021-66479486

فلوتر لول گیج

محصول جدید

فلوتر یدکی لول گیج

لول گیج های فلوتر مگنتیک بر حسب شناور فلوتر آهن ربایی بر سطح سیال و تاثیر میدان مغناطیسی شناور بر روی اندیکیتور،عمل می نمایند.این فلوتر قطعه ی مصرفی بوده که بعد چند وقت نیاز به تعویض دارد. فلوتر لول گیج ها بر حسب دانسیته ، فشار ، دما و جنس فلوتر در ابعاد مختلفی تولید می گردد.فلوتر یدکی لول گیج عیوض در متریال تیتانیوم TI و استیل SS304 در دو تیپ با قطر 50mm و 33mm تولید می گردد

 • PN 10
 • PN 16
 • PN 40
 • PN63
 • PN80
 • PN100
 • PN 120
 • PN 150

فلوتر یدکی
شناوری
مگنتیک
PN150 ~10
350 ~ 10-
داخل لول گیج
مایع
g/cm3 0.5 ~ 2
آپشن
TI/SS/UPVC
سفارشی
عیوض تکنیک
eyvaz co

توجه : در این بخش صرفا به بررسی و فروش قطعه یدکی ( فلوتر لول گیج ) پرداخته شده ، در صورتیکه شما نیاز به بررسی و یا خرید خود لول گیج را دارید ، اینجا کلیک نمایید.

شناور یدکی لول گیج

لول گیج های فلوتر مگنتیک Magnetic Level Gauge بر حسب شناور فلوتر آهن ربایی بر سطح سیال و تاثیر میدان مغناطیسی شناور بر روی اندیکیتور ، عمل می نمایند.این شناور قطعه ی مصرفی بوده که بعد چند وقت نیاز به تعویض دارد. فلوتر لول گیج ها بر حسب دانسیته ، فشار ، دما و جنس فلوتر در ابعاد مختلفی تولید می گردد.شناور یدکی لول گیج عیوض در متریال تیتانیوم TI و استیل SS304 در دو تیپ با قطر 50mm و 33mm و طول سفارشی بر حسب دانسیته سیال و اطلاعات پروسسی مخزن تولید می گردد.

فلوتر لول گیج      شناور لول گیج      فلوتر یدکی آبنمای مغناطیسی

مکانیزم عملکردی شناور لول گیج اینگونه می باشد که برحسب دانسیته سیال که تاثیر گذار از نوع سیال،فشار مخزن و دمای مخزن می باشد ، ابتدا طول فلوتر تعیین می گردد که متناسب با مجموع حجم فلوتر ( شناور ) غوطه وری شدن لازم بر روی ان سیال مورد نظر صورت بگیرد.داخل قسمت فوقانی شناور یک مگنت ( آهنربا ) قرار گرفته است که مخالف قطب آهترباهای موجود در فلپ های سفید و قرمز اندیکیتور ( خطکش لول گیج ) طراحی گردیده.در این صورت با بالا و پایین امدن سیال شتاور نیز حرکت می نمایید و با تاثیر میدان مغناطیسی بر روی فلپ های اندیکیتور باعث چرخش این فلپ ها شده که نهایتا منجرب به نمایش سطح سیال می گردد.

این شناور بعد از گذشت زمان به علت درین ناگهانی توسط اپراتور ، بالا رفتن فشار و دمای  مخزن بیش از حد تحمل شناور ، معیوب گشته و سوراخ می گردد. همین موضوع باعث می گردد سیال داخل فلوتر نفوذ گردد و با سنگین شدن فلوتر ، دیگر بر روی سیال شناور نمی گردد و همان انتهای لول گیج جاخوش می نمایید.

شناور تیتانیوم لول گیج

شناور تیتانیوم عیوض تکنیک

شناور تیتانیوم موجود محصول کمپانی عیوض تکنیک می باشد که اصالتا جهت لول گج های فلوتر مگنتیک تیپ MLG44MLG33MLG 55 در نظر گرفته شده است . قطر این شناور 50mm و طول آن متناسب با دانسیته از 0.6g/cm3 با ارتفاع حدود 45 cm مانند بنزین تا دانسیته 2g/cm3 مانند سیالات اسیدی طراحی می گردند.این شناور تیتانیوم از فشار PN16 الی PN150 و همچنین ماکزیمم دمای 350C با توجه به مجموع شرایط پروسسی قابا تولید می باشد.

توجه داشته باشید این شناور تیتانیوم در با بررسی دقیق اطلاعات لول گیج بر روی اکثر لول گیج های فلوتر مکنتیک داخلی و اروپایی قابل استفاده می باشد و صرفا محدودیت در نصب بر روی لول گیج عیوض را ندارد . جهت بررسی این موضوع با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

فلوتر استیل آبنمای مغناطیسی

فلوتر استیل آبنمای مجود نیز تولید کمپانی عیوض می باشد که این فلوتر نیز همچون فلوتر تیتایوم متناسب با شرایط پروسسی در ارتفاع و دانسیته های مختلفی تولید می گردد. البته فلوتر استیل های موجود در دو تیچ و مشخصات قابل تامین می باشند :

* فلوتر استیل با قطر 50mm

این تیپ از فلوتر استیل در فشار نامی PN16 و PN40 با ماکزیمم دمای 150C در گرید استیل SS304 تولید می گردد.از لحاظ کیفیت و عمر تداوم فلوتر تیتانیوم بسیار با کیفیت تر از متریال استیل بوده و همچنین در فلوتر تیتانیوم نسبت به متریال استیل از لحاظ دانسیته طراحی با توجه به سبکتر بودن متریال ، محدودیت کمتری وجود دارد.

* فلوتر استیل با قطر 33mm

شناور یدکی MLG22 عیوض

این تیپ از فلوتر استیل با گرید SS304 نیز ماکزیمم جهت فشار PN10 با ماکزیمم دمای 150C طراحی گردیده که جهت لول گیج های تیپ MLG22 و سایر لول گیج های سبک طراحی گردیده.

فروش فلوتر یدکی آبنما ( لول گیج )

جهت بررسی و امکان ارائه انواع فلوتر یدکی آبنماهای مغناطیسی ابتدا 1- مدل لول گیج 2-فشار مخزن 3- دمای مخزن 4- نوع و دانسیته سیال را به کارشناسان فنی ما اطلاع داده و در صورت امکان جایگزینی ، فلوتر با دانسیته و متریال مناسب به شما ارائه خواهد شد . جهت برقراری ارتباط اینجا کلیک نمایید.

1398-09-15

فلوتر یدکی

خدا خیرتون بده. دیگه داشتم لول گیج رو بخاطر یه دونه فلوتر دور می نداختم که شما رو پیدا کردم.ممنون

  نوشتن نقد و نظر

  فلوتر لول گیج

  فلوتر لول گیج

  فلوتر یدکی لول گیج

  لول گیج های فلوتر مگنتیک بر حسب شناور فلوتر آهن ربایی بر سطح سیال و تاثیر میدان مغناطیسی شناور بر روی اندیکیتور،عمل می نمایند.این فلوتر قطعه ی مصرفی بوده که بعد چند وقت نیاز به تعویض دارد. فلوتر لول گیج ها بر حسب دانسیته ، فشار ، دما و جنس فلوتر در ابعاد مختلفی تولید می گردد.فلوتر یدکی لول گیج عیوض در متریال تیتانیوم TI و استیل SS304 در دو تیپ با قطر 50mm و 33mm تولید می گردد

  لوازم جانبی