور  می سازد. با تغییر سطح مایع ، توپی  به حرکت درآمده و با روبروی هم قرار گرفتن آهنربای توپی و فلپها موجب  چرخش و تغییر رنگ فلپها شده که در نتیجه سطح مایع درون مخازن نشان داده می شود. بوسیله سنسورهایی که بر روی لول گیج  نصب می گردند می توان فرمانهای لازم را توسط پانل الکتریکی مربوطه ارسال نمود و بدین طریق با Start  و Stop کردن الکترو پمپهای تغذیه مخازن ، سطح مایع را در ارتفاع مورد نظرکنترل نمود .

نصب لول گیج MLG 22

دستگاه کنترل کننده سطح مایعات لول گیج تیپ MLG22 در اطراف مخازن از نازلهای دنده ای با مهره ماسوره بر روی نازلهای مقابل نصب می شود ، که فاصلۀ  مرکز به مرکز نازلها  با توجه به  اندازه سفارش داده شده ساخته می شود.  پس از نصب و اتصال لول گیج ، کپ تخلیه تحتانی را باز کرده و توپی همراه دستگاه را با توجه به علامت فلش روی آن (یا از سمتی که آهنربا داخل توپی قراردارد) به سمت بالا داخل لوله اصلی لول گیج وارد کرده و کپ تخلیه را در جای خود بسته و محکم می کنیم . با اطمینان از آب بندی کامل ولوهای بین نازل لول گیج و مخزن را به آرامی باز نمایید تا سیال  به داخل دستگاه وارد شود. بعد از وارد شدن سیال به داخل لوله اصلی ، توپی تا جایی که سیال وجود دارد بالا رفته و شناور شده و در محل خود قرار می گیرد. این لول گیج MLG 22 از محل نازلهای اتصال بصورت عمودی از جانب بر روی مخازن نصب می گردد. جهت سفارش ساخت، بایستی موقعیت مخزن و فاصله محور نازل اتصال پایین تا سطح زمین  مد نظر قرار بگیرد. در مواردی که امکان ایجاد فاصله مذکور در محل نصب وجود نداشته باشد ضروری است با سازنده هماهنگی لازم به عمل آید .

مزایای استفاده از لول گیج مغناطیسی MLG-22

1- با توجه به تاثیر گذاری از طریق ایجاد میدان مغناطیسی و عدم ارتباط مکانیکی بین قطعات داخل و خارج مایع ، نسبت به نمونه های شیشه ای آن با اطمینان بیشتری می توان  نصب کرد

2-امکان دیدن سطح مایع درون مخازن از فواصل دور

3- دارای قابلیت تغییر زاویه دید صفحه نشان دهنده

4- مقاوم در برابر ضربه و  غیر قابل نشت

5 - قابل تنظیم بودن موقعیت نصب سنسورها

6- امکان استفاده از سنسورهای بیشتر و افزایش ضریب اطمینان عملکرد دسـتگاه را می توان نام برد.

تجهیزات جانبی لول گیج MLG22

 شرکت سازنده از سال 1396 به بعد ، آپشن های همچون MS-11 را حذف نموده است.به همین دلیل امکان استفاده تجهیز به عنوان لول سوئیچ دیگر وجود ندارد. 

اصلاحیه 98/02/15

تولید سنسور MS11 با توجه به تقاضای بالا  مجدد در خط تولید قرار گرفت.

با این حال کنترل تک همچنان جهت لول گیج MLG 22 قادر به تامین و ارائه سنسور MS 11 به جهت رفاه حال مشتریان می باشد.

سنسور MS11                                 پانل CP22

توجه : سوئیچ لحظه ای دو سیم  می باشد و به صورت مستقیم امکان ارتباط با مصرف کننده را ندارد، ضمنا مناسب مخازن عمومی می باشد و در موقعیت های حساس و مهم پیشنهاد نمی گردد.

در صورت نیاز به سوئیچ های صنعتی که از دقت عملکرد بیشتری برخوردار باشد ، پیشنهاد می گردد که از کنترل سطح های( لول گیج ) MLG-55MLG-33  و یا MLG-44 استفاده نمایید.

* نام های دیگر لول گیج مگنتیک MLG-22 در بین مهندسین و بازاری ها :

آبنمای دی اریتور

آبنما

آبنمای شیشه ای

آبنمای مغناطیسی

سایدگلاس مغناطیسی

کنترل سطح مغناطیسیی

توجه:

سوال 1 : فرق   لول گیج MLG -22 با  لول گیج های MLG-44 و MLG-33 و MLG-55  چیست ؟

پاسخ : اختلاف لول گیج MLG-22 با لول گیج های MLG-33 و MLG-55 و MLG-44 بسیار محسوس می باشد.جهت بررسی جزئیات از امکان پیشرفته مقایسه در سایت ،استفاده نمایید. اما به طور کاملا خلاصه باید اشاره داشت به اختلاف از نظر مشخصه های فنی همچون ؛ ماکسیمم فشار ، دما ، طول و همچنین مشخصه ی متریالی و سایز و استاندارد کانکشن های قابل طراحی و دانسیته...

 لول گیج MLG 22 صرفا در PN 10 و ماکزیمم دمای 100 درجه در کانکشن های دنده ای NPT  و در ارتفاع 2M در متریال SS304 در مخازن کم اهمیت مورد استفاده قرار می گیرد.در زمانی که نخواهیم هزینه ی اضافی بر مصرف کننده تحمیل نگردد،بسیار مناسب است.

جهت بررسی جزئیات بیشتر از آپشن مقایسه  محصول سایت استفاده نمایید .

فروش آبنمای مغناطیسی

جهت اطلاع از قیمتآبنمای مغناطیسی  و همچنین نیاز به اطلاعات و راهنمایی بیش می توانید از راههای ارتباطی  با واحد فروش لول گیج ارتباط برقرار نمایید .

1398-05-30

Mlg22

بسیار عالی

  نوشتن نقد و نظر

  لول گیج مغناطیسی MLG-22

  لول گیج مغناطیسی MLG-22

  لول گیج

   لول گیج مغناطیسی (Magnetic Level Gauge  (MLG Type 22

    لول گیج مغناطیسی تیپ MLG 22 جهت نشان دادن و کنترل سطح مایعات در ارتفاع 3/0 متر تا 2 متر در فشار کاری PN10 یا کلاس #150 و اتصال دنده ای سایز 3/4" و  1/2" دمای کاری 150°C یا  بر اساس استانداردهای DIN  یاANSI تولید می شود. از این تجهیز در مخازن آب، سوخت، ، شیمیایی ،  دی اریتور، کندانس ، صنایع دارویی و  غذایی و... استفاده می شود .

  لوازم جانبی